Treść opublikowana przez wentyl
-
[B6 BDH] Moja 2.5 TDI quattro (BDH) -2004r. NOWE FOTKI
no miały być 19 ,ale z przyczyn naturalnych będą 18 na 8 cali :mysli: [br]Dopisany: 06 Luty 2009, 12:44_________________________________________________a oto mała przymiarka jeszcze tylko zawias -35mm i chyba bedzie git oponki 235/40 r18
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
prosze dowcipnis [br]Dopisany: 21 Luty 2009, 22:57_________________________________________________ ja wiem że to co piszecie jest ciekawe tylko czemu tak szybko jak nie ogarniasz to może się starzejesz :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ciekawe :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a gdzie Ty k**** spadasz siedź no oki co sie odwlecze to nie uciecze :mysli: ja bym nie popuścił szparce spoko a kto powiedział że popuszcze :polew: szparce
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ciiii śpi :gwizdanie: widze że kobiete spac położył a teraz fiu fiu :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a gdzie Ty k**** spadasz siedź no oki co sie odwlecze to nie uciecze :mysli: [br]Dopisany: 21 Luty 2009, 22:50_________________________________________________chyba se walne kawe bo cos mi oko leci
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a gdzie Ty k**** spadasz w ciepłe nóżki :sex:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok. a w wolsztynie nie VAG-owalem autka? wagowałeś pamięć cie nie myli, ale jakoś chyba tego nie sprawdzalismy :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra pany spadam do jutra :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jezeli bedziesz muszę bo obiecałem chyba że cosik wyskoczy ,ale lepiej nie bo sie wkurze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
widzę że kolega musashi doczytuje stronice :polew:[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 22:24_________________________________________________panie moderatorze Musashi czy za tydzień mógłbys sprawdzic ten błąd u mnie w module :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
coś się załatwi....mi moją buchnęli z RNS E dzięki liczę na ciebie :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja ci moge pomóc bo mam w firmie ale musiałbyś tu do mnie podjechać jakby co służe pomocą do A0 tu tzn gdzie do szwecji???? :polew: promem troche ci zejdzie :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oj nieładnie [br]Dopisany: 21 Luty 2009, 22:18_________________________________________________madas czy mógłbys mi załatwić na za tydzien płytke z mapą polski :mysli: tę obiecaną że nie wspomne :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czego cwaniaczki sie śmiejecie -teraz lepiej :tongue4: teraz to zajebozaaaa czekaj,czekaj ja ci sie pośmieje wentyla, będzie chłosta :bicz:[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 22:14_________________________________________________ sorry stary nie posiadywuje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: czemu fajnie jest no pewnie ze fajnie :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czego cwaniaczki sie śmiejecie -teraz lepiej :tongue4:
-
Spocik Lubuski :)
oki ja robie w sweedwodzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka Wentylek a Ty dzisiaj wolne? [/quote dzisiaj już weekend ale pech chciał i chory leże ,a ty co już wróciłeś od mamy i co polelałeś sie trochu :polew:[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 22:07_________________________________________________o cos sie s..........o [br]Dopisany: 21 Luty 2009, 22:07_________________________________________________madas jak tam furu [br]Dopisany: 21 Luty 2009, 22:09_________________________________________________ siemka Wentylek a Ty dzisiaj wolne? szybko wróciłes od mamci :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka z wieczorka
-
Spocik Lubuski :)
nie stary nie robie w nadleśnictwie a co wyglądam na drwala :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie ma jak powrót do domku co :tongue4:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kużwa ale mnie dzisiaj choróbsko dopadło nikomu nie życze,życze zdrowia :hi: :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemanko kurde jak wyszedłem z roboty to musiałem auta szukac tak go zasypało, no ale na szczęście :mysli: odnalazłem a jazda była przednia z powrotem na house :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mecz zaje.....y mało nie ochrypłem przez ostatnie 15 minut, ale w nogę gra sie do końca i są efekty :drunk: :banan: :banan: remis z takim przeciwnikiem to oki :notworthy:[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 20:39_________________________________________________ :kox: