Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czy można założyć koła z oponami 245/40/18 ?


Damiancio24

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mysle ze moga obcierac w przodu.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

245/35R19 nie obcierają... Trzeba tylko dobrze dopasować ET (co sprowadza się do dystansów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle spojrzałem, 245 może nie wejść z przodu do B5. W B6/7 nie powinno być problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

245/35R19 nie obcierają... Trzeba tylko dobrze dopasować ET (co sprowadza się do dystansów).

Przede wszystkim mowa jest o 18" a nie 19" :cool1:

Lepiej pomyśl o 225/40 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

245 - uciągniesz to ?? :tongue4:

moje kochane 90 konne tdi daje rade :D i mieszcza sie przynajmniej przy 17" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary ja smigałem przez 2 lata po ponad 100 km dziennie audi a4 b5 1.8T obnizone na 18 z oponami 225/40 i jezdziło sie super i ten wyglad i dodam ze wymieniłem tylko 1 wachacz po przejechaniu 160tk pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary ja smigałem przez 2 lata po ponad 100 km dziennie audi a4 b5 1.8T obnizone na 18 z oponami 225/40 i jezdziło sie super i ten wyglad i dodam ze wymieniłem tylko 1 wahacz po przejechaniu 160tk pozdrawiam

kwestia jeszcze czy jezdziles po Polsce czy po Holandii? :>

mnie jadac koleinami lub manewrujac na parkingu szlag trafia a mam "tylko" 225... przemysl to jeszcze raz zebys nie zalował tych 245

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeżdżę z przodu z opona 215/40 i jest milo ;) auto obniżone, jedyna wada, ze są to trudno dostępne opony i ten rozmiar występuje jedynie z homologacja mercedesa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

245 z przodu nie wejdzie trze o zwrotnice chodzi mi o 18/40/245 w b5 et 43,8cal fela,przymiezalem to 1m-c temu,zawiecha obnizona -60/-40,teraz smigam na 225 przod i 245 tyl bo szkoda bylo mi opon bo sa nowe,i powiem jest za***iście nawet ze 110ps,jakiegios wielkiego mula wcale nie ma,a drogi w norwegi tez nie sa az takie super......

no i chyba slyszalem ze na 245 jest lepszy komfort,oczywiscie nie chodzi tu o koleiny

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_czy_zmiana_na_mniejsza_opone_cos_da-t77134.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja stara a4 1.8 t 225/40/18 tyl 235/40/18 obnizone z tyłu kolegi ne same rozmiary felgi ale NIE obnizone widzicie różnice jak prezentuje sie felga http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1eef7516f32e1c8a.html a tu odwrotnie jego z przodu moj z tylu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2fc0b3625b8d4a12.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem 18" to z tyłu miałem 255, wchodzą do tyłu i na ori zawiasie nie obcierają przy ET35, ale wymieniam, je bo moje 90KM już nie wystarcza przy 195/60/15, a co dopiero na takiej gumie, 225/40 to chyba najlepszy wybór :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...