Treść opublikowana przez wentyl
-
Spocik Lubuski :)
no topor avatar jest ok :good: jutro na 12 będę napewno chłopaki [br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 15:19_________________________________________________ ja dzisiaj moją fure doprowadziłem do ładu i składu bo była tak zaj........ :sick3: [br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 15:20_________________________________________________ zakładaj zakładaj obadamy efekt napewno :good: [br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 15:22_________________________________________________a tak na marginesie ciekawe ilu nas bedzie jutro :mysli:
-
Spocik Lubuski :)
znow ten kluczyk nieszczęsny cholera :mysli: :polew:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 23:03_________________________________________________
-
Spocik Lubuski :)
no i raczej ja
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra pany nara do jutra :hi:
-
Spocik Lubuski :)
no no no[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:46_________________________________________________ dzięki stary chyba je zamówie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
żeby nic Was nie ominęło to oni powinni wszyscy z nami jechać z poznania żeby ich nie ominęła najlepsza zabawa jestem za
-
Spocik Lubuski :)
Topor 12 niedziela ok. a co sądzisz o tej końcówce :mysli: :gwizdanie: :gwizdanie: bo ja już sam nie wiem[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:40_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item526298560_koncowka_tlumika_nierdzewka_tuning_dyfuzor.html
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie wolno tylko trzeba :polew:
-
Spocik Lubuski :)
http://moto.allegro.pl/item526298560_koncowka_tlumika_nierdzewka_tuning_dyfuzor.html ,a co powiecie o tym[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 22:59_________________________________________________Ghost a ten zderzak do B5 bo jak tak to podejdzie bez problemu [br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:00_________________________________________________ja na 12 już jestem nastawion y [br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:01_________________________________________________o lampy już założone :mysli: [br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:35_________________________________________________Topor co mówisz o tej końcówce
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to jeszcze sa roboty polowe zima? próbują dojść do ładu [br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:33_________________________________________________ho ho ho madas chyba się zapatrzył :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
żeby tylko :polew:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:32_________________________________________________
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
TVN oglądacie .....ale nogi :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:mysli: :mysli:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:23_________________________________________________
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeszcze :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:21_________________________________________________ otóż to
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
5.30 :mysli: nie za szybko trochu,chyba że pojedziemy 50 km/h 6-7 godz trzeba liczyć no i aklimatyzacja przy browcu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie poniosło cie trochu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
5.30 :mysli: nie za szybko trochu,chyba że pojedziemy 50 km/h
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
stracha i kasy to jeszcze w życiu nie miałem :polew:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:14_________________________________________________ no
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
boja sie? czy nas nie lubia? a jest powód żeby sie was bać kraków nas nie lubi, warszawa nienawidzi ale boją nas się wszyscy prócz mnie :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
boja sie? czy nas nie lubia? a jest powód żeby sie was bać [br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:09_________________________________________________panowie jak sie ten film skończył bo nie patrzyłem dzisiaj :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zostali twardziele ej cwaniaczki a ja to h----- :kox:
-
Spocik Lubuski :)
no ja juz sie orientowałem za końcówkami Ulter 90mm, i sa po 129 za sztuke[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 22:45_________________________________________________Ghost nie wiesz czy 12 w niedziele jest aktualna bo coś cicho i sam już nie wiem[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 22:46_________________________________________________http://www.ulter.com.pl/index.php?show=konc&typ=1 :gwizdanie:
-
Spocik Lubuski :)
doszedł zderzak tył s-line, jeszcze malowanko i końcówki i będzie git [br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 22:32_________________________________________________Topor jak tam już coś wiesz w tej sprawie :>[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 22:33_________________________________________________ a już je wypolerowałeś :gwizdanie:
-
Spocik Lubuski :)
jak cos będę wiedział dam cynk :good:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 23:30_________________________________________________nara do jutra :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nara :hi: [br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 23:28_________________________________________________będę pamiętał