Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hmm, Kurde zaprasza gosci, przypadkiem niby, tluka lyzeczke, no i.... ma B8 potwierdzam to prawda ma mnóstwo tanich porcelanowych łyżeczek i drogi cennik za ich zbicie ..... i co B8 jest :gwizdanie: Bartek a tak poważnie dziękujemy za kawę...bardzo dobre ciasto - piernik zrobiłeś ...zszokowałeś mnie na plus piernik zrobiłeś e tam na pewno kupił na szybkiego przed waszym przyjazdem :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ide cos wszamać bo zgłodniałem trochu :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tylko tak się ślizgaj żebyś za tydzień dał rade :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie ma to jak czarne stalowe fele :gwizdanie: :gwizdanie: madas kultura ma alu 16`. moje zimowe to stalowe 15 kultura to mało powiedziane ...miazga lepszy nie jestes ja też zimowe alu 16 mam :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spota nie bylo? spot jest ale teraz beze mnie, a zresztą pogadamy za tydzień :hi:[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 18:34_________________________________________________ to jest forum publiczne :gwizdanie: dobre
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tam lecę na moich pięknych zimowych :gwizdanie: nie ma to jak czarne stalowe fele :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no tak prawie zdrowy,a za tydzień jestem na bank
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja chciałem lecieć na letnich ,ale już sobie darowałem,bo jak tu będzie dobrze to tam nigdy nie wiadomo :wallbash:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to przerzuc z szafy do schowka, jakby nie bylo bedzie w aucie gdy zalozysz, ustawimy czytał czytał a w końcu coś powiedział :notworthy:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trzeba było wlacieć do kurde na kawe a zapraszał wszystkich ..... długo byś nie posiedział ale jakie wrażenia z wyrzutu a wywalił was bez okno czy w bardziej cywilizowany sposób schodami :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pogoda się troche pop.........a :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cholera nudna ta niedziela :mysli:[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 18:25_________________________________________________byłem troche u teściów i na obiadek ich naciągnąłem malutki :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co mu zrobiliście :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: aaaa nic w sumie córka mu porcelane potłukła :gwizdanie: e tam małe straty :tongue4: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co mu zrobiliście :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry [br]Dopisany: 22 Luty 2009, 18:04_________________________________________________jak tam u was pogoda bo u nas rano śnieg a póżniej deszcz padał :wallbash:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
do juterka :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
branoc pany spadam, teraz już napewno :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i mi dzieciaki z osiedla będą żyletka skrobać po lakierze, tenkju wery macz no no grzeczne te dzieciaki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to kiedy zamawiasz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja dam na tył na klape zamiast naklejki powinna być 1klasa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
1. Musashi 2. Madas mogę sie dołączyć :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co boi sie że go sąsiad zastąpi, albo czuwa żeby nie uciekło :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to ja też zajaram :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 23:11_________________________________________________ a gdzie Ty k**** spadasz siedź najpierw siedż siedż,a sam chyba poszedł poletko obrobić :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
fele ekstra
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam puszczasz na transparencie własnie :gwizdanie: :gwizdanie: