Treść opublikowana przez wentyl
-
[ALL B6] Felgi 10" x 18" czy ktoś na takich jeździ?
wygląda kozacko ale nie wiem czy 10 cali to dobry pomysł ale nowak ma racje bo ja za dawnych czasów na 13 8,5 cala naciągnałem 175mm,
-
Spocik Lubuski :)
a takie http://moto.allegro.pl/item542365753_rh_zw3_8_5_9_5_j18_vw_audi_mercedes_bmw.html[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 20:07_________________________________________________ewentualnie podpowiedz jakie . wzór i rozmiar bo ja już sie gubie tyle tego
-
Spocik Lubuski :)
jasna pupa cienizna coś ale ja będę za tydzień na bank[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 20:00_________________________________________________nowak ty jako znawca alu 19 powiedz czy podejdą do mnie 19 9,5 cala szer. et40 te fele i co sądzisz o nich http://moto.allegro.pl/item540973979_super_felgi_19cali_rozstaw_srub_5x112.html
-
Spocik Lubuski :)
no właśnie temat znaczków ma się rozumieć aktualny bo ja biore na 1000%
-
Spocik Lubuski :)
cholera ciekaw jestem jaka dziś frekwencja pany :mysli:
-
Spocik Lubuski :)
kuuuuuuuuuurwa ,a mnie niestety nie będzie ,choróbsko mnie dopadło i musze niestety zrobić sobie spota ,ale w łóżku.A tak chciałem dzisiaj przyjechać :wallbash:
-
Spocik Lubuski :)
no no no gratulacje , a te tło to chyba a4 b5 awant -czarny :mysli: :mysli:
-
Spocik Lubuski :)
one jeżdziły na a8 bez dystansów .tam weszły tylko nie wiem czy u mnie by weszły
-
Spocik Lubuski :)
http://moto.allegro.pl/item540973979_super_felgi_19cali_rozstaw_srub_5x112.html[br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 20:30_________________________________________________według życzenia [br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 20:31_________________________________________________i co powiesz
-
Spocik Lubuski :)
pany oglądałem dzisiaj fele 19 ET40 9,5 cala i się zastanawiam czy nie za szerokie i nie będę musiał założyc dystansy do nich bo trochu szerokie ,ale ładne i nie wiem jakie obuwie do nich holera doradżcie czy one w ogóle podejdą
-
Znaczenie ET Felgi
witam mam na oku alusy 19cali ET40 i 9,5 cala szerokie i zawias w swojej B6 -35mm. i nie mam pewności czy mi podejdą i nie będą ocierały, a jak nie to jaka opona na 9,5 cala
-
Spocik Lubuski :)
moje gratulacvje no widze że nadchodzą zmiany :mysli:
-
Spocik Lubuski :)
oki tylko malne zderzak :mysli:
-
Spocik Lubuski :)
:siema: :banan: :banan:
-
Spocik Lubuski :)
dzięki za podpowiedż ale już sobie poradziłem,wsadziłem do stacyjki przekręciłem zapłon nadusiłem zamykanie i otwieranie na pilocie i się zakodował :good: :banan:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 16:19_________________________________________________zamontowałem te końcówki tylko się zastanawiam czy nie za bardzo wychodzą na zewnątrz ,czy je nie dać trochę głębiej, ale na ten temat oczekuje oceny i podpowiedzi na spocie w niedziele :mysli: :hi: licze na wasze opinie :good:
-
Spocik Lubuski :)
witam mam problem i potrzebuje pomocy, otóż odłączyłem akumulator aby wspawac ko,nc,owki wydechu i po jego podłączeniu nie działa mi pilot od samochodu, tylko mogę zamknąc go kluczykiem. Wiem że trzeba go chyba znowu zakodować tylko nie orientuje się jak i co muszę zrobić podpowiedzcie,pilne i z góry dzięki :hi: :hi: :wallbash:
-
Spocik Lubuski :)
no fajnie jak tak ma być to za tydzien bede napewno,a co naprawde coś nie teges z fura :kox:
-
Spocik Lubuski :)
no pany coś nie tak z waszymi furami,chwile nieobecny i co ja widze :blink: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spocik Lubuski :)
no no ja wiem te kółeczka nowaka są oki ,tylko nie wiem dlaczego wydaje mi sie że z rantem fela będzie lepsza auto będzie wyglądac bardziej masywnie no ale zobaczymy :mysli:
-
Spocik Lubuski :)
nowak dzieki stary,szukam dalej :hi: :hi:opinia fachowca mówi sama za siebie :oklaski: :oklaski: :oklaski:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 22:33_________________________________________________nowak najlepiej by mi pasowały mi BBS RR z rantem środek czarny ale nigdzie ich nie ma co ty na to wiesz o jakie chodzi :mysli:
-
Spocik Lubuski :)
panowie doradżcie takie fele co wy na to bo nie wiem sam już wyglądaja oki troche za duży laczek http://moto.allegro.pl/item533651632_sprzedam_ladne_19_z_oponami.html
-
Spocik Lubuski :)
stary dla mnie oki bierz je :good:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 21:13_________________________________________________pany zamawiam dzisiaj zawias -35mm i będzie oki,jeszcze tylko fele :banan:
-
Spocik Lubuski :)
witam audi maniaków jaka frekwencja dzisiaj :hi:
-
Spocik Lubuski :)
no pany tym razem mnie nie będzie jutro sorki tak wyszło :no: ale za tydzien będę na bank z nowym zderzakiem bo jestem w trakcie rezania go :hi: [br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 18:27_________________________________________________oj topor za bukowine należy sie :bicz3: :bicz3: :bicz3:
-
Spocik Lubuski :)
TOPOR,GHOST i reszta panowie co jest ze zlotem ogólnopolskim w marcu jedziecie czy nie bo termin wpłacania zaliczki mija jutro ,a cholera nie widac was żebyscie wpłacili dajcie znac :confused4: bo jak nie jedziecie to :bicz: