Treść opublikowana przez gooralos
-
Imitacja samopoziomowania xenon A4 B6 lista chetnych
aktualne?
-
2.8 v6 - problem z nierówną pracą, przerywanie
Temat rozwiązany. W Niemczech założyli dwa prawe nowe napinacze łańcucha. Po założeniu prawidłowego w lewej głowicy, auto jak nowe.
-
2.8 v6 - problem z nierówną pracą, przerywanie
Czy bloki 17 i 18 pokazują napięcie na wtryskiwaczach?
-
2.8 v6 - problem z nierówną pracą, przerywanie
Oleju nie pali. Licznik jest W okolicy 40 grupy. Same zera. Przez 2 minuty nic się nie zmienia.
-
2.8 v6 - problem z nierówną pracą, przerywanie
- 2.8 v6 - problem z nierówną pracą, przerywanie
Sprawdzę, ale ile razy patrzyłem to było po 0.- 2.8 v6 - problem z nierówną pracą, przerywanie
Witam, kupiłem sobie w Niemczech takiego chrupka. A4 B5 2.8 30v V6 quattro - ACK - 1996r. Auto świeżo po rozrządzie. Nowe łańcuchy, napinacze, sondy lambda. Problem od początku jest z nierówną pracą na wolnych obrotach. VCDS jedynie jaki błąd pokazał, to błąd adaptacji przepustnicy. Po wymianie i adaptacji, przepustnica OK. Poza tym żadnych błędów nigdzie. Co najgorsze, brak wypadania zapłonów. Jednakże nierówna praca na wolnych obrotach nadal pozostała. Z tłumika słychać wypadanie zapłonu. Czuć paloną benzynę w katalizatorze. Przy przytrzymaniu na 1500 obrotów, czuć nadal drgania. Co wykonałem : - kompresja prawidłowa, ok 13. - sprawdziłem rozrząd, ustawiony idealnie, - sprawdziłem wałki w głowicach, ich ustawienie, synchronizacja prawidłowa - sondy dają prawidłowe napięcia, są nowe - przepływomierz wg. VCDS, również parametry w normie - podciśnienia w porządku - brak nieszczelności, kolektora, przewodów - iskra prawidłowa Co zauważyłem : - problem występuje w lewej głowicy - podczas pracy, można odłączać wtryski, nie bardzo wpływa na pracę silnika, tak samo wyciągnąć fajkę świecy, mogę odłączyć 3 wtryski z lewej głowicy, auto nadal pracuje - po demontażu kolektora w lewej głowicy dużo benzyny, jakby zalewało - w prawej po odłączeniu wtrysku, auto bardzo to odczuwa, próbuje zgasnąć. Dla niepotrzebnych sugestii : - podmieniałem wtryski, listwę wtryskową, zawór ciśnienia - podmieniałem cewkę, przewody, sondy, nowe świece - podmieniałem kompa Czy ktoś mógł by mi podsunąć jakiś pomysł, bo mam ochotę podpalić ten samochód.- Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
stronę avic411 trzepię non stop, ale saigon jest tam straszny- Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
Dzięki pomocy Kowi87 stałem się posiadaczem F930BT. Jestem dziewicą w sprawach pionka Czy ktoś mógłby mnie poprowadzić za rękę jak odblokować to pudło oraz co najlepiej na nim postawić Temat przeczytałem, żeby nie było nagany- [ALL B6] Audi A4 Avant b6 AVF - Schwarz Matt by Góral
Następca : VW GOLF CABRIOLET wersja KARMANN Rok : 1993 Silnik : 1.8 98KM Przebieg : 130tyś. km. Poprzedni właściciel : Richard Bruce Kennedy Bajery jak w B6 : - pełen FIS - elektrycznie otwierany dach - wspomaganie - klima, ale jedynie jak otwarty dach Co najważniejsze prosty, w pełnym oryginale.- [ALL] Alusy - malowanie proszkowe czy natryskowo?
Piaskowanie uszkadza powierzchnie aluminium, można wyszkiełkowac lub chemicznie usunąć stare powłoki lakiernicze.- [ALL] Alusy - malowanie proszkowe czy natryskowo?
proszek, ale nie wolno felgi przed tym wypiaskować.- [ALL B6] Audi A4 Avant b6 AVF - Schwarz Matt by Góral
no i pojechała, temat do zamknięcia ;(- [ALL B6] Audi A4 Avant b6 AVF - Schwarz Matt by Góral
Event zaliczony NIe sprzedala sie i zostawiles? Na kole wyglada dobrze miała za dużo winiet na szybie, spękany fotel, Panie, kręcony licznik na pewno, a ile Pan spuści na renowacje fotela? Panie, a czemu ona kopci na biało po odpaleniu? Oj Panie, po odkręceniu korka wlewu oleju nie może ani kropki wyrzucić na pracującym silniku. Aaaa to płyn G12, czyli można mieszać z petrygo. Ale i tak drogo, na allegro są tańsze i jedziemy oglądnąc.- [ALL B6] Audi A4 Avant b6 AVF - Schwarz Matt by Góral
Event zaliczony- [ALL B6] Audi A4 Avant b6 AVF - Schwarz Matt by Góral
Chwalę się. Auto zakupiłem w sierpniu 2008 roku od drugiego właściciela. Audi A4 Avant B6 8E 2002r. Silnik : 1.9 TDI AVF 131KM Manual Wersja : Schwarz Matt Wyposażenie ubogie : - derma jasna na fotelach - pełna elektryka foteli - podgrzewane fotele przednie oraz tylne - navi - podgrzewana przednia szyba - klimatyzowany schowek - system nagłośnienia BOSE - pełen pakiet oświetlenia - kolorowy oraz pełny fis - zmieniarka - parktronic przód + tył - zenon - zawieszenie s-line - podgrzewana kierownica - inne Kilka fotek po przyjeździe do kraju. Zaczęły mnie denerwować szare spody zderzaków oraz progi, więc pomalowałem w kolorze nadwozia oraz wjechały felgi Schmidt Space Line 8,5+10Jx18". Dodatkowo oryginalny czarny bi-zenon z S4. Kolejnym etapem był montaż : - RNS-E, czaki22 - oryginalny Bluetooth w wersji Q, czaki22 - kierownica multi z B7, siemian - SDS - tempomat, czaki22 - Felgi BBS CH 8.5x18" W sezonie 2011 nadszedł czas na radykalne kroki. - zawieszenie gwintowane FK - felgi oryginalne z A8 w całości polerowane 9jx20" - opony BFGoodrich 225/30/20- Seriale
Tak jak T-zółw prawi, ostatnio królował u mnie : "Life, tylko 2 sezony - historia policjanta niesłusznie skazanego na długie więzienie, jego śledztwo w tej sprawie po wyjściu z pudła przy okazji innych wątków, fajną ma partnerkę" Nie mam pojęcia czemu tylko 2 sezony, ale amerykanie to dziwny naród i mógł im nie przypaść do gustu podobnie jak z komediowym serialem : Dostawa na telefon- [INNE] LCD, Plazma, LED ??? Co wybrać ???
dokładnie, od 2 lat używam plazmy Panasonica Viere Full HD. Teraz tato kupił Led`a full hd, nowsza technika, jednakże obraz nieporównywalny. Brakuje żywości, lepszych kolorów jak to jest na plazmie.- Karta SD w Navigation plus
normalnie- [INNE] LCD, Plazma, LED ??? Co wybrać ???
skończ słuchać amatorów, że jak będziesz oglądał 1 program przez to zostanie ślad, no chyba, że zostawisz włączony tv na 2 tygodnie. Po kilku godzinach nie ma takiej możliwości (widać go przez ułamek sekundy).- [INNE] LCD, Plazma, LED ??? Co wybrać ???
dokładnie, polecam Panasonic Viera, mam od 2 lat 42". Zero problemow, Full HD piękny. W zimie zaleta, bo w pokoju jest cieplej- Karta SD w Navigation plus
max 2GB i nie SDHC- [ALL B6] Nie działa sterowanie kiery multi po wymianie ze zwykłej
nie będzie działać- [ALL B6] 8.5 i 9.5cala do quattro
przeczytaj komentarze sprzedającego. Odpuść temat, chyba, że chcesz prostować 4 sztuki.- [ALL] Renowacja felg aluminiowych przed i po
Zobacz dokładne zdjęcia "przed" były takie korozje, które i tak polerka nie pomoże. Spokojnie można wypolerować taka korozję Gdyby miały delikatne to owszem ale i tak będą minimalnie widoczne gorzej z bliska, może Ty miałeś właśnie takie lekkie korozje masz jakieś zdjęcia? nie będzie nic widoczne robię to na co dzień Twoje były i tak delikatne - 2.8 v6 - problem z nierówną pracą, przerywanie