Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tak myślimy kolego :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Adas i starach przed przemową :polew: :polew: niemożliwe.... ale może prawdziwe :polew: [br]Dopisany: 24 Luty 2009, 23:29_________________________________________________a coś tak czuje że zaraz mi sie oberwie :gwizdanie: :gwizdanie: :bicz:[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 23:29_________________________________________________ale cisza się zrobiła ,wszyscy chyba czekaja na przemówienie :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ciekawe może sie wystraszył że nie podoła :polew: :laghing2: :laghing2:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
orędzie do narodu :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cosik te czytanie mu chyba nie idzie, może nie w tym języku :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i pan Adam zaraz przemówi :notworthy: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no właśnie i chyba nadrabia zaległości :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 23:15_________________________________________________siemka Tetis
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo mam komputerowe zajecie dla mnie obojętnie która drogą grunt to dojechac w miare swobodnie :good: dokladnie... mi tylko chodzi zeby ta jazda byla powyzej 100km/h bo zasnac bedzie mozna... ja tam się drogą nie przejmuje, i tak będzie fajnie :kox: ja jestem przekonana,że nie tylko droga :kox: cały wyjazd zapowiada sie ciekawie :dance2: i o to chodzi :good: :notworthy: po to jedziemy żeby było zaj,,,,,,,,,,,cie :kox: [br]Dopisany: 24 Luty 2009, 23:11_________________________________________________ma być wesoło od wyjazdu do powrotu :tongue4: :polew:[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 23:11_________________________________________________kolego Madas witamy wieczorkiem :cool1:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
okladnie... mi tylko chodzi zeby ta jazda byla powyzej 100km/h bo zasnac bedzie mozna... -------mam nadzieje że te 100km/h to minimum bo wolniej nie lubie jeżdzić, a szybko zawsze :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dla mnie obojętnie która drogą grunt to dojechac w miare swobodnie :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przez wroclaw o wiele lepsza trasa i bardziej płynna, mozna tylko sam wrocław minąc, skrecając w trzebnicy i wyjechać na A4 i pożniej już do samego Karkowa autostardą. tez obstawialem ta trase... ale biorac pod uwage ze zabieramy po drodze Kaliszakow chyba trzeba bedzie wybrac ta 2 opcje...i tak Zielona dobija do Poznania... Zielona ,wszyscy się wykruszyli już chyba i coś mi sie wydaje ,że zostałem tylko ja i będę ruszał z wami z Poznania :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
toż to wiosna , :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wielkie dzieki trza będzie cosik zapodac :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no właśnie odnośnie CB muszę sobie sprawić bo jakimś trafem nie mam, a jaki zestaw polecacie, żeby był praktyczny :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wiesz...klada nacisk na bezpieczenstwo... od tablicy "fotoradar" do miejsca w ktorym stoi... pod warunkiem ze na CB nikt nie powie ze jest pusty a to sie zgadza ale u nas to nie jest policja tylko statyści, bo oprócz zatrzymania rowerzysty pod wpływem to nic więcej nie potrafia, a jacy napuszeni są przy tym :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co do radarów to jak dla mnie jest ich troche za dużo ,cholipa żadnej swobody podróżowania :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czy już wszystkich stróżów prawa pogięło jak tak dalej pójdzie to za pare lat trzeba będzie mieć papier na pasażerów jadących z tobą
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
o widzę że niedługo wszyscy sami przyjadą i trzeba będzzie jakieś panie po drodze zagarnąć, :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z tego co widze to xenon tylko ori wchodzi w gre,bo po co się narażać :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 17:31_________________________________________________o sorki zapomniałem witam wszystkich :hi:
-
Spocik Lubuski :)
Nowak zaślepka pasuje dzieki wielkie :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o to sie popisał [br]Dopisany: 22 Luty 2009, 19:39_________________________________________________co to wszystkich wywiało :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B6 AVF] MOJE AUTKO A4 1.9TDI QUATTRO B6;-))))
i o to chodzi -super fura jakieś mody w planie
-
[B6 BFB] S-Line avant
ekstra furka stary-gratulacje :good: