Treść opublikowana przez wentyl
-
[B6 AWX] Alufelgi 17"
fele popdejdą bez niczego bez obaw
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wszystkim i prosze o wsparcie http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_kwiecien_najladniejsze_zdjecie_a4_na_forum_glosujemy-t67125.0.html :hi: :hi: dzięki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co tu taka cisza :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[ALL] Problem z dystansami bez pierścienia centrującego (koła biją)
pewnie kolega Malik ma racje montuj dystanse i bedzie oki :good:
-
[B6 AVF] BBS 18" w Avancie - jak to widać ?
bierz wzór numer 1 vcyli 18 będą super leżały na aucie :good:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
a co tu pokazywać - pole namiotowe 5ha, przewidziane są namioty 2 i 3os z tropikiem i bez toaleta wspólna w toi-toi mycie w jeziorku 250m od pola warunmi oki wchodze wciemno :shocked:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobrywieczór wszystkim chłopcom i dziewczętom :gwizdanie:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
no ito jest to cwaniaczki a na właże nie to nie -bo na pieszczoty trzeba zasłużyć :polew: :polew: [br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 15:27_________________________________________________prosze o rozłożenie płatności na 48 rat bez odsetek i wpłaty pierwszej :polew: :tongue4:
-
[ALL B6] Lampy przednie
tylko ori bixenon
-
[ALL] Felgi Binno - proszę o opinie
fela może ładna ale nie w czerni prosze :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam ku....a szkoda że do roboty i do was 90 km. wdepnął bym :wallbash: :wallbash:
-
[ALL] Co sądzicie o takich felgach ?
jak dla mnie 16 troche małe mierzył bym w 17 raczej :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: ja tu kawe poranna żłopie a wszyscy śpią,wy to macie dobrze :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co Cie boli? moze pomoge... :gwizdanie: siema Nikuś i spadam coś wszamać i do roboty nara :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sprawdzam czy będzie zainteresowanie :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i sprzedane bez odwrotu :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to jak ona wczesniej wyglądała :gwizdanie: [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 20:25_________________________________________________http://www.allegro.pl/item617095163_super_auto_igla_audi_a4.html i co wy na to będzie oki nie :wink4: [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 20:27_________________________________________________ :hi: mUSASHI
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i jak tam coś przyjechało z wami z powrotem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: :hi: siema pany
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka z rana wszystkim ja po pracy i trzeba troche sie zdrzemnąć :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ale cena będzie zaporowa koledzy za darmo nie oddam :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nawet drygent podglada :naughty: już nie spi............ł[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 20:27_________________________________________________panowie mam pytanie chce furu wystawić na allegro i zobaczyć co sie będzie działo co wy na to :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: a co chcesz sprzedać A4 B6 Avant czarny 2004 rok zawias -35 fele 18 co może być :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nawet drygent podglada :naughty: już nie spi............ł[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 20:27_________________________________________________panowie mam pytanie chce furu wystawić na allegro i zobaczyć co sie będzie działo co wy na to :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[ALL B6] Felgi A4 i A6
spoko będzie pasować
-
[ALL B5] Felgi ori czarny mat - co o tym sądzicie ?
maluj jak chcesz kolego przecież to tobie ma sie podobać a nie komuś jak dla mnie trzy wersje są oki czarny,grafit i silver :hi: