Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ACK] Czy takie felgi wejdą do B5: R18 8,5J / 5X112X57 / ET45 ?


M3I

Rekomendowane odpowiedzi

takie fele wejdą bez problemu ale przy ET45 to radził bym dystans założy i będzie bomba :kox: :kox: :gwizdanie:

Dystans? przecież to 8,5 cala szerokości. To ja siezastanawiałem czy aby nie wyjdą za błotniki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie fele wejdą bez problemu ale przy ET45 to radził bym dystans założy i będzie bomba :kox: :kox: :gwizdanie:

Dystans? przecież to 8,5 cala szerokości. To ja siezastanawiałem czy aby nie wyjdą za błotniki...

Będą schowane :wink4: A co dystansów to bez powinno wyglądać OK. Chyba że chcesz równo z nadkolem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie fele wejdą bez problemu ale przy ET45 to radził bym dystans założy i będzie bomba :kox: :kox: :gwizdanie:

Dystans? przecież to 8,5 cala szerokości. To ja siezastanawiałem czy aby nie wyjdą za błotniki...

Będą schowane :wink4: A co dystansów to bez powinno wyglądać OK. Chyba że chcesz równo z nadkolem :naughty:

właśnie o to mi chodzi ja mam 18 8,5 cala ET 30 ale B6 i jest oki :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zeby nie zakladac nowego tematu zapytam tu.

czy felga w rozmiarze 8,5Jx19 et 45 wejdzie ok do b5? w sumie z wypowiedzi wyzej wnioskuje ze tak jednak bardziej nurtuje mnie to czy dawac dystans czy nie? autko bedzie na gwincie i gleba okolo -60 bo podobno na takiej najlepiej wyglada 19" :good: czy jak bedzie dystans to czy jak opuszcze zawieche to nie bedzie tarlo? jesli nie to jaki rozmiar dystansu zeby najlepiej sie to prezentowalo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zeby nie zakladac nowego tematu zapytam tu.

czy felga w rozmiarze 8,5Jx19 et 45 wejdzie ok do b5? w sumie z wypowiedzi wyzej wnioskuje ze tak jednak bardziej nurtuje mnie to czy dawac dystans czy nie? autko bedzie na gwincie i gleba okolo -60 bo podobno na takiej najlepiej wyglada 19" :good: czy jak bedzie dystans to czy jak opuszcze zawieche to nie bedzie tarlo? jesli nie to jaki rozmiar dystansu zeby najlepiej sie to prezentowalo??

10mm i będzie idealnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zeby nie zakladac nowego tematu zapytam tu.

czy felga w rozmiarze 8,5Jx19 et 45 wejdzie ok do b5? w sumie z wypowiedzi wyzej wnioskuje ze tak jednak bardziej nurtuje mnie to czy dawac dystans czy nie? autko bedzie na gwincie i gleba okolo -60 bo podobno na takiej najlepiej wyglada 19" good czy jak bedzie dystans to czy jak opuszcze zawieche to nie bedzie tarlo? jesli nie to jaki rozmiar dystansu zeby najlepiej sie to prezentowalo??

odpowiedzi na zadane pytania mozesz uzyskać na cultstyle.pl lub vwzone.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy takie dystanse dadza rade: http://moto.allegro.pl/item658178638_dystanse_do_felg_10mm_na_os_sprawdz_express.html

sa bez pierscienia centrujacego bo podobno piasta bedzie jeszcze kawalek wystawac i felga sie wesprze. jak to w rzeczywistosci bedzie? bo czytalem watek tu na forum i jedni pisza tam ze nie bedzie bic a inni ze bedzie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...