Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no siemka Nike odebrałem dzisiaj alu ,przetoczone 5mm. teraz bedzie oki :good: [br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 19:19_________________________________________________a reszta gdzie uciekła :cool1:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 19:20_________________________________________________ Bart a felunek na lato masz do furki :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
reklamuj... a jak nie da rady to dokup nowa lub kup jakies dwie z rownym bieznikiem... ta jedna dobra bedziesz mial na zapas do tych pozostalych Niby już uzgodnione - mam wysłać, opisać problem i jeśli to się potwierdzi mam dostać nową sztukę. przynajmniej normalne podejscie do klienta czyżby jedna normalna firma :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka :hi: cholera nie można nadażyć z czytaniem za wami ppany
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oj to był chyba sen zimowy :polew: [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 22:14_________________________________________________dobra czas lulu,rano do roboty siema i do jutra :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zamiast zazdroscic to bys sie zapisal... :gwizdanie: zawsze by było nas więcej :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka Paweł
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja juz głos oddałem :good: :good: [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 21:55_________________________________________________ jak w Bukowinie cały alkohol już będzie wyprzedany to przynajmniej będziemy mieli do kogo sie zwrócić a co Ty justyna nie zdążymy bo wszystko już wychlipie :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja zabieram, a co dalej z nim bedzie to zobaczymy na miejscu :polew: chyba już nic po takiej dawce :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nike a ty co zabierasz cały sklep monopolowy ze sobą widze :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i znowu siemka :hi: :hi: godzine mnie nie było a juz ze 9stron natrzaskali, :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema u mnie jest prawie rowno z rantem... moze faktycznie 35 ale wiem ze w B6 jest troche inaczej niz w B5... wiem że jest inaczej tylko zastanawiam sie czy nie będzie przycierać od zewnątrz :mysli:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 20:07_________________________________________________ to masz przechlapane szybkiego powrotu do zdrowia :good:
-
Spocik Lubuski :)
zderzak od cabrio przód czy tył :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema Ive :hi: [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 19:56_________________________________________________gdzieś ty sie podziewał :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie o to chodzi bo mam do swojej 18 8,5 cala et30 zawias -35mm i nie wiem czy bedzie przycierac ,a jaki masz gwint i ile kosztowało ET nie pamietam ale chyba 35... gwint mam KW INOX z nierdzewki... kupowalem uzywany za 1300 komplet[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 19:43_________________________________________________a moze ET 28 mówisz że może ET28 to wychodziły by poza obrys auta chybabo u mnie et30 z przodu delikatnie wystają a tył jest idealnie :mysli:
-
Spocik Lubuski :)
dobre :polew:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 18:35_________________________________________________siema Lukas co tam u cie fura wporzo juz [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 19:38_________________________________________________nowak ,bigkaban siemka :hi: co tam w szerokim świecie :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a et jakie[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 19:39_________________________________________________ nie o to chodzi bo mam do swojej 18 8,5 cala et30 zawias -35mm i nie wiem czy bedzie przycierac ,a jaki masz gwint i ile kosztowało
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u adama jak zawsze pełna chata,a impra od poniedziałku do niedzieli :cool1: jeszcze troche beda z laptopami wpadac i gadac na forum :polew: czasami kto wie :polew:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 19:35_________________________________________________Nikus jakie masz alusy w swojej niuni, zawias masz na dół czy seria,chodzi mi o rozmiar felunku :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 19:36_________________________________________________chodzi o zestaw na okres letni
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u adama jak zawsze pełna chata,a impra od poniedziałku do niedzieli :cool1:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra moim zdaniem bardzo dobra, jaki skromny sie zrobił w opiniach :good: dobra robota Michał [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 18:41_________________________________________________ kolego nie szalej bo jeszcze w środe pojedziemy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 18:43_________________________________________________o cholera zapomniałem się przywitac -sorry i siemka :hi:
-
Spocik Lubuski :)
oki stary czapka gra :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a tak na marginesie powiem że u mnie w firmie sie ch,,,,,,,nia robi zero zamówień ,kryzys idzie oby było lepiej bo za 5 złotych to ja robić nie będe, :wallbash:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 22:32_________________________________________________chyba trza będzie roboty szukac powoli :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 22:33_________________________________________________
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra pany branoc ,czas na mnie córa idzie lulu ,tata tez o 5 na nogi już do jutra :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a no to sie wie ,Paweł mamy anioła stróża na zlot :polew: [br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 22:09_________________________________________________ Adam jak tam małżonka i Julka zdrowa już kużwa ale mi mixy powyłaziły chyba trzeba browca strzelić :gwizdanie: :gwizdanie: małżonka ok a Julka troche kaszelek a tak to ok ...dziękuję za troskę ... i zapytuję jak Twoja rodzinka się miewa ?? no Adam umnie oki żona zdrowa a Córa lepiej już dzieki , pozdro dla familii :hi:
-
Spocik Lubuski :)
a to ciekawe bo jak wentyl siedział na forum to nikt się nie odzywał,a cos sugerujesz :mysli: [br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 21:47_________________________________________________a jak tam pany spocik taaak!!! olewasz nasz swiety klub:D a kto powiedział że olewam,błąd :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 22:22_________________________________________________pany trochę zrozumienia ,nie moge sobie pozwolic na spociki co tydzień ,mam rodzinę jeszcze w przeciwieństwie do niektóryćh ,i 40 kilosów do dojazdu :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a no to sie wie ,Paweł mamy anioła stróża na zlot :polew: [br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 22:09_________________________________________________ Adam jak tam małżonka i Julka zdrowa już kużwa ale mi mixy powyłaziły chyba trzeba browca strzelić :gwizdanie: :gwizdanie: