Treść opublikowana przez gooralos
-
[ALL B6] Kod lakieru
w avancie po tylna kanapa
-
[B5 AFN] Lapmy Depo zespolone + HID i jakoś tak dziwnie świecą ( zdjęcia )
prawdopodobnie żarnik HID nie jest w ogniskowej soczewki, jak żarowka
-
[B6 AWX] Zawór EGR
allegro, InterCars 450zl
-
[B6 AVF] Opony 225/40/18 a felga 8,5"
nie przesadzajcie, ze będzie naciągnięta 8, a 8,5 " to standard do takiej oponki.
-
[ALL] Pokrzywiona i popekana felga
spokojnie można naprawić jeżeli jest to oryginał to można się o to pokosić.
-
Wymiana ori żarnikow D1S na 6000K
potwierdzam aju, gdzie mam zadzwonić aby kupić oryginalny i firmowy żarnik, z homologacja europejska, o większej barwie niż 4300?
-
Wymiana ori żarnikow D1S na 6000K
oryginalnie jest 4300, unia wprowadziła przepis, ze światło ma być jak najbliżej zbliżone do dziennego.
-
[ALL B5] Czy można założyć koła z oponami 245/40/18 ?
ja jeżdżę z przodu z opona 215/40 i jest milo auto obniżone, jedyna wada, ze są to trudno dostępne opony i ten rozmiar występuje jedynie z homologacja mercedesa
-
[ALL] Jakie opony lepsze na 18" - Kumho vs Cooper
tylko kumho, żadne cooper i nexen!
-
[ALL B6] Felgi 10" x 18" czy ktoś na takich jeździ?
długa hopka i 160km/h to dziś mi się zdarzyło
-
Felga AT - co sądzicie o tej marce i o tym modelu ?
amen
-
[B6 AVF] 18" Michelin, Dunlop, czy Continental - które używki ?
sport maxx często się ząbkuje i po czasie są mega głośne. Michelin Pilot Sport, jeżeli najnowszy krój bieżnika, maja mały ochronny rant, jednakże są ciche. SC 2 polecam, sam jezdze na nich. Mam do sprzedania Bridgestone Potenza Re050A - 8mm bieżnika, czyli praktycznie nowe, wiec jak coś daj znać.
-
[ALL B6] Felgi 10" x 18" czy ktoś na takich jeździ?
UPDATE! Tak jak wspominałem opony 215/40/18 oraz 245/35/18 Nic nie obciera, a wolno nie jeżdżę. Zdjęcia robione na szybko : Reszta fotek na : http://www.polerowanie-felg.pl/schmidt/
-
[ALL B6] Czy podejdą te fele ?
przy oponie 245/35/18 nic nie przyciera
-
[ALL B6] Czy podejdą te fele ?
10" cali się spokojnie z tyłu mieści
-
[B6 AVF] Felgi 17" czy 18" do jazdy po Wrocławiu
śmiało zakładaj 18
-
[ALL B6] Problem z klimą po przeglądzie i odgrzybianiu - dalej smierdzi
Żadnego plaka, bo to najgorsze świństwo. Kup sobie 2 środki kent, najpierw napryskaj za filtr, włącz wentylator aby pianka dostała się do parownika, powtórz dwa razy. Następnie kratki.
-
[ALL B6] Problem z klimą po przeglądzie i odgrzybianiu - dalej smierdzi
spokojnie, wystarczy rozebrać schowek, za schowkiem dostać się do parownika. Kupujesz płyn firmy wurth, spryskujesz dokładnie parownik, czekasz, następnie sprężonym powietrzem wydmuchaj go. Pamiętaj, abyś pozabezpieczał wykładziny w aucie. Możesz spróbować tak jeszcze, wyciągasz filtr przeciwpyłkowy, poprzez użycie rurki do zestawu, wkładasz jak najgłębiej rurkę dostając się do parownika, napuszczasz pianę i czekasz. Po kilku minutach włączasz klimę, 1, 2 bieg wentylatora, napuszczasz środka wurth bądź firmy KENT ( http://allegro.pl/item635610926_serwisowy_odgrzybiacz_klimatyzacji_kent.html ) do środka, aby wentylator pochłonął pianę, powtarzasz ten zabieg 2 razy. Zużywasz na to ok pól środka. Następnie jak najgłębiej napuszczasz w środkowe kratki. Należy pamiętać, ze powinno środek napryskać również do rurki odpływowej z parnika, czyli auto do góry, porozbierać plastiki i ja znaleźć.
-
[ALL B6] Jak zdemontować deskę żeby dostać się do parownika ?
Skraplacz to chłodnica od klimy i jest z przodu auta, a parownik jest pod deska za schowkiem.
-
[ALL B6] Problem z klimą po przeglądzie i odgrzybianiu - dalej smierdzi
w modelu B6 sprężarka pracuje cały czas. A oszronienie, następnie rozszronienie powoduje powstanie tego zapachu w połączeniu z brudem etc
-
[ALL B6] Problem z klimą po przeglądzie i odgrzybianiu - dalej smierdzi
W trybie ECO, w parowniku klimatyzacji pod deska rozdzielcza, gaz jest rozprężany, zamarza, a raz nie, w normalnym trybie gaz jest rozprężany non stop, W przypadku trybu ECO, zamarza, rozmarza, itd... wtedy ciągle skrapla się woda, w połączeniu z kurzem, brudem itd powstaje straszny syf. Prawidłowe odgrzybienie klimatyzacji, polega na rozebraniu schowka, plastików i dostaniu się do samego parownika. Następnie przy użyciu firmowych i przemysłowych preparatów, Wurth itp. oczyścić, przedmuchać i na końcu spryskać parownik obficie. W razie konieczności wykonać to ponownie. Następnie należy poskładać i cieszyć się pachnącą klima. Wogole nie rozumiem dlaczego w sezonie letnim jeżdżą ludzie na trybie ECO. Proponuje sobie ustawić automatyczna temperaturę, np 20 stopni i nic nie ruszać.
-
[INNE] Uszkodzenie sprężarki klimatyzacji podczas napełniania
Albo miałeś już wcześniej zatarty sprężarki. W przypadku braku gazu w układzie, czujnik ciśnienia odłącza sprzęgło sprężarki. W przypadku pojawienia się gazu, czyli ciśnienia zostaje podane napięcie na sprzęgło i uruchamia sprężarkę, która mogla być już wcześniej uszkodzona.
-
[ALL B6] Felgi 10" x 18" czy ktoś na takich jeździ?
aaaa to Ty zawsze zajmujesz mi miejsce parkingowe? :> jak tak każdy będzie chciał mieć te Schmidty to je sprzedam cena nie była wysoka, była jedynka z przodu ostatnio były na allegro podobne z oponami za 1900, wiec jak za ta firmę i 18nastke cena przystępna;)
-
[ALL B6] Felgi 10" x 18" czy ktoś na takich jeździ?
wg mnie Schmidt`y 1534635 razy lepiej wyglądają niż moje aktualne
-
[ALL B6] Felgi 10" x 18" czy ktoś na takich jeździ?
dokładnie czekam aż śnieg stopnieje i się przejadę czy obciera czy nie [br]Dopisany: 03 Luty 2009, 17:00_________________________________________________Dziś jako piękny i słoneczny dzień, postanowiłem przymierzyć Schmidty. Felgi brudne, założone na sztukę. Jak widać leża jak ulał, do przodu przydały by się dystanse. Na oponach 255/35 nic nie obciera. Na wiosnę przód bardziej skręcam w dół, a ponadto przechodzę na opony 215/40 oraz 245/35