Treść opublikowana przez wentyl
-
[ALL B5] Które felgi - pomóżcie
a tam tak dużej różnicy w komforcie az nie ma między 17 a 18 , a tak jak Dibo pisał kazda pogniesz fele czy to 16 czy 18
-
[ALL B7] co myślicie o tych felgach do mojego szaraczka na lato??? UP DATE 27.03
wygląda zaj---------cie :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra ekipa ja spadam do juterka panie i panowie [br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 23:08_________________________________________________ no to jak mąż czyli do ...... Agata nie tak ostro :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sprzątam bo muszę, a nie bo chcę A mężulek się nie garnie no to jak mąż
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zaraz na manowce sprowadzać. Przecie ja porządna kobita jestem nie wątpie ,tylko żartuje sobie :good:[br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 22:44_________________________________________________ wiem kolego o tym używam firefox,ale drugi komp by sie przydał [br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 22:46_________________________________________________ ej cwaniaczku uwazaj bo sie zdrzażnie :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
raczej tak na 80% będziemy A to poznasz też moje księżniczki :> Starsza jest już umówiona na ploty ze starszą córą Vario :> Agata tylko prosze mi żony na ,manowce nie sprowadzac :polew: [br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 22:30_________________________________________________ może zabłądził i sie pogubił :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
idiota to mało powiedziane :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 18:55_________________________________________________ale cisza chyba przed burzą :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
złośliwy jestes co :gwizdanie: :gwizdanie: eee tam złośliwy , raczej psotnikiem psotnik mało powiedziane chyba :polew:
-
Prośba o opinie - czy warto kupić poniższe felgi ?
na 16 będzie kupa jak już to 18 na bank
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
olej i flitr czeka dziękuje bardzo jestem wdzieczny :hi: [br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 17:19_________________________________________________ Sławek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
złośliwy jestes co :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
poety,co nowego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jazda autem które ma 1000ps i nie skręca to kiepski pomysł :gwizdanie: , bolączka starych amerykanów , dopóki prosto to ok , jak zakręt to ni huhu dlatego muscle car ma tylko bude z lat 60... zawieszenie, ukl kierowniczy, silnik i skrzynia to nowe podzespoly dokładnie dobry musclecar to jest marzenie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 21:34_________________________________________________ Marzena[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 21:39_________________________________________________ Pepin[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 21:40_________________________________________________dobra spadam lulu bo rano znowu do roboty i weekend nareszcie :good:
-
[ALL] Felgi RS4 17 cali ?
no nie wiem czy to są ori ,ja wiem że rs to były 18 i 19 ,a ciekawe czemu nie może zrobić zdjęcia środka ,może sie boi że to nie ori :mysli: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 20:04_________________________________________________dobra spadam na kolacjepóżniej zajrze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no właśnie :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pracują do 22giej .. co neiktórzy no niezazdroszcze :mysli: [br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 19:21_________________________________________________Nike,Adaś :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co tu tak pusto gdzie pouciekali :mysli:
-
Opony okazyjnie POMOCY
powinno byc oki ,zakładaj te opony
-
Czy to w miarę dobre opony ?
no firma może tak ale dużo ludzi lata na tych oponkach
-
[ALL B5] czy to pasuje do a4??
daj sobie z tym spokój tylko ori a nie jakies jaja :thumbdown:
-
[ALL B5] Przeróbka przodu na B7
no właśnie tylko ona :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Fantastic :polew: nic nic no cooo ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Fantastic :polew: