Treść opublikowana przez wentyl
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
no stary szacuneczek ekstra fura i widze motorownia BDH tak jak moja :good:
-
[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]
nie jestem pewien czy te fele by dobrze wyglądały w czerni
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
dla mnie na żywo wyglądaja super ,ale to moje skromne zdanie
-
Spocik Lubuski :)
dobre [br]Dopisany: 06 Luty 2009, 23:37_________________________________________________a gdzie ty sie podziewasz Ghost jak cie nie ma :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Luty 2009, 23:37_________________________________________________ty jedziesz do bukowiny w końcu czy nie :mysli:
-
[ALL B6] 18 na 8 cali-jakie opony
no oki ,ale mnie nie interesuje seria tylko jakie najlepiej żeby to miało ręce i nogi :cool1: :gwizdanie:
-
Spocik Lubuski :)
:polew: :polew: dobre widzę humorki dopisuja [br]Dopisany: 05 Luty 2009, 22:36_________________________________________________jak tam decyzja z felami silver czy grafit
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
no no no widzę że gorzów sie zbiera -zapraszamy do zielonej góry większa ekipą -zawsze można ustalić jakis termin :hi:
-
Spocik Lubuski :)
no takie podejście do sprawy mi się podoba,widze że trzeba tu mocnej ręki na tę rozwydrzoną młodzież :baseball:
-
Spocik Lubuski :)
zaginął bez wieści,ktokolwiek widział ktokolwiek wie :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 05 Luty 2009, 22:13_________________________________________________ciekawe ilu nas będzie w niedziele jak połowa zaginie :mysli: [br]Dopisany: 05 Luty 2009, 22:15_________________________________________________Topor jak mnie pamięć nie myli to coś kupiłes do swojego furacza pochwal sie :mysli:
-
Spocik Lubuski :)
siemanko co tu taka cisza ostatnio,wszyscy się wyprowadzili :polew: [br]Dopisany: 05 Luty 2009, 22:00_________________________________________________panie Topor,panie Nowak witamy
-
[ALL B6] 18 na 8 cali-jakie opony
tak myślałem, ale przy zawiasie -35mm. będzie oki :good:
-
[ALL B6] 18 na 8 cali-jakie opony
Witam wszystkich i pozdrawiam miały być 19,ale z przyczyn naturalnych będą 18 na 8 cali i teraz zaczyna sie następny dylemat,otóz ; jakie opony 235/45 R18 lub 225/45R18, druga możliwość to 235/40R18 ;lub 225/40R18 bo teraz nie wiem jakie waszym zdaniem będą najlepsze; doradżcie z góry dziuęki :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam TETIS-siemanko :hi:[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 23:11_________________________________________________ znowu se jaja robisz :kox: niee... teraz mówię poważnie ...bardzo ładne fele dzieki bo sam nie byłem zbyt pewny wyboru
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
znowu se jaja robisz :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://www.allegro.pl/item535790075_nowe_alufelgi_18_ats_i_rh_felgi_do_porsche_bmw.html Dopisany: 03 Luty 2009, 22:46 prosze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam zamiar dodac im troche akcentu czarnego :mysli: [br]Dopisany: 04 Luty 2009, 23:01_________________________________________________co sądzisz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tak wertujesz ,coś ciekawego :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 22:59_________________________________________________kupiłem już jednak 18 ATS EXCLUSIWE O HYPER BLACK wskocz na linka u nas to będziesz widział
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
albo wy macie za dużo czasu wolnego cholera ,też bym tak chciał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przecież u was w wielkopolskim nadrobić zaległosci jest cholernie ciężko :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 04 Luty 2009, 22:54_________________________________________________siema Madas[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 22:55_________________________________________________i co tam w szerokim świecie[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 22:56_________________________________________________ :kox:
-
Jaki wybrac bank do kredytu na auto ?
spróbuj w POLBANK EFG
-
Najmłodsi uczestnicy zlotu
no ciekawe,ja juz ze swoim malcem przyjadę
-
Spocik Lubuski :)
końcówki już są a zderzak -nie mam czasu go malnąć[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 00:56_________________________________________________http://www.allegro.pl/item535790075_nowe_alufelgi_18_ats_i_rh_felgi_do_porsche_bmw.html panowie zamówiłem jednak te EXCLUSIWE O HYPER BLACK i dodam im jakiś akcent czerni i powinny byc git bo same srebrne nie będż miały tego wyglądu :mysli:
-
[ALL B6] Panowie podpowiedzcie
oki dzięki stary coś zobaczę
-
[ALL B6] Panowie podpowiedzcie
no nawet nawet a cosik jeszcze masz [br]Dopisany: 04 Luty 2009, 00:45_________________________________________________
-
[ALL B6] Panowie podpowiedzcie
ja już się k**wa gubię w tych wzorach tyle ich jest że zaraz kupie stalowe 15 chyba bo sam nie wiem co wybrać :kwasny:[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 00:36_________________________________________________juz zgłupiałem