Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. dobra pany fajnie sie gada ,ale ja spierdzielam narka do jutra :hi:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 23:27_________________________________________________ mnie też nie przejmuj sie ;(
  2. no 0,7 i krzyczy polewać co :naughty: powaga 2-3 piwa i mam masakre a to ty abstynent
  3. no 0,7 i krzyczy polewać co :naughty:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 23:23_________________________________________________ a ponoc trening czyni mistrza
  4. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    a głębokie te wżery[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 23:21_________________________________________________no i zależy jaki gruby papier masz :mysli:
  5. no maly [br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 23:18_________________________________________________ a piwko masz? on do jednego nie siada :naughty:
  6. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    oświec mnie jakjie końcówki ma S4B5 :mysli:
  7. :mysli:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 23:16_________________________________________________ e tam cisza. odpoczywamy chwile a relaksik
  8. przelwik przelewik kurde .... a zobacz jak się Wentylek upomina o wpłaty co to to nie ja taki biedny żuczek :kox:
  9. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    a jakies konkretnie czy obojętne
  10. nie no .... nie chcemy żebyś o nas źle pomyślał ...ale przelwik jakiś możesz puścić nie nie dzisiaj jestem grzeczny :tongue4:
  11. a co tu też cisza :wallbash:
  12. oki madas jestem nawijka taka jak wczoraj :mysli:
  13. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    siema madas [br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 23:02_________________________________________________a u nas znowu cisza :wallbash:
  14. a ty co oszczędzasz czy co :naughty:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 23:01_________________________________________________siemanko wiesz, kosztowana jest obecnosc na sp. wlkp i wszyscy teraz zaciskaja pasa :gwizdanie: az tak :polew:
  15. a ty co oszczędzasz czy co :naughty:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 23:01_________________________________________________siemanko
  16. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    dzięki stary czekam jak co to daj znać[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 22:56_________________________________________________ no no no oblukamy w niedziele :gwizdanie: :gwizdanie:
  17. a to moja fura po naszej ostatniej aurze zimowej. [br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 11:14_________________________________________________nie ma to jak biała kołderka na lakierze
  18. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no mój zderzak też jeszcze nie dotarł ,ale lada moment będzie
  19. no :gwizdanie:
  20. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    czemu bo nie ma drzemu :gwizdanie: :gwizdanie:
  21. ażeby wam się koszmary sniły dowcipnisie
  22. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    za te słowa to możesz mieć problemy "bomba, samolot" samolotu narazie nie mamy Adam przestan bo sie zaraz rozpłacze ze śmiechu :polew:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 00:23_________________________________________________ nie ma po czym :no:
  23. dobra pany ,ja spadam bo rano trzeba wstać a wy liczcie dalej ale bez oprocentowania prosze bo do bukowiny przyjade stopem a nie A4 :gwizdanie: :gwizdanie: :hi:
  24. ale ręke trzyma na pulsie :gwizdanie: :gwizdanie:
  25. chyba podlicza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.