Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak tam paniska coś nowego :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wszystrkim i co tam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
n o Ive jak zwykle ostro ,ale kox :kox: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 22:44_________________________________________________ dobre :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: on to taki mały cwaniaczek :polew: no a co nie jestem miły Ty miły kiedy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :mysli:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobre :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: on to taki mały cwaniaczek :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja jestem a co problemik :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: Wentylek :good: z czego sie cieszysz co :evil: bo dobry tekst zapodałeś :good:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja jestem a co problemik :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: tak, trzeba skasować kilku gości :gwizdanie: gdzie i kiedy jestem zwarty- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja jestem a co problemik :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: Wentylek :good: z czego sie cieszysz co :evil:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja jestem a co problemik :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie gdzie mój sąsiad był ,ale chce go zaciągnąć na Poznan niech wpada jak tylko ma ochotę .... spoko spoko kiepsko go zdoić ale troche i sie uda :good:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie gdzie mój sąsiad był ,ale chce go zaciągnąć na Poznan- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no no ktoś musi pracować [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 21:58_________________________________________________ mogli mogli troche szkoda :gwizdanie: no ale zielona dzisiaj objechała częstochowe :good:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kibole jak tam meczyk , moim zdaniem remis też dibry ale mogli wygrać :gwizdanie: :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
patrze ale urywkami a co nieogladasz 0:0 patrze ale urywkami- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hallo i co tam,jak meczyk- [B5 ACK] Czy takie felgi wejdą do B5: R18 8,5J / 5X112X57 / ET45 ?
takie fele wejdą bez problemu ale przy ET45 to radził bym dystans założy i będzie bomba :kox: :gwizdanie:- [ALL B6] Czy wejdą felgi 20" do B6 ?
20 wejdzie bez problemu , komfortu nie bedzie ale wizualnie to kox :kox: :gwizdanie:- Spocik Lubuski :)
balot ty będziesz :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i co cwaniaczki tam :kox:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra ja spadam z chaty do wieczorka albo w trakcie meczu :good:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
powoli zaraz spadam z chaty bo za***ista pogoda na dworku my po obiedzie idziemy na długi spacer Wy to znaczy Ty z Musashim?? :polew: dobre :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
powoli zaraz spadam z chaty bo za***ista pogoda na dworku my po obiedzie idziemy na długi spacer [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 12:50_________________________________________________miałem miałem ale tak się ułożyło że nie idę .... pozdrowienia dla rodzinki- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
powoli zaraz spadam z chaty bo za***ista pogoda na dworku my po obiedzie idziemy na długi spacer no no spacerek dla zdrowotności wskazany :gwizdanie: :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
powoli zaraz spadam z chaty bo za***ista pogoda na dworku [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 12:49_________________________________________________ no to kiepsko, a miałeś iść nie dobrze kojarze, ja tez bedę oglądał - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00