Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Drgania powyżej 120 km/h


CZIKA1979

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM PANÓW I PANIE :>

TYDZIEŃ TEMU ZMIENIŁEM 2 PRZEDNIE OPONY UZYWANE OK. 6MM .KUPIŁEM JE OD KOLEGI KTÓRY MIAŁ JE NA TYLE SWOJEGO SAMOCHODU( KOLEGA WYMIENIŁ U SIEBIE NA WIEKSZE KÓŁKA ) . I WSZYSTKO BY BYŁO DOBRZE GDYBYM NIE PRZEKRACZAŁ 120 . PO PRZEKROCZENIU SAMOCHÓD ZACZYNA DRGAĆ . TRZĘSIE TYŁ SAMOCHODU I CZUJE TEZ DRGANIA NA FOTELU, CZASAMI TEZ CHUCZĄ.OPONY TE OD KOLEGI SĄ NA PRZODZIE I NA KIEROWNICY NIC NIE CZUĆ . NA TYLE MAM SWOJE STARE OPONY BIEZNIK OK 4 MM . PRZEDNIE KOŁA OCZYWIŚCIE BYŁY WYWAŻANE PRZED ZAŁOŻENIEM.DODAM ŻE PRZED WYMIANĄ NIE BYŁO TAKIEGO KŁOPOTU. CO MOŻE BYĆ PRZYCZYNĄ TAKICH DRGAŃ? ZŁE OPONY , KRZYWE FELGI, AMORKI DO WYMIANY, ZŁA GEOMETRIA, OD CZEGO MAM ZACZĄĆ?

Na Forum piszemy małym literami :cool1: /slaweq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszemy małymi literami :naughty:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 10:41_________________________________________________po prostu może ostro hamował i je przypalił .Często przyjeżdżają niby nowe ładne opony z Niemiec po testach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostatnio wyważałem koła w W-wie przy ul. Ordona. I zrobili to całkiem dobrze

Link z lokalizacją: http://www.zumi.pl/namapie.html?&loc=Warszawa,+Ordona&Submit=Szukaj&long=20.9575724&lat=52.2211276&type=3&scale=2

_________________

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak biją to wyważ koła a jeśli to nic nie da to laczki na śmietnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie coś nie tak z oponami jest. A kolega nie miał czegoś takiego jak na nich jeździł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie coś nie tak z oponami jest. A kolega nie miał czegoś takiego jak na nich jeździł ?

moim zdaniem są opony wyząbkowane miejscami i nadają sie na śmietnik kolego,ale możesz spróbować wyważać ale to i tak nic nie da bo wygląda to na wine opon :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wina opon, tylko pytanie czy Twoich starych czy tych nowych. Jaki rocznik opon masz na aucie? :gwizdanie: Najprawdopodobniej oponki mają już swoje lata i pojawił się guz, albo są wyząbkowane tak jak ktoś napisał :wink4: Wyważyć też możesz spróbować, ale wydaje mi się że to nie pomoże :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywarz opony, dobry i tani zakład jest przed Radzyminem, miejscowość się na s nazywa - Słupno chyba.

Jak będziesz jechał prosto radzymińską przejedziesz marki i po prawej stronie będziesz miał duży napis wulkanizacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, słyszałem pewnego razu od wulkanizatora że przy wyząbkowanej oponie można upuścić troszkę ciśnienia ( chyba mówił mi by zrobić to do 1 at. ale nie jstem pewien ) i jest możliwość że sie polepsz. Jeżeli to prawda można spróbować jezeli nie to też można bo i tak opony trzeba wymienić a może coś to da ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...