Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tetis

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. my napewno nie dojedziemy Młody siedzi na uczelni do 18 na ja z Kubą musze być w teatrze o 17
  2. cześć ludziska czy jakis spot w planach jest ? w weekend ma być ładna pogoda i wato byłoby się gdzies spotkać
  3. my tzn Młodzik i ja napewno jedziemy.ośrodek nie jest taki zły jak się wydawało na początku a klimacik sworzymy sobie sami
  4. no to mamy nadzieje tylko pamiętajcie o jednym, żebyście rejonów nie porozstrzelali za mocno
  5. my nocowaliśmy na popijawie z kumplami akurat w domkach wiec i tu i tu pewnie można ... hehe bedą jaja, szkoda ze tak wyszło bo każdy nastawił sie już na coś innego, ja nie jestem wymagająca pod względam gwiazdek, ważne żeby było zadbanie i czysto i żeby nas nie rozstrzelali za mocno że jedni tu a drudzy tu...
  6. a jak wygląda z noclegiem? w domkach czy w ośrodku?
  7. chuyba jakies jaja sobie robia
  8. Dobry wieczór Panowie :>
  9. Zmykam na działkę odpocząć i złapać trochę słońca Miłego dzionka wszystkim
  10. Ale mam tyły na forum nie do nadrobienia choć lada chwila to się zmieni-młody kupuje swój komputer
  11. Witam Panów o poranku :>
  12. spokojnej nocki i do soboty
  13. No pewnie,że super my nawet po grilu do domu nie wracamy wykombinowaliśmy sobie spanko pod namiotem na ogrodowej trawce [br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 22:33_________________________________________________ my tez sie cieszymy :> dzieki za zaproszenie tak w ogole rozumiem ze kwestia zaopatrzenia tak jak ostatnio? zaopatrzenie bez zmian według uznania
  14. co taki zdziwiony [br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 22:27_________________________________________________ super,że będziecie :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.