Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. madas26 nie strasz mnie ,bo już prawie miałem pełne majty[br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 15:39_________________________________________________madas26 ja nieraz sam sobie nie wierze
  2. jeśli zasłuży ,ale chyba nie
  3. Iverson ,strzał w dziesiątke wszędzie najlepiej żeby o wszystkim wiedziały , z kim gadałeś ,o czym itp. :>
  4. madas26 nie ma sie czym przejmowac moja żona podobnie reaguje do twojej , ale kobiety nie rozumieja często zainteresowań faceta ;(
  5. witam wszystkich ,ciekawy temacik poruszyliście :>
  6. fura jest ok . pozostaje powiedzieć szerokiej drogi
  7. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    niedzielne spoty 'jestem za a inni niech sie wypowiedza
  8. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    w wolsztynie jade na początku przyszłego tygodnia
  9. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    topor witam nawinąłem z jednym mechaniorem o ustawieniu kąta wtrysku i mówił mi że ta przyjemnosć wyjdzie 100 złociszy[br]Dopisany: 18 Listopad 2008, 20:38_________________________________________________panowie co taka cisza -czyżby lubuskie powoli wymieralo do cholery :>
  10. no chyba bede musiał bo dawno nie byłem' a tak przy okazji to ulep bałwana jeszcze
  11. Browarek jest oki ale bardziej wole mocniejsze trunki; piwo dobre na sen [br]Dopisany: 18 Listopad 2008, 20:33_________________________________________________no siema Madas co tam w Poznaniu
  12. siema widze humorek dopisuje
  13. nie oderwał by sie tak szybko napewno nie nie
  14. o kur----- a jak sie ładnie ustawili no no[br]Dopisany: 16 Listopad 2008, 21:40_________________________________________________Ive dzięki za cenne wskazówki odnośnie alu i zawiasu będę je miał na uwadze
  15. Ive napewno gdzieś baluje zapewne[br]Dopisany: 16 Listopad 2008, 20:42_________________________________________________Topor nie mam pojęcia ale musashi może będzie wiedział
  16. musashi wielkie dzięki za zwagowanie mojej fury jutro już pedze na poprawienie kąta wtrysku; przynajmniej wiem co i jak
  17. A panowie ten spocik 28.09 to w pojedynke czy małżonka też może przyjechać
  18. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    To co panowie wybieramy sie 28 na Poznań
  19. dzięki Musashi za zaproszenie wpadne
  20. czy na ten spocik można sie dołączyć panowie
  21. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no i kiedy by to miało byc[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2008, 23:18_________________________________________________mozna się zgrac nie widze problemu
  22. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    nie widze problemu tylko wiecej chętnych a nie 2 czy 3
  23. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    No nie wiem była rozmowa na 14.09 ale coś przycichło .Jak 14 jest aktualny to ja sie pisze
  24. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    jeśli chodzi o mnie nie widze żadnych przeszkód. dzięki za zaproszenie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.