Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    a na kawe pewnie wpadajcie podtrzymuje zaproszenie topora
  2. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no koledzy miło was słyszeć u nas pozdro :hi:
  3. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    witamy musashi
  4. no staram sie jak moge :good: :good:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 00:18_________________________________________________ biore przykład z was chlopaki,mam nadzieje że dobry :tongue4: :polew:
  5. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    nie ma sprawy za tydzień focus ty prowadzisz
  6. no madas w końcu auto naprawisz widze,ale uważaj na słupki nastepnym razem ok :polew: :polew:
  7. a u nas kiepsko 3 auta a juz myslalem że bede sam jak d*pa [br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 00:09_________________________________________________ mam nadzieje że za tydzień będzie lepiej, albo zrobimy drugi wspólny wtedy jest ciekawiej pozdro
  8. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    troche kiepsko 3 auta .ja , malinzgora i kolega z białej audi a ksywy nie znam mam za tydzien frekfencja będzie wyzsza
  9. no właśnie nie wiem jaki tylko pisze że uszkodzony moduł komfortu
  10. witam jak tam po spocie duzo aut
  11. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    topor jak tam zdrówko u mnie ok. tylko procenty we krwi pływaja
  12. niestety nie można go wykasowac i nie wiem co będzie dalej na razie jest ok
  13. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    cholera pany co to sie robi 3 auta tylkodzisiaj malinzgora i kolega od białej audi dzięki za przybycie bo inaczej sam bym tam stał jak pupa, mam nadzieje że za tydzien będzie lepiej[br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 20:21_________________________________________________
  14. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ok za tydzień bede ,a ty wracaj do zdrowia stary pozdro
  15. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    topor co grypka,grypka czy coś innego
  16. witam mam problem ,byłem u mechanika na kącie wtrysku i przy okazji sprawdziłem wszystkie podzespoły i co sie okazało wyskoczyło na kompie ,że moduł komfortu uszkodzony , ale najdziwniejsze jest to że nie ma żadnych oznak tego i wszystko działa bez zarzutu .Co to może być i na co sie szykować . w razie najgorszego ile musze wybecalowac za taki moduł i gdzie najlepiej kupić. Może da sie naprawić .pomóżcie ;(
  17. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    kto będzie panowie dzisiaj bo ja sie pisze kto jeszcze[br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 13:14_________________________________________________
  18. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    witam panowie jutro o tej samej porze pod carrefour
  19. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    witam wszystkich z samego rana właśnie wróciłem z roboty śnieg sypie będzie zima w tym roku coś mi się tak zdaje
  20. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    witam jak mi sie uda wyrwac z domu to też zawitam chociaż będzie trudno
  21. witam wszystkich w ten zaśnieżony dzionek
  22. ciekawe kiedy sypnie u nas w lubuskim ,może jutro
  23. oj zaraz striptiz :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 15:48_________________________________________________Azunia jak ty dobrze wiesz co facet myśli,czyżby damska intuicja czy doświadczenie
  24. madas26 o widze że azunia sie poddenerwowała i kto dostanie to dostanie madas
  25. madas no nie chce mi sie,

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.