Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra pany fajnie sie gada ,ale ja spierdzielam narka do jutra :hi:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 23:27_________________________________________________ mnie też nie przejmuj sie ;(
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no 0,7 i krzyczy polewać co :naughty: powaga 2-3 piwa i mam masakre a to ty abstynent
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no 0,7 i krzyczy polewać co :naughty:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 23:23_________________________________________________ a ponoc trening czyni mistrza
-
Spocik Lubuski :)
a głębokie te wżery[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 23:21_________________________________________________no i zależy jaki gruby papier masz :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no maly [br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 23:18_________________________________________________ a piwko masz? on do jednego nie siada :naughty:
-
Spocik Lubuski :)
oświec mnie jakjie końcówki ma S4B5 :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:mysli:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 23:16_________________________________________________ e tam cisza. odpoczywamy chwile a relaksik
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przelwik przelewik kurde .... a zobacz jak się Wentylek upomina o wpłaty co to to nie ja taki biedny żuczek :kox:
-
Spocik Lubuski :)
a jakies konkretnie czy obojętne
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie no .... nie chcemy żebyś o nas źle pomyślał ...ale przelwik jakiś możesz puścić nie nie dzisiaj jestem grzeczny :tongue4:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co tu też cisza :wallbash:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oki madas jestem nawijka taka jak wczoraj :mysli:
-
Spocik Lubuski :)
siema madas [br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 23:02_________________________________________________a u nas znowu cisza :wallbash:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ty co oszczędzasz czy co :naughty:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 23:01_________________________________________________siemanko wiesz, kosztowana jest obecnosc na sp. wlkp i wszyscy teraz zaciskaja pasa :gwizdanie: az tak :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ty co oszczędzasz czy co :naughty:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 23:01_________________________________________________siemanko
-
Spocik Lubuski :)
dzięki stary czekam jak co to daj znać[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 22:56_________________________________________________ no no no oblukamy w niedziele :gwizdanie: :gwizdanie:
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
a to moja fura po naszej ostatniej aurze zimowej. [br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 11:14_________________________________________________nie ma to jak biała kołderka na lakierze
-
Spocik Lubuski :)
no mój zderzak też jeszcze nie dotarł ,ale lada moment będzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no :gwizdanie:
-
Spocik Lubuski :)
czemu bo nie ma drzemu :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ażeby wam się koszmary sniły dowcipnisie
-
Spocik Lubuski :)
za te słowa to możesz mieć problemy "bomba, samolot" samolotu narazie nie mamy Adam przestan bo sie zaraz rozpłacze ze śmiechu :polew:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 00:23_________________________________________________ nie ma po czym :no:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra pany ,ja spadam bo rano trzeba wstać a wy liczcie dalej ale bez oprocentowania prosze bo do bukowiny przyjade stopem a nie A4 :gwizdanie: :gwizdanie: :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale ręke trzyma na pulsie :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba podlicza