Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. jarko jak można to wpisz WENTYL+KAMILA(żona)+PATRYCJA(córka 2 latka) bo jakos nie widze się na liście a wczoraj pisałem[br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 17:53_________________________________________________dzięki stary jak człowiek na liście to jakis pewniejszy czy cuś :> :>
  2. witam wszystkich jestem na tak ,prosze zapisać do Bukowiny Tatrzańskiej --- WENTYL+KAMILA(żona)+PATRYCJA(córka 2-latka) :hi: :good:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 21:53_________________________________________________i to jest to góry rodzina i audi a4 :notworthy:
  3. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ryska na zderzaku może malutka ups :wallbash:
  4. siema pany
  5. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    a ja troche przy wyjeżdzie z parkingu gościa podepchnąłem bo chyba sie bał jechać do przodu :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 20:41_________________________________________________ a blondi :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  6. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no panowie dzisiaj frekwencja dopisała nareszcie
  7. córa ma 2 latka narazie ,ale już lubi prase motoryzacyjna[br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 21:17_________________________________________________ :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  8. a my w domku z rodzinami [br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 20:35_________________________________________________moja córa przegląda ogłoszenia motoryzacyjne chyba wda sie w ojca swego i słusznie :mysli: :>
  9. siemanko witam że i u was przy sobocie kiepsko z frekwencją tak jak u nas :hi:
  10. co to za rekord ......ja raz na 24 litrach zrobilem 350km i do dzisiaj nie wiem jak to sie stało :mysli:
  11. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no topor widze że cie męczy chyba bezsennosc albo terapia okładowa sie wydłuzyła :polew: :polew:
  12. a może wiesz jakie mniej więcej koszta takiej dłubanki
  13. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    o widze że ktos juz wyzdrowial [br]Dopisany: 02 Grudzień 2008, 23:17_________________________________________________
  14. a gdzie to moge znależć może podaj linki jakies jak możesz
  15. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    witam wszystkich nie ma jak to zajrzec na forum po pracy :hi: [br]Dopisany: 02 Grudzień 2008, 23:01_________________________________________________i co z tym spotem sobota czy niedziela bo już zgłupiałem
  16. panowie mam pytanie do znawców jakie turbo można założyć do 2.5 quattro motor BDH po wirusie aby miało jeszcze więcej koni,co jeszcze zrobić oprócz turbo i softa i jakie koszta takiego zastrzyku mocy.prosze o podpowiedz bo jestem zielony na ten temat
  17. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    chyba zostało by nam jedynie między drzwi i laczkiem :polew: hahahahah umarlem:D dobra topor nie umieraj tylko rób okład i za tydzień sie widzimy a ja spadam tylko nie przesadż z tym okładem bo skoczy ci temperatura :hi: :polew:
  18. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    chyba zostało by nam jedynie między drzwi i laczkiem :polew:
  19. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no widze że sie rozumiemy panowie bo co my byśmy bez tych kobiet zrobili :mysli:
  20. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    od okladow z kobiety sa tylko lepsze oklady z dwoch kobiet :gwizdanie: :kox: :kox: :notworthy: :notworthy: :notworthy: [br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 00:50_________________________________________________ od okladow z kobiety sa tylko lepsze oklady z dwoch kobiet :gwizdanie: :kox: :kox: :notworthy: :notworthy: :notworthy: i oto właśnie chodzi
  21. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no jak piers to kobieta ma sie rozumiec ,mam wam mówic :polew:
  22. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    topor jak okłady to z młodej piersi ma sie rozumieć bylo ew. wpadnij do poznania btw toporze wykuruj sie grzane piwko, herbatka z pradem, oklady [br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 00:43_________________________________________________ topor jak okłady to z młodej piersi ma sie rozumieć bylo ew. wpadnij do poznania btw toporze wykuruj sie grzane piwko, herbatka z pradem, oklady :polew:
  23. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ok zapraszamy
  24. musashi mam prośbe zajrzyj do działu elektrycznego i podpowiedz mi cos na temat tego modułu komfortu bo co pare głów to nie jedna .z góry dzięki[br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 00:37_________________________________________________dobranoc madas
  25. dzieki nadejdzie ten dzień nie ma sprawy ale zapraszam też do nas kawa i ciastko też sie znajdzie :cool1:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.