Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Najmłodsi uczestnicy zlotu


tetis

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w nagłówku widać,temat dotyczący naszych małych i może trochę większych pociech :wink4: Chciałbym sie dowiedzieć w jakich przedziałach wiekowych będą smyki? Bo może i warto byłoby o nich tez pomysleć....Jak dzieciaki szczęśliwe to i rodzice zadowoleni :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj film z Bukowiny :decayed: Większe dzieci znajdą tam sporo rozrywki, zaś mniejsze to raczej dosyć małe na jakieś zabawy konkretne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj film z Bukowiny :decayed: Większe dzieci znajdą tam sporo rozrywki, zaś mniejsze to raczej dosyć małe na jakieś zabawy konkretne :)

Dzięki za podpowiedź :> jeszcze mi dużo brakuje do sprytnego poruszaniu się na forum,ale szybko się uczę :tongue4: a z dzieciaczkami-to taki troskliwy instynkt mi się odezwał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kolezanka to sie na zlocik wybiera? bo nie widze na liscie :mysli:

Tetis jedzie na specjalne zaproszenie Jarka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i muszę dodać ,ze strasznie miło nareszcie tu jakąś kobietę spotkać :> bo nie ma to jak zjednoczenie jajników :tongue4:

[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 22:57_________________________________________________

Tetis[/color] jedzie na specjalne zaproszenie Jarka :gwizdanie

hahahaa :kox: jeszcze przez Ciebie go nie dostane :wink4:

zazdrośnik jeden..... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kolezanka to sie na zlocik wybiera? bo nie widze na liscie :mysli:

Tetis jedzie na specjalne zaproszenie Jarka :gwizdanie:

Eeee to Jarko cos slabo sie stara..... :gwizdanie: bo widze miejsce nr.80 wolne....no chyba ,ze kolezanka slabo o nie walczy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaje się że Twoje dziecko będzie najmłodsze na zlocie :mysli: a myślałem że moje będzie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaje się że Twoje dziecko będzie najmłodsze na zlocie :mysli: a myślałem że moje będzie :mysli:

Najmłodszy to bedzie jeszcze nie narodzony :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja córeczka ma 1 rok i 2 mis :naughty: i diabełek z niej straszny :evil:

eee no to faktycznie nasze bedzie najmniejsze bo jeszcze w brzuchu :decayed::polew:

Miron jak zabierze swojego synka to tez taki malusi jest......wiec towarzystwo dzieciaczki beda mialy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaje się że Twoje dziecko będzie najmłodsze na zlocie :mysli: a myślałem że moje będzie :mysli:

Najmłodszy to bedzie jeszcze nie narodzony :naughty::kox:

wiedziałem że napiszesz :naughty: o tym właśnie pisałem że Wasze będzie najmłodsze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron jak zabierze swojego synka to tez taki malusi jest......wiec towarzystwo dzieciaczki beda mialy

oczywiście że jedzie - tylko z koszulki klubowej którą kupiliśmy w najmniejszym rozmiarze ma jeszcze sukienke :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawidek jedzie - coś tam mówił ostatnio że nie odpuści bo musi miec wszystkie identyfikatory :polew: ( po tatusiu ) :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawidek jedzie - coś tam mówił ostatnio że nie odpuści bo musi miec wszystkie identyfikatory :polew: ( po tatusiu ) :polew:

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...