Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. wygląda kozacko ale nie wiem czy 10 cali to dobry pomysł ale nowak ma racje bo ja za dawnych czasów na 13 8,5 cala naciągnałem 175mm,
  2. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    a takie http://moto.allegro.pl/item542365753_rh_zw3_8_5_9_5_j18_vw_audi_mercedes_bmw.html[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 20:07_________________________________________________ewentualnie podpowiedz jakie . wzór i rozmiar bo ja już sie gubie tyle tego
  3. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    jasna pupa cienizna coś ale ja będę za tydzień na bank[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 20:00_________________________________________________nowak ty jako znawca alu 19 powiedz czy podejdą do mnie 19 9,5 cala szer. et40 te fele i co sądzisz o nich http://moto.allegro.pl/item540973979_super_felgi_19cali_rozstaw_srub_5x112.html
  4. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no właśnie temat znaczków ma się rozumieć aktualny bo ja biore na 1000%
  5. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    cholera ciekaw jestem jaka dziś frekwencja pany :mysli:
  6. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    kuuuuuuuuuurwa ,a mnie niestety nie będzie ,choróbsko mnie dopadło i musze niestety zrobić sobie spota ,ale w łóżku.A tak chciałem dzisiaj przyjechać :wallbash:
  7. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no no no gratulacje , a te tło to chyba a4 b5 awant -czarny :mysli: :mysli:
  8. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    one jeżdziły na a8 bez dystansów .tam weszły tylko nie wiem czy u mnie by weszły
  9. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    http://moto.allegro.pl/item540973979_super_felgi_19cali_rozstaw_srub_5x112.html[br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 20:30_________________________________________________według życzenia [br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 20:31_________________________________________________i co powiesz
  10. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    pany oglądałem dzisiaj fele 19 ET40 9,5 cala i się zastanawiam czy nie za szerokie i nie będę musiał założyc dystansy do nich bo trochu szerokie ,ale ładne i nie wiem jakie obuwie do nich holera doradżcie czy one w ogóle podejdą
  11. witam mam na oku alusy 19cali ET40 i 9,5 cala szerokie i zawias w swojej B6 -35mm. i nie mam pewności czy mi podejdą i nie będą ocierały, a jak nie to jaka opona na 9,5 cala
  12. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    moje gratulacvje no widze że nadchodzą zmiany :mysli:
  13. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    oki tylko malne zderzak :mysli:
  14. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    :siema: :banan: :banan:
  15. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    dzięki za podpowiedż ale już sobie poradziłem,wsadziłem do stacyjki przekręciłem zapłon nadusiłem zamykanie i otwieranie na pilocie i się zakodował :good: :banan:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 16:19_________________________________________________zamontowałem te końcówki tylko się zastanawiam czy nie za bardzo wychodzą na zewnątrz ,czy je nie dać trochę głębiej, ale na ten temat oczekuje oceny i podpowiedzi na spocie w niedziele :mysli: :hi: licze na wasze opinie :good:
  16. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    witam mam problem i potrzebuje pomocy, otóż odłączyłem akumulator aby wspawac ko,nc,owki wydechu i po jego podłączeniu nie działa mi pilot od samochodu, tylko mogę zamknąc go kluczykiem. Wiem że trzeba go chyba znowu zakodować tylko nie orientuje się jak i co muszę zrobić podpowiedzcie,pilne i z góry dzięki :hi: :hi: :wallbash:
  17. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no fajnie jak tak ma być to za tydzien bede napewno,a co naprawde coś nie teges z fura :kox:
  18. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no pany coś nie tak z waszymi furami,chwile nieobecny i co ja widze :blink: :gwizdanie: :gwizdanie:
  19. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no no ja wiem te kółeczka nowaka są oki ,tylko nie wiem dlaczego wydaje mi sie że z rantem fela będzie lepsza auto będzie wyglądac bardziej masywnie no ale zobaczymy :mysli:
  20. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    nowak dzieki stary,szukam dalej :hi: :hi:opinia fachowca mówi sama za siebie :oklaski: :oklaski: :oklaski:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 22:33_________________________________________________nowak najlepiej by mi pasowały mi BBS RR z rantem środek czarny ale nigdzie ich nie ma co ty na to wiesz o jakie chodzi :mysli:
  21. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    panowie doradżcie takie fele co wy na to bo nie wiem sam już wyglądaja oki troche za duży laczek http://moto.allegro.pl/item533651632_sprzedam_ladne_19_z_oponami.html
  22. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    stary dla mnie oki bierz je :good:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 21:13_________________________________________________pany zamawiam dzisiaj zawias -35mm i będzie oki,jeszcze tylko fele :banan:
  23. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    witam audi maniaków jaka frekwencja dzisiaj :hi:
  24. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no pany tym razem mnie nie będzie jutro sorki tak wyszło :no: ale za tydzien będę na bank z nowym zderzakiem bo jestem w trakcie rezania go :hi: [br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 18:27_________________________________________________oj topor za bukowine należy sie :bicz3: :bicz3: :bicz3:
  25. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    TOPOR,GHOST i reszta panowie co jest ze zlotem ogólnopolskim w marcu jedziecie czy nie bo termin wpłacania zaliczki mija jutro ,a cholera nie widac was żebyscie wpłacili dajcie znac :confused4: bo jak nie jedziecie to :bicz:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.