Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    krótki ty masz chyba pecha :mysli:
  2. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ujma nie nikt nic takiego nie powiedzial :notworthy:
  3. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    quattro no i o to chodzi :gwizdanie: :gwizdanie: :good: :good: :good: :notworthy:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 22:22_________________________________________________ no stary ja się moge poslizgac ,no problem :good:
  4. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    lepiej nie bo choć po lodzie to ja będę napewno :mysli:
  5. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ok to ok nie ma problemu do jutra nie martw sie co pare głów to nie jedna wpadaj serdecznie witamy
  6. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no co zrobić trzeba je odp----- ładnie co oczywiscie wiaże się z kosztami ,albo puść je dalej i patrz za innymi.No innej rady chyba nie ma :mysli: [br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 09:49_________________________________________________no i zależy ile za nie wybecalowałeś........ :gwizdanie: :gwizdanie:
  7. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no i ok żonke też zapraszamy :hi:
  8. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    o tobie głównie myślałem topor
  9. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no możesz wziąść ale sądze że póżniej fury będą same jeżdzic :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 20:57_________________________________________________ja chyba przyjade z sasiadem bo ma audi a4 a teraz trzeba go troche wciagnąc :good: [br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 20:59_________________________________________________a w tej kwestii licze na wasza pomoc pany :gwizdanie:
  10. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    wpadnij jutro jade ją luknąć to ci powiem co i jak
  11. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    stary wpadaj zawsze nas więcej
  12. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ok stary w niedziele ci powiem co i jak :hi:
  13. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    pany wszystkiego najlepszego w nowym roku,cholipa troche mi sie impreza wydłużyła ale już jest ok. obiecuje wam że się stawie w niedziele napewno [br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 14:44_________________________________________________a cos szykujecie na tą niedziele[br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 14:44_________________________________________________panowie z racji że pojawiło sie trochę śniegu musiałem sprawdzić quattro jak sie prowadzi bo nie mogłem sie powstrzymac i powiem wam żę zabawa jest przednia :good: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 15:33_________________________________________________a jak fura boczkiem chodzi coś pięknego :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  14. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ok. postaram się nie zawieżć :good: [br]Dopisany: 28 Grudzień 2008, 21:07_________________________________________________mucha oj znowu niewypał :tongue4:
  15. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    topor za tydzień bez zmian? :good:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2008, 20:59_________________________________________________ghost dog gratuluje zawiechy ciekawe jak będzie leżec[br]Dopisany: 28 Grudzień 2008, 21:00_________________________________________________ :wink4: :hi:
  16. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    sorry panowie ,ale niestety dopiero teraz miałem chwile i usiadłem .niestety rodzina się kłania,ale za tydzień postaram się być obecny.to ilu naszych dzisiaj było :hi:
  17. wessołych swiąt Bożego Narodzenia .Zdrowia,szczęścia i słodyczy Wentyl z rodzinka wam wszystkim życzy :hi: :hi:
  18. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    pany nie łamać sie .Wesołych swiąt Bożego Narodzenia , zdrowia,szczęścia i słodyczy wentyl z rodziną wam wszystkim życzy :hi:
  19. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    pany ja będe na 100% w niedziele nie ma obawy :good:
  20. nie kluczyki trzymam na szafce a w kieszeni raczej nie
  21. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    co do karpia to może sie chętny znajdzie :mysli: [br]Dopisany: 15 Grudzień 2008, 16:38_________________________________________________pany jedno jest pewne w tą niedziele będę napewno choćbym miał mur rozwalić :wallbash: :wallbash: :polew:
  22. Panowie mam problem takiego typu,że zdarzylo mi się to dzisiaj drugi raz, podjechałem do chaty,zamknąłem auto i gdzieś po 15 minutach zeszłem na dół i patrze ,a wsamochodzie wszystkie szyby zjechały na sam dół i nie wiem co sie dzieje ,aż strach co będzie jak to sie stanie w centrum miasta.Pomóżcie panowie , w czym może tkwić problem,czy to może być ten modul komfortu ,który poruszyłem w innym wątku,czy jakaś inna sprawa bo już sam nie wiem.Jakieś miesiąc temu miałem to samo i nie wiem co to jest.Doradżcie
  23. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    za tydzien chyba będzie lepiej
  24. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    siemka lubuskie :hi: [br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 19:48_________________________________________________jak tam spocik dzisiaj udany, ilu was było bo ja niestety dzisiaj chory ,ale za tydzień powinienem być [br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 19:49_________________________________________________nowak kiedy wchodzi w życie plan AUDI S6 :notworthy: [br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 19:50_________________________________________________ mucha byłeś dzisiaj na spocie [br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 19:52_________________________________________________o i widze że wiesiu online :polew: [br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 20:07_________________________________________________ co słychać kolego
  25. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    konian witam,coś pustawo w tym lubuskim nikogo nie ma[br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 21:09_________________________________________________ :hi: :hi: :hi:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.