Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Jak się widzi ta felga ? Pasuje ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Po raz drugi prosze o ocenę felg.. : ] Dzieki Wam wczesniej nie wziałem Azev'ów.. i dobrze bo optycznie na A4 była lipa.. :wink4:

Teraz mam do wzięcia w dobrej cenie felgi co prawda z Mercedesa (ale nie dosyc ze prawie nówki) to wzór pięcioramienny optycznie jak na 15" wydają sie takie "duze"

cr4955_Felga.jpg

Będą pasowały ??

RIAL 7j15h2 ET35

Opublikowano

na zimę super :decayed:

Opublikowano

Mercedes ma większy otwór centrujący, będzie potrzebny pierścień. Poza tym ok, tylko to są 15'' :blink:

Opublikowano

Jak nie drogo to bierz :notworthy: jak ci się znudzą to je popchniesz dalej :mysli:

Opublikowano

Kolego, odnośnie tych felg od "mesia", to polecam-radzę sprawdzic-spytac sprzedającego jaka jest średnica otworu pod śrubę mocującą felgę.

W większości modeli Mercedesa są stosowane śruby o średnicy 12mm, a średnica otworu na śrubę to niecałe 14mm.

W Audi śruby mają 14mm i trzeba by prawdopodobnie rozwiercac otwory :confused4:

No i potrzebne by były jeszcze pierścienie centrujące tak jak Koledzy zuważyli już wyżej.

Pozdr

Opublikowano
  • Autor

Kolego, odnośnie tych felg od "mesia", to polecam-radzę sprawdzic-spytac sprzedającego jaka jest średnica otworu pod śrubę mocującą felgę.

W większości modeli Mercedesa są stosowane śruby o średnicy 12mm, a średnica otworu na śrubę to niecałe 14mm.

W Audi śruby mają 14mm i trzeba by prawdopodobnie rozwiercac otwory :confused4:

No i potrzebne by były jeszcze pierścienie centrujące tak jak Koledzy zuważyli już wyżej.

Pozdr

hmm kolega chyba zna sie na tym bo targa felgi z niemiec.. Pierścienie mi dorzuca gratis.

Mercedes ma większy otwór centrujący, będzie potrzebny pierścień. Poza tym ok, tylko to są 15''

wiem.. nie chcę wiekszych z paru powodów: ograniczony budżet, mam oponki letnie w dobrym stanie i do tego dochodzi stan Głogowskich dróg...

Opublikowano

...do tego dochodzi stan Głogowskich dróg...

aż tak nie przesadzaj z tymi drogami :gwizdanie:

Opublikowano

Może nie są efektowne, ale RIAL to nie plastelina, więc jak cena jest dobra to łykaj. :wink4: Sam mam 15" RIAL-e. :tongue4:

Opublikowano

ale nie 15 przecież to nie opel astra :thumbdown:

Opublikowano

jakby nie patrzeć, maławe :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

aż tak nie przesadzaj z tymi drogami :gwizdanie:

no wiesz.. moze nam faktycznie Wojska Polskiego wyremontują... hehehe

Może nie są efektowne, ale RIAL to nie plastelina, więc jak cena jest dobra to łykaj. :wink4: Sam mam 15" RIAL-e. :tongue4:

o to własnie chodzi.. wole takie ori niż jakieś włoskie felgi..

jakby nie patrzeć, maławe :kwasny:

Większa fela - musze miec opony = wydatek raczej grubo powyzej 1000zł

Ogólnie wzór pięcioramienny mi sie podoba a te są prawie jak nowe :przebiegly:

Opublikowano

Tomek najważniejsze, żeby Tobie się podobały, a jak się podobają to bierz, ciekawsze od Azev'ów.

Opublikowano
  • Autor

Tomek najważniejsze, żeby Tobie się podobały, a jak się podobają to bierz, ciekawsze od Azev'ów.

a Ty dostałeś już przesyłke : > ? jak tylko załozysz to czekam na foto :wink4: hehe

Opublikowano

Pierwsza przesyłka tzn. z oponami dotarła czekam jeszcze na fele, jutro powinny być. Dam znać jak już będą założone :wink4:

Ty też się decyduj i wiosna już na nowych alu będzie :good:

Opublikowano

Rozmiar :thumbdown: wzór też nie za rewelacyjny. Jak już to tylko na zimę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.