Treść opublikowana przez wentyl
-
Spocik Lubuski :)
a na kawe pewnie wpadajcie podtrzymuje zaproszenie topora
-
Spocik Lubuski :)
no koledzy miło was słyszeć u nas pozdro :hi:
-
Spocik Lubuski :)
witamy musashi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no staram sie jak moge :good: :good:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 00:18_________________________________________________ biore przykład z was chlopaki,mam nadzieje że dobry :tongue4: :polew:
-
Spocik Lubuski :)
nie ma sprawy za tydzień focus ty prowadzisz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no madas w końcu auto naprawisz widze,ale uważaj na słupki nastepnym razem ok :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a u nas kiepsko 3 auta a juz myslalem że bede sam jak d*pa [br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 00:09_________________________________________________ mam nadzieje że za tydzień będzie lepiej, albo zrobimy drugi wspólny wtedy jest ciekawiej pozdro
-
Spocik Lubuski :)
troche kiepsko 3 auta .ja , malinzgora i kolega z białej audi a ksywy nie znam mam za tydzien frekfencja będzie wyzsza
-
[B6 BDH] Uszkodzony moduł komfortu
no właśnie nie wiem jaki tylko pisze że uszkodzony moduł komfortu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam jak tam po spocie duzo aut
-
Spocik Lubuski :)
topor jak tam zdrówko u mnie ok. tylko procenty we krwi pływaja
-
[B6 BDH] Uszkodzony moduł komfortu
niestety nie można go wykasowac i nie wiem co będzie dalej na razie jest ok
-
Spocik Lubuski :)
cholera pany co to sie robi 3 auta tylkodzisiaj malinzgora i kolega od białej audi dzięki za przybycie bo inaczej sam bym tam stał jak pupa, mam nadzieje że za tydzien będzie lepiej[br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 20:21_________________________________________________
-
Spocik Lubuski :)
ok za tydzień bede ,a ty wracaj do zdrowia stary pozdro
-
Spocik Lubuski :)
topor co grypka,grypka czy coś innego
-
[B6 BDH] Uszkodzony moduł komfortu
witam mam problem ,byłem u mechanika na kącie wtrysku i przy okazji sprawdziłem wszystkie podzespoły i co sie okazało wyskoczyło na kompie ,że moduł komfortu uszkodzony , ale najdziwniejsze jest to że nie ma żadnych oznak tego i wszystko działa bez zarzutu .Co to może być i na co sie szykować . w razie najgorszego ile musze wybecalowac za taki moduł i gdzie najlepiej kupić. Może da sie naprawić .pomóżcie ;(
-
Spocik Lubuski :)
kto będzie panowie dzisiaj bo ja sie pisze kto jeszcze[br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 13:14_________________________________________________
-
Spocik Lubuski :)
witam panowie jutro o tej samej porze pod carrefour
-
Spocik Lubuski :)
witam wszystkich z samego rana właśnie wróciłem z roboty śnieg sypie będzie zima w tym roku coś mi się tak zdaje
-
Spocik Lubuski :)
witam jak mi sie uda wyrwac z domu to też zawitam chociaż będzie trudno
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam wszystkich w ten zaśnieżony dzionek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ciekawe kiedy sypnie u nas w lubuskim ,może jutro
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oj zaraz striptiz :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 15:48_________________________________________________Azunia jak ty dobrze wiesz co facet myśli,czyżby damska intuicja czy doświadczenie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
madas26 o widze że azunia sie poddenerwowała i kto dostanie to dostanie madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
madas no nie chce mi sie,