-
[B7 BLB] Problem z telepaniem silnika
to rzeczywiscie porazka
-
[ALL B6] Turbina avf
dalbys rade wrzucic jakies foty?
-
[ALL B6] Turbina avf
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=226169.0 dzieki spanky ale za ta cene to chyba chinszczyzna
-
[ALL B6] Turbina avf
mysalem o czyms takim http://www.ebay.co.uk/itm/01-05-AUDI-A4-1-9-130HP-TURBOCHARGER-TURBO-GT1749V-/110585794465?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item19bf6d4fa1 tylko czy to nie czasem chinol[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 20:19_________________________________________________gosc odpisal mi i ta turbinka to chinczyk
-
[ALL B6] Turbina avf
puszcza troche olej jest luz na wirniku slyszalny przy spadaniu z obrotow pozatym kierownice cos slabo parcuja...252000 przelotu...chce miec pewnosc ze jest sprawna na jakis mod
-
[ALL B6] Turbina avf
a gdzie najlepiej dostac nowa suszarke?
-
[ALL B6] Turbina avf
czy turbina o numerze GT1749V 717858 nadaje sie do avf? mam nowke do kupienia za 1500 zl czy to jest standardowa z tego silnika?[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 12:54_________________________________________________to moze inzczej zapytam jakie turbo w okolice 150 155 koni? nowe czy regenerowane?
-
[ALL B6] allroad 2.7
a jezdziles zagazowanym 2.7?
-
[ALL B6] allroad 2.7
a proponujesz jakiegos diesla w c5? chyb aza duzego wyboru nie ma
-
[ALL B6] allroad 2.7
zastanawiam sie nad kupnem allroada 2.7 benzyna 2.5 diesel troche strach ...czy to jest dobry wybor jezeli chodzi o gaz? jakie ewentualne ceny montarzu?
-
[B6 AWX] Przy naciskaniu lekko gazu nie przyspiesza
moze "zwariowany" sygnal z g40 sprubuj przedmuchac czasami sie tam wyciera pasek i zostawia syf ...pompki i kat synchro do sprawdzenia
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów
czyli narywa nim czy nie?
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów
ciekawi mnie tylko dlaczego dawka skacze od 3.6 do 5.2? musi nim troche narywac na jalowym co?
-
[B6 AVF] Jaka oporność czujnika temeratury paliwa?
dzieki za odpowiedz tylko u mnie na wagu pokazuje jakies 131 omow w temperaturze 20 stopni musze zmierzyc miernikiem
-
[B6 AVF] Jaka oporność czujnika temeratury paliwa?
jak w temacie silnik avf ktos wie?
piotlek1983
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta