Treść opublikowana przez wentyl
-
Spocik Lubuski :)
krótki ty masz chyba pecha :mysli:
-
Spocik Lubuski :)
ujma nie nikt nic takiego nie powiedzial :notworthy:
-
Spocik Lubuski :)
quattro no i o to chodzi :gwizdanie: :gwizdanie: :good: :good: :good: :notworthy:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 22:22_________________________________________________ no stary ja się moge poslizgac ,no problem :good:
-
Spocik Lubuski :)
lepiej nie bo choć po lodzie to ja będę napewno :mysli:
-
Spocik Lubuski :)
ok to ok nie ma problemu do jutra nie martw sie co pare głów to nie jedna wpadaj serdecznie witamy
-
Spocik Lubuski :)
no co zrobić trzeba je odp----- ładnie co oczywiscie wiaże się z kosztami ,albo puść je dalej i patrz za innymi.No innej rady chyba nie ma :mysli: [br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 09:49_________________________________________________no i zależy ile za nie wybecalowałeś........ :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spocik Lubuski :)
no i ok żonke też zapraszamy :hi:
-
Spocik Lubuski :)
o tobie głównie myślałem topor
-
Spocik Lubuski :)
no możesz wziąść ale sądze że póżniej fury będą same jeżdzic :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 20:57_________________________________________________ja chyba przyjade z sasiadem bo ma audi a4 a teraz trzeba go troche wciagnąc :good: [br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 20:59_________________________________________________a w tej kwestii licze na wasza pomoc pany :gwizdanie:
-
Spocik Lubuski :)
wpadnij jutro jade ją luknąć to ci powiem co i jak
-
Spocik Lubuski :)
stary wpadaj zawsze nas więcej
-
Spocik Lubuski :)
ok stary w niedziele ci powiem co i jak :hi:
-
Spocik Lubuski :)
pany wszystkiego najlepszego w nowym roku,cholipa troche mi sie impreza wydłużyła ale już jest ok. obiecuje wam że się stawie w niedziele napewno [br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 14:44_________________________________________________a cos szykujecie na tą niedziele[br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 14:44_________________________________________________panowie z racji że pojawiło sie trochę śniegu musiałem sprawdzić quattro jak sie prowadzi bo nie mogłem sie powstrzymac i powiem wam żę zabawa jest przednia :good: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 15:33_________________________________________________a jak fura boczkiem chodzi coś pięknego :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spocik Lubuski :)
ok. postaram się nie zawieżć :good: [br]Dopisany: 28 Grudzień 2008, 21:07_________________________________________________mucha oj znowu niewypał :tongue4:
-
Spocik Lubuski :)
topor za tydzień bez zmian? :good:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2008, 20:59_________________________________________________ghost dog gratuluje zawiechy ciekawe jak będzie leżec[br]Dopisany: 28 Grudzień 2008, 21:00_________________________________________________ :wink4: :hi:
-
Spocik Lubuski :)
sorry panowie ,ale niestety dopiero teraz miałem chwile i usiadłem .niestety rodzina się kłania,ale za tydzień postaram się być obecny.to ilu naszych dzisiaj było :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wessołych swiąt Bożego Narodzenia .Zdrowia,szczęścia i słodyczy Wentyl z rodzinka wam wszystkim życzy :hi: :hi:
-
Spocik Lubuski :)
pany nie łamać sie .Wesołych swiąt Bożego Narodzenia , zdrowia,szczęścia i słodyczy wentyl z rodziną wam wszystkim życzy :hi:
-
Spocik Lubuski :)
pany ja będe na 100% w niedziele nie ma obawy :good:
-
[ALL B6] samoczynnie otwierające się szyby.
nie kluczyki trzymam na szafce a w kieszeni raczej nie
-
Spocik Lubuski :)
co do karpia to może sie chętny znajdzie :mysli: [br]Dopisany: 15 Grudzień 2008, 16:38_________________________________________________pany jedno jest pewne w tą niedziele będę napewno choćbym miał mur rozwalić :wallbash: :wallbash: :polew:
-
[ALL B6] samoczynnie otwierające się szyby.
Panowie mam problem takiego typu,że zdarzylo mi się to dzisiaj drugi raz, podjechałem do chaty,zamknąłem auto i gdzieś po 15 minutach zeszłem na dół i patrze ,a wsamochodzie wszystkie szyby zjechały na sam dół i nie wiem co sie dzieje ,aż strach co będzie jak to sie stanie w centrum miasta.Pomóżcie panowie , w czym może tkwić problem,czy to może być ten modul komfortu ,który poruszyłem w innym wątku,czy jakaś inna sprawa bo już sam nie wiem.Jakieś miesiąc temu miałem to samo i nie wiem co to jest.Doradżcie
-
Spocik Lubuski :)
za tydzien chyba będzie lepiej
-
Spocik Lubuski :)
siemka lubuskie :hi: [br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 19:48_________________________________________________jak tam spocik dzisiaj udany, ilu was było bo ja niestety dzisiaj chory ,ale za tydzień powinienem być [br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 19:49_________________________________________________nowak kiedy wchodzi w życie plan AUDI S6 :notworthy: [br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 19:50_________________________________________________ mucha byłeś dzisiaj na spocie [br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 19:52_________________________________________________o i widze że wiesiu online :polew: [br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 20:07_________________________________________________ co słychać kolego
-
Spocik Lubuski :)
konian witam,coś pustawo w tym lubuskim nikogo nie ma[br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 21:09_________________________________________________ :hi: :hi: :hi: