Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. nie przeklinaj bo bana dostaniesz kit z banem jak lech przegrywa[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 19:15_________________________________________________LECH PANY :good: :notworthy:
  2. Mistrz Polski 2008-2009 będzie napewno :good: [br]Dopisany: 19 Luty 2009, 19:14_________________________________________________spoko przetrą sie :wink4:
  3. k**wa mać 0:2 cholera sorry za słownik ale emocje :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 19:13_________________________________________________niech żyje LECH ale dzisiaj cosik :cool1:
  4. pany na jakim kanale ten mecz bo ku...a nie wiem :hi:
  5. no te auto coś tam w serii ma :cool1: :gwizdanie: :gwizdanie:
  6. no kilku się bawi , a ktoś musiał zapitalac w rabotu-polski system nowy czy co :gwizdanie: :gwizdanie:
  7. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    a u nas kużwa jak zwykle cisza przed burza chyba :gwizdanie: :gwizdanie: siemano chłopy :hi:
  8. coś widzę że chyba teraz pora relaksu bo nikogo nie ma :cool1: :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Luty 2009, 19:10_________________________________________________to i ja str\zele sobie odrobine relaksu :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 18 Luty 2009, 19:10_________________________________________________ :polew:[br]Dopisany: 18 Luty 2009, 19:11_________________________________________________Pany miłej zabawy z kuleczkami , tylko se nadgarstków nie powybijajcie , bo Tetis będzie miała duzo roboty z tyloma pacjentami :polew: :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Luty 2009, 19:13_________________________________________________no chyba że w drodze powrotnej was pusci przodem żebyście przed zderzakiem pilotowali :bicz: :oklaski: :oklaski: [br]Dopisany: 18 Luty 2009, 19:15_________________________________________________ciekawie by to wyglądało :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  9. o własnie kolego Musashi przychylam się do prośby kolegi Vario i też bym prosił na PW o informacje bo jestem zainteresowany :hi:
  10. siemka z rana po nocce kużwa jeszcze 3 i dopiero weekend :wallbash:
  11. ciekawe czym kolega Iverson się tak zajął :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: albo kim no ciekawe, może sie ucza :polew: [br]Dopisany: 17 Luty 2009, 20:56_________________________________________________dobra czas sie szykować do roboty ,nie ma lekko a jak ja nie lubie nocnych zmian, spadam do juterka :wallbash:
  12. Aaa... to nie przeszkadzam lepiej nie bo sie zdenerwuje a tego nie chcemy :tongue4:
  13. ciekawe czym kolega Iverson się tak zajął :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  14. zaaplikowalem podwojne relanium dozylnie, to juz potrafibyc spokojny i miec zdrowe podejscie BTW madasku naostrzylem miecze, jakby co jak co jestem z wami pany :good:
  15. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no no ciekawe może też sie wybiore,jeszcze nie wiem, ale kusząca propozycja :mysli:
  16. no stary w takie zbiegi okolicxznosci to ja nie wierze może mieli twoją fure na oku , z tego złego to to chyba dobre że auta nie buchnęli :wallbash: [br]Dopisany: 17 Luty 2009, 17:29_________________________________________________co za sku............syny łapy im poobcinać : :mysli: [br]Dopisany: 17 Luty 2009, 17:31_________________________________________________[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 17:32_________________________________________________ musashi w miare możliwości postaram sie ,ale 10 stron to raczej nie ,nie wszyscy sa poetami jak wy ale jest oki :good:
  17. super bryka stary :good: chyba następna u mnie też będzie cabrio
  18. siemka wszystkim z samego rana fajnie poczytac coście tam nabazgrali wczoraj przy porannej kawie :polew: :tongue4:[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 06:55_________________________________________________ale się usmiałem do łez :polew: [br]Dopisany: 17 Luty 2009, 06:56_________________________________________________10 albo 11 stronic wy to macie talent :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  19. dobra dobra na pieszczoty trzeba zasłuzyć :polew: [br]Dopisany: 16 Luty 2009, 20:31_________________________________________________akcje przeprowadziłeś profesjonalnie :banan: :banan2: :banan2:
  20. ja jestem serdeczne dzięki za wszystko a 1 marca powinienem sie stawić to obgadamy sprawe :hi: :hi:
  21. siemanko wszystkim :hi:
  22. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    frekwencja dzisiejsza to 6 lub7 cholera nie najlepiej
  23. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    pogoda nie jest aż tak ważna jak się spotuje pod dachem ,tylko chęci :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  24. no mogą przytrzeć ale zawsze pozostaje dystans, ja kupiłem 18 et 30 ,8,5 cala i tył jest idealny a przód tyci wystaje :mysli:
  25. siemka :hi: widze że u was też sie szykujecie na spota, oby był liczebny bo u nas dzisiaj to nie wiadomo :wallbash: :mysli:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.