Treść opublikowana przez wentyl
-
Spocik Lubuski :)
a my do zielonej góry [br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 23:34_________________________________________________ np. umyc i nie tylko[br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 23:34_________________________________________________trzeba pare modów zrobic :shocked:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 23:35_________________________________________________Madas fura zrobiona juz
-
Spocik Lubuski :)
no i oki ,chyba będziemy musieli znowu zrobić wspólny spocik :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:oj by sie działo wlasnie chcialem to proponowac. byle pogody znormalnialy ja jestem zawsze za :good:
-
Spocik Lubuski :)
jeszcze troche i będzie cieplej i trzeba będzie się za auto zabrac,dodać mu uroku trochu :notworthy:
-
Spocik Lubuski :)
no i oki ,chyba będziemy musieli znowu zrobić wspólny spocik :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:oj by sie działo
-
Spocik Lubuski :)
no spociki, coraz lepiej po 8 do 10 aut prawie zawsze powoli sie rozkreca.
-
Spocik Lubuski :)
no siema chłopaki co tam u was
-
Spocik Lubuski :)
a może pod makro podjedziemy :shocked: :mysli: [br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 23:17_________________________________________________ ja moge wziac aparat no problemo
-
Spocik Lubuski :)
kużwa te recaro sa za***iste ale gotówa ,brak jej ,a szkoda :mysli: :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 23:01_________________________________________________Nowak lampki już doszły [br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 23:01_________________________________________________co to za cisza w eterze dzisiaj wszyscy posnęli czy co :polew:
-
Ceny paliwa marzec 2026
no nie wiem czy w ta stronę bo u nas na orlenie było po 3.33 a nazajutrz rano skoczyło na 3.48 :thumbdown:
-
[B6 BDH] Moja 2.5 TDI quattro (BDH) -2004r. NOWE FOTKI
panowie oto pierwszy zakup http://moto.allegro.pl/item519086319_zrerzak_tyl_audi_a4_kombi_s_line_po_2002r.html
-
Spocik Lubuski :)
dzięki stary :hi:
-
Spocik Lubuski :)
spot na 12 ponieważ chcieliśmy aby raz chociaz krótki mógł dojechać na niego a nie tylko praca ,praca, ale jeszcze będziemy gadac na ten temat napewno :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 09:59_________________________________________________pany gdzie u was mieści sie firma EVO-CAR bo tam handlują i mogą założyc mi końcówki ULTERA
-
Spocik Lubuski :)
Ghost Dog zawiecha będzie na niedzielny spot założona :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:czy nie dasz rady
-
Spocik Lubuski :)
przykro mi nie wiem a Nowak [br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 22:53_________________________________________________a te końcówki u was w zielonej dostane gdzies :gwizdanie:
-
Spocik Lubuski :)
dobra pany a teraz powiedzcie mi do tego s-line to jakie miały być końcówki ULTERA 90mm.,dobrze kojarze i gdzie je dostane powiedzcie :mysli: [br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 22:43_________________________________________________ myśl,myśl :mysli:
-
Spocik Lubuski :)
no stary jak dla mnie ekstra[br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 22:41_________________________________________________ :good:
-
Spocik Lubuski :)
z przodem to nie teraz bo sie troche juz wypłukałem w tym miesiącu ale będzie napewno :good:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 22:30_________________________________________________Nowak co tak po cichu siedzisz nie bój sie stary :polew:
-
Spocik Lubuski :)
http://moto.allegro.pl/item519086319_zrerzak_tyl_audi_a4_kombi_s_line_po_2002r.html panowie zakupiłem jednak s-line ,od gościa i jutro albo pojutrze będzie,ale rzecz jasna nie za tą kasę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :hi:co wy na to
-
Spocik Lubuski :)
kużwa sam już nie wiem ale chyba 2 ,od s-line też mi sie podoba
-
Spocik Lubuski :)
a powiedz mi ten pierwszy to co to ma być z tymi kratkami ,czy żle by wyglądał
-
[ALL B6] Jak uruchomić kanały TV przez RNS-E
:mysli: :mysli: pomyśle ale dzięki
-
Spocik Lubuski :)
za tydzień to chyba wszyscy fury doprowadza do porzadku po zimowych mrozach arktycznych, przelot nie był taki zły ,przecież browara se strzeliłem u krótkiego :polew: :tongue4:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 22:51_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item521870867_audi_a4_avant_zderzak_tyl_z_nakladka_tuning.html co wy na to szczerze[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 22:54_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item519086319_zrerzak_tyl_audi_a4_kombi_s_line_po_2002r.html albo to[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 22:55_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item517894573_audi_a4_s_line_01_04r_8e0_kompletny_zderzak_tyl.html albo to ocena który[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 22:56_________________________________________________ stary a ty co zgubiłeś sie dzisiaj :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
same dobre rzeczy u nas się dzieją .... region wciąż się rozwija ...zdrowie dopisuje..... furki sprawne..... kobity gorące......ogólnie to że u was kobity gorące to chyba skaś to znam :tongue4: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pany co tam u was :mysli:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 20:40_________________________________________________może jak będzie cieplej zrobimy wspólny spocik :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[ALL B6] A4 Avant Airride Stylepoznan
no stary jestem pod wrażeniem ,mega fura :notworthy: :hi: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 20:37_________________________________________________przyleć nią kiedys do zielonej góry na spocik,dużo bym dał by ja luknąc na żywo,no chyba że ja wdepne do was do poznania