Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. no miały być 19 ,ale z przyczyn naturalnych będą 18 na 8 cali :mysli: [br]Dopisany: 06 Luty 2009, 12:44_________________________________________________a oto mała przymiarka jeszcze tylko zawias -35mm i chyba bedzie git oponki 235/40 r18
  2. prosze dowcipnis [br]Dopisany: 21 Luty 2009, 22:57_________________________________________________ ja wiem że to co piszecie jest ciekawe tylko czemu tak szybko jak nie ogarniasz to może się starzejesz :polew:
  3. ciekawe :polew:
  4. a gdzie Ty k**** spadasz siedź no oki co sie odwlecze to nie uciecze :mysli: ja bym nie popuścił szparce spoko a kto powiedział że popuszcze :polew: szparce
  5. ciiii śpi :gwizdanie: widze że kobiete spac położył a teraz fiu fiu :kox:
  6. a gdzie Ty k**** spadasz siedź no oki co sie odwlecze to nie uciecze :mysli: [br]Dopisany: 21 Luty 2009, 22:50_________________________________________________chyba se walne kawe bo cos mi oko leci
  7. a gdzie Ty k**** spadasz w ciepłe nóżki :sex:
  8. ok. a w wolsztynie nie VAG-owalem autka? wagowałeś pamięć cie nie myli, ale jakoś chyba tego nie sprawdzalismy :mysli:
  9. dobra pany spadam do jutra :hi:
  10. jezeli bedziesz muszę bo obiecałem chyba że cosik wyskoczy ,ale lepiej nie bo sie wkurze
  11. widzę że kolega musashi doczytuje stronice :polew:[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 22:24_________________________________________________panie moderatorze Musashi czy za tydzień mógłbys sprawdzic ten błąd u mnie w module :mysli:
  12. coś się załatwi....mi moją buchnęli z RNS E dzięki liczę na ciebie :good:
  13. ja ci moge pomóc bo mam w firmie ale musiałbyś tu do mnie podjechać jakby co służe pomocą do A0 tu tzn gdzie do szwecji???? :polew: promem troche ci zejdzie :polew:
  14. oj nieładnie [br]Dopisany: 21 Luty 2009, 22:18_________________________________________________madas czy mógłbys mi załatwić na za tydzien płytke z mapą polski :mysli: tę obiecaną że nie wspomne :kox:
  15. czego cwaniaczki sie śmiejecie -teraz lepiej :tongue4: teraz to zajebozaaaa czekaj,czekaj ja ci sie pośmieje wentyla, będzie chłosta :bicz:[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 22:14_________________________________________________ sorry stary nie posiadywuje
  16. :polew: czemu fajnie jest no pewnie ze fajnie :kox:
  17. czego cwaniaczki sie śmiejecie -teraz lepiej :tongue4:
  18. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    oki ja robie w sweedwodzie
  19. siemka Wentylek a Ty dzisiaj wolne? [/quote dzisiaj już weekend ale pech chciał i chory leże ,a ty co już wróciłeś od mamy i co polelałeś sie trochu :polew:[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 22:07_________________________________________________o cos sie s..........o [br]Dopisany: 21 Luty 2009, 22:07_________________________________________________madas jak tam furu [br]Dopisany: 21 Luty 2009, 22:09_________________________________________________ siemka Wentylek a Ty dzisiaj wolne? szybko wróciłes od mamci :gwizdanie:
  20. siemka z wieczorka
  21. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    nie stary nie robie w nadleśnictwie a co wyglądam na drwala :polew:
  22. Nie ma jak powrót do domku co :tongue4:
  23. Kużwa ale mnie dzisiaj choróbsko dopadło nikomu nie życze,życze zdrowia :hi: :hi:
  24. siemanko kurde jak wyszedłem z roboty to musiałem auta szukac tak go zasypało, no ale na szczęście :mysli: odnalazłem a jazda była przednia z powrotem na house :good:
  25. mecz zaje.....y mało nie ochrypłem przez ostatnie 15 minut, ale w nogę gra sie do końca i są efekty :drunk: :banan: :banan: remis z takim przeciwnikiem to oki :notworthy:[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 20:39_________________________________________________ :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.