Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no topor avatar jest ok :good: jutro na 12 będę napewno chłopaki [br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 15:19_________________________________________________ ja dzisiaj moją fure doprowadziłem do ładu i składu bo była tak zaj........ :sick3: [br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 15:20_________________________________________________ zakładaj zakładaj obadamy efekt napewno :good: [br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 15:22_________________________________________________a tak na marginesie ciekawe ilu nas bedzie jutro :mysli:
  2. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    znow ten kluczyk nieszczęsny cholera :mysli: :polew:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 23:03_________________________________________________
  3. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no i raczej ja
  4. dobra pany nara do jutra :hi:
  5. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no no no[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:46_________________________________________________ dzięki stary chyba je zamówie
  6. żeby nic Was nie ominęło to oni powinni wszyscy z nami jechać z poznania żeby ich nie ominęła najlepsza zabawa jestem za
  7. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Topor 12 niedziela ok. a co sądzisz o tej końcówce :mysli: :gwizdanie: :gwizdanie: bo ja już sam nie wiem[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:40_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item526298560_koncowka_tlumika_nierdzewka_tuning_dyfuzor.html
  8. nie wolno tylko trzeba :polew:
  9. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    http://moto.allegro.pl/item526298560_koncowka_tlumika_nierdzewka_tuning_dyfuzor.html ,a co powiecie o tym[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 22:59_________________________________________________Ghost a ten zderzak do B5 bo jak tak to podejdzie bez problemu [br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:00_________________________________________________ja na 12 już jestem nastawion y [br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:01_________________________________________________o lampy już założone :mysli: [br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:35_________________________________________________Topor co mówisz o tej końcówce
  10. to jeszcze sa roboty polowe zima? próbują dojść do ładu [br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:33_________________________________________________ho ho ho madas chyba się zapatrzył :polew:
  11. żeby tylko :polew:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:32_________________________________________________
  12. TVN oglądacie .....ale nogi :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  13. :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:23_________________________________________________
  14. jeszcze :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:21_________________________________________________ otóż to
  15. 5.30 :mysli: nie za szybko trochu,chyba że pojedziemy 50 km/h 6-7 godz trzeba liczyć no i aklimatyzacja przy browcu
  16. nie poniosło cie trochu
  17. 5.30 :mysli: nie za szybko trochu,chyba że pojedziemy 50 km/h
  18. stracha i kasy to jeszcze w życiu nie miałem :polew:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:14_________________________________________________ no
  19. boja sie? czy nas nie lubia? a jest powód żeby sie was bać kraków nas nie lubi, warszawa nienawidzi ale boją nas się wszyscy prócz mnie :naughty:
  20. boja sie? czy nas nie lubia? a jest powód żeby sie was bać [br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:09_________________________________________________panowie jak sie ten film skończył bo nie patrzyłem dzisiaj :mysli:
  21. zostali twardziele ej cwaniaczki a ja to h----- :kox:
  22. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no ja juz sie orientowałem za końcówkami Ulter 90mm, i sa po 129 za sztuke[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 22:45_________________________________________________Ghost nie wiesz czy 12 w niedziele jest aktualna bo coś cicho i sam już nie wiem[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 22:46_________________________________________________http://www.ulter.com.pl/index.php?show=konc&typ=1 :gwizdanie:
  23. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    doszedł zderzak tył s-line, jeszcze malowanko i końcówki i będzie git [br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 22:32_________________________________________________Topor jak tam już coś wiesz w tej sprawie :>[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 22:33_________________________________________________ a już je wypolerowałeś :gwizdanie:
  24. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    jak cos będę wiedział dam cynk :good:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 23:30_________________________________________________nara do jutra :hi:
  25. nara :hi: [br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 23:28_________________________________________________będę pamiętał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.