Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. hmm, Kurde zaprasza gosci, przypadkiem niby, tluka lyzeczke, no i.... ma B8 potwierdzam to prawda ma mnóstwo tanich porcelanowych łyżeczek i drogi cennik za ich zbicie ..... i co B8 jest :gwizdanie: Bartek a tak poważnie dziękujemy za kawę...bardzo dobre ciasto - piernik zrobiłeś ...zszokowałeś mnie na plus piernik zrobiłeś e tam na pewno kupił na szybkiego przed waszym przyjazdem :gwizdanie: :gwizdanie:
  2. ide cos wszamać bo zgłodniałem trochu :gwizdanie: :gwizdanie:
  3. tylko tak się ślizgaj żebyś za tydzień dał rade :polew:
  4. nie ma to jak czarne stalowe fele :gwizdanie: :gwizdanie: madas kultura ma alu 16`. moje zimowe to stalowe 15 kultura to mało powiedziane ...miazga lepszy nie jestes ja też zimowe alu 16 mam :polew:
  5. spota nie bylo? spot jest ale teraz beze mnie, a zresztą pogadamy za tydzień :hi:[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 18:34_________________________________________________ to jest forum publiczne :gwizdanie: dobre
  6. ja tam lecę na moich pięknych zimowych :gwizdanie: nie ma to jak czarne stalowe fele :gwizdanie: :gwizdanie:
  7. no tak prawie zdrowy,a za tydzień jestem na bank
  8. ja chciałem lecieć na letnich ,ale już sobie darowałem,bo jak tu będzie dobrze to tam nigdy nie wiadomo :wallbash:
  9. to przerzuc z szafy do schowka, jakby nie bylo bedzie w aucie gdy zalozysz, ustawimy czytał czytał a w końcu coś powiedział :notworthy:
  10. trzeba było wlacieć do kurde na kawe a zapraszał wszystkich ..... długo byś nie posiedział ale jakie wrażenia z wyrzutu a wywalił was bez okno czy w bardziej cywilizowany sposób schodami :polew:
  11. pogoda się troche pop.........a :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  12. cholera nudna ta niedziela :mysli:[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 18:25_________________________________________________byłem troche u teściów i na obiadek ich naciągnąłem malutki :mysli:
  13. a co mu zrobiliście :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: aaaa nic w sumie córka mu porcelane potłukła :gwizdanie: e tam małe straty :tongue4: :polew:
  14. a co mu zrobiliście :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  15. dobry [br]Dopisany: 22 Luty 2009, 18:04_________________________________________________jak tam u was pogoda bo u nas rano śnieg a póżniej deszcz padał :wallbash:
  16. do juterka :hi:
  17. branoc pany spadam, teraz już napewno :gwizdanie:
  18. i mi dzieciaki z osiedla będą żyletka skrobać po lakierze, tenkju wery macz no no grzeczne te dzieciaki
  19. to kiedy zamawiasz
  20. ja dam na tył na klape zamiast naklejki powinna być 1klasa
  21. 1. Musashi 2. Madas mogę sie dołączyć :gwizdanie: :gwizdanie:
  22. a co boi sie że go sąsiad zastąpi, albo czuwa żeby nie uciekło :polew:
  23. to ja też zajaram :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 23:11_________________________________________________ a gdzie Ty k**** spadasz siedź najpierw siedż siedż,a sam chyba poszedł poletko obrobić :polew:
  24. fele ekstra
  25. co tam puszczasz na transparencie własnie :gwizdanie: :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.