-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
my napewno nie dojedziemy Młody siedzi na uczelni do 18 na ja z Kubą musze być w teatrze o 17
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć ludziska czy jakis spot w planach jest ? w weekend ma być ładna pogoda i wato byłoby się gdzies spotkać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
my tzn Młodzik i ja napewno jedziemy.ośrodek nie jest taki zły jak się wydawało na początku a klimacik sworzymy sobie sami
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
no to mamy nadzieje tylko pamiętajcie o jednym, żebyście rejonów nie porozstrzelali za mocno
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
my nocowaliśmy na popijawie z kumplami akurat w domkach wiec i tu i tu pewnie można ... hehe bedą jaja, szkoda ze tak wyszło bo każdy nastawił sie już na coś innego, ja nie jestem wymagająca pod względam gwiazdek, ważne żeby było zadbanie i czysto i żeby nas nie rozstrzelali za mocno że jedni tu a drudzy tu...
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
a jak wygląda z noclegiem? w domkach czy w ośrodku?
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
chuyba jakies jaja sobie robia
-
Galeria zdjęć i filmów ze spotów Wielkopolskich
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry wieczór Panowie :>- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zmykam na działkę odpocząć i złapać trochę słońca Miłego dzionka wszystkim- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ale mam tyły na forum nie do nadrobienia choć lada chwila to się zmieni-młody kupuje swój komputer- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam Panów o poranku :>- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spokojnej nocki i do soboty- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No pewnie,że super my nawet po grilu do domu nie wracamy wykombinowaliśmy sobie spanko pod namiotem na ogrodowej trawce [br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 22:33_________________________________________________ my tez sie cieszymy :> dzieki za zaproszenie tak w ogole rozumiem ze kwestia zaopatrzenia tak jak ostatnio? zaopatrzenie bez zmian według uznania- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co taki zdziwiony [br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 22:27_________________________________________________ super,że będziecie :> - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tetis
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta