Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. no stary szacuneczek ekstra fura i widze motorownia BDH tak jak moja :good:
  2. nie jestem pewien czy te fele by dobrze wyglądały w czerni
  3. dla mnie na żywo wyglądaja super ,ale to moje skromne zdanie
  4. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    dobre [br]Dopisany: 06 Luty 2009, 23:37_________________________________________________a gdzie ty sie podziewasz Ghost jak cie nie ma :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Luty 2009, 23:37_________________________________________________ty jedziesz do bukowiny w końcu czy nie :mysli:
  5. no oki ,ale mnie nie interesuje seria tylko jakie najlepiej żeby to miało ręce i nogi :cool1: :gwizdanie:
  6. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    :polew: :polew: dobre widzę humorki dopisuja [br]Dopisany: 05 Luty 2009, 22:36_________________________________________________jak tam decyzja z felami silver czy grafit
  7. no no no widzę że gorzów sie zbiera -zapraszamy do zielonej góry większa ekipą -zawsze można ustalić jakis termin :hi:
  8. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no takie podejście do sprawy mi się podoba,widze że trzeba tu mocnej ręki na tę rozwydrzoną młodzież :baseball:
  9. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    zaginął bez wieści,ktokolwiek widział ktokolwiek wie :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 05 Luty 2009, 22:13_________________________________________________ciekawe ilu nas będzie w niedziele jak połowa zaginie :mysli: [br]Dopisany: 05 Luty 2009, 22:15_________________________________________________Topor jak mnie pamięć nie myli to coś kupiłes do swojego furacza pochwal sie :mysli:
  10. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    siemanko co tu taka cisza ostatnio,wszyscy się wyprowadzili :polew: [br]Dopisany: 05 Luty 2009, 22:00_________________________________________________panie Topor,panie Nowak witamy
  11. tak myślałem, ale przy zawiasie -35mm. będzie oki :good:
  12. Witam wszystkich i pozdrawiam miały być 19,ale z przyczyn naturalnych będą 18 na 8 cali i teraz zaczyna sie następny dylemat,otóz ; jakie opony 235/45 R18 lub 225/45R18, druga możliwość to 235/40R18 ;lub 225/40R18 bo teraz nie wiem jakie waszym zdaniem będą najlepsze; doradżcie z góry dziuęki :mysli:
  13. witam TETIS-siemanko :hi:[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 23:11_________________________________________________ znowu se jaja robisz :kox: niee... teraz mówię poważnie ...bardzo ładne fele dzieki bo sam nie byłem zbyt pewny wyboru
  14. znowu se jaja robisz :kox:
  15. http://www.allegro.pl/item535790075_nowe_alufelgi_18_ats_i_rh_felgi_do_porsche_bmw.html Dopisany: 03 Luty 2009, 22:46 prosze
  16. mam zamiar dodac im troche akcentu czarnego :mysli: [br]Dopisany: 04 Luty 2009, 23:01_________________________________________________co sądzisz
  17. co tak wertujesz ,coś ciekawego :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 22:59_________________________________________________kupiłem już jednak 18 ATS EXCLUSIWE O HYPER BLACK wskocz na linka u nas to będziesz widział
  18. albo wy macie za dużo czasu wolnego cholera ,też bym tak chciał
  19. przecież u was w wielkopolskim nadrobić zaległosci jest cholernie ciężko :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 04 Luty 2009, 22:54_________________________________________________siema Madas[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 22:55_________________________________________________i co tam w szerokim świecie[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 22:56_________________________________________________ :kox:
  20. spróbuj w POLBANK EFG
  21. no ciekawe,ja juz ze swoim malcem przyjadę
  22. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    końcówki już są a zderzak -nie mam czasu go malnąć[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 00:56_________________________________________________http://www.allegro.pl/item535790075_nowe_alufelgi_18_ats_i_rh_felgi_do_porsche_bmw.html panowie zamówiłem jednak te EXCLUSIWE O HYPER BLACK i dodam im jakiś akcent czerni i powinny byc git bo same srebrne nie będż miały tego wyglądu :mysli:
  23. oki dzięki stary coś zobaczę
  24. no nawet nawet a cosik jeszcze masz [br]Dopisany: 04 Luty 2009, 00:45_________________________________________________
  25. ja już się k**wa gubię w tych wzorach tyle ich jest że zaraz kupie stalowe 15 chyba bo sam nie wiem co wybrać :kwasny:[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 00:36_________________________________________________juz zgłupiałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.