Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam do dyspozycji cala tylna kanape w swoim aucie :kox: taka jedynka na wypasie :naughty: no ale w aucie nie będziemy pic ,jak co to zapraszam na pokój :polew: dzieki... wiedzialem ze na kolegach mozna polegac... to napierd*** sie u Ciebie a trzezwial bede w aucie bede mial naturalne zaslony z pary jak się nap...........sz u mnie to i miejsce na kimke sie znajdzie,po co do auta
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Paweł co tak po cichu :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 22:49_________________________________________________ mam do dyspozycji cala tylna kanape w swoim aucie :kox: taka jedynka na wypasie :naughty: no ale w aucie nie będziemy pic ,jak co to zapraszam na pokój :polew: [br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 22:50_________________________________________________o widze Madasa zagląda :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nikuś coś cie nie widze na liście pokoi,czyżbyś nocował na dworze pod namiotem :gwizdanie: [br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 22:44_________________________________________________Adaś dostałes info na PW :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ładnie na tym samym piętrze z Madaskiem ,Yelo,Fantastic może być wesoło :mysli: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
narty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
TETIS
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a szefostwo co tam dzisiaj działa ze ich nie ma :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
WSZYSTKIM W końcu po robocie :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale cisza chyba rabotają wszyscy :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 12:01_________________________________________________no to i ja będę się zbierał powoli,jakaś kawka obiadek i na szychte :wallbash: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie ja chyba będę bez CB bo mnie koleś trochę pod......ił , a kupno jest w planie ale nie teraz :wallbash:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wszystkim których nie witałem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc wentylek w pracy czy po pracy? ja jeszcze przed pracą dzis 2 szychta :wallbash:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema ściemniacze i poeci :polew:[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 09:58_________________________________________________no widzę że troche naskrobaliście jeszcze wczoraj
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ale teraz już spadam do juterka :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ale trudno was opuścić :mysli: bardzo trudno ...jesteśmy jak narkotyk no właśnie idzie się uzależnic :mysli: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ale trudno was opuścić :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam nadzieje że jutro będę miał co czytać :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: ale nikt Cię nie wygania obowiązki głowy rodziny wzywaja :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przeciez pozegnalem no właśnie tylko Ty no i Adam sie przebudził z transu :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to teraz mogę iść w piżdziec :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no pewnie ja mówie dobranoc a tu nic ,a gdzie kultura panowie na dworze :mysli: no tylko Nikuś widze oki :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
staramy się jechać bez przystanku ani jednego .... proszę o zabranie nocników :gwizdanie: kumplowi kiedyś w szpitalu wytłumaczyli co to jest kaczka... to jest takie coś co bierzesz między nogi i rżniesz :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra pany układajcie tą poezyje a ja spadam nara :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taaaa odpoczywa a kto Małgonie obraca :polew: drugi etap :mysli: on jak kolarz jest tylko żeby mu oponka nie pękła bo będa wycieki :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
narty