Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gooralos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gooralos

  1. Zobacz dokładne zdjęcia "przed" były takie korozje, które i tak polerka nie pomoże. Spokojnie można wypolerować taka korozję
  2. http://www.polerowanie-felg.pl/a4mtm/
  3. ja jezdziłem na Schmidt`ach Space Line`ach z tyłu było 10Jx18 i et 35, było idealnie.
  4. UPDATE! Dziś mierzyłem 20" 9J, et 46 i jest szeroko, wiec przy 10" może wystawać!
  5. Ubytki uzupełnij za pomocą spawarki TIG, nie będzie śladu po polerowaniu.
  6. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=164085.0 u nas w magro to zakute pały żadnych rabatów [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 21:14_________________________________________________Robert tacie spodobała się ta B6 z drugiego linka ale jak wysłał mi kolo zdjęcia to wydaje mi się że ona ma większy przebieg no i była 3 razy malowana do tego po wymianie pompowtrysków i wałka wg.jego opisu ma 220tyś i ma 3 właściciela szukam dalej[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 21:18_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=165744.0 - ta jest piękna slina niestety sprzedana w takim razie życzę znalezienia perełki z allegrowym przebiegiem tam na pewno nikt się szczerością nie wykaże
  7. Postaw koło pionowo i popatrz z boku Na tej samej feldze tak wygląda 225/40 : @slaweq : Z tyłu w B6, a felgi sprzedałem do B5 i jeżdżą nadal
  8. Ja jeździłem na 245/35/18 z tyłu, felga miała 10" szerokości i nic nie obcierało. Z przodu, na feldze 8,5 " będzie wyglądała jak kondon ponieważ będzie wystawała za obrys felgi duuzo
  9. ja mam auto z początku produkcji, zastanawiam się czy będzie wszystko działało jak założę BNS bo w Concercie działa tylko głos Zakładaj RNS`e
  10. W B6 z kiera od B7 rolka nie działa, w B7 działa.
  11. w concercie nie będzie Ci działała lewa rolka
  12. wyłącz i włącz RSN-E naciskając pokrętło głośności No faktycznie, samo wyłączenie i włączenie stacji pomogło. Przynajmniej nie muszę za każdym razem robić resetu, szybciej wystarczy załączyć navi. Idzie to jakoś „zreperować” czy tak za każdym razem muszę to wyłączać? A co bedzie, jak bedziesz przełaćzał przyciskiem od kompa pokładowego w dzwigni od właczania wycieraczek?
  13. w kierze B6 nie ma rolek którymi sterujesz i nie trzeba modułu Q a w kierze B7 są rolki i nie będą działać bez modułu Q Jeszcze raz bo znalazłem moduł na Ebay.de za małą kasę i koleś zapewnia ze pasuje pod kier multi. Ale numer jest taki 8E0 953 549 N L http://cgi.ebay.de/Audi-A4-8E-B6-B7-GRA-Tempomat-MUFU-Lenkrad-nachrust-Set-/290469392100?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item43a1532ee4 150 euro? U nas kupisz za 50... Zagadaj do Czakiego
  14. W zmieniarce mam zwykłe płyty z muzyka CD
  15. A czy ktoś się spotkał z takim przypadkiem, że po zamontowaniu RNS-A`a, wszystko prawidłowo podłączone i zakodowane, navi widzi zmieniarkę z B6, na której jest naklejka "fur RNS-E", widzi że są załadowane płyty, jak wyciągam to tez sygnalizuje, jednakże płyty z navi są nieaktywne, nie można ich uruchomić.
  16. należy ja przesunąc śrubokrętem własnie zakoncyzlem z tym walkę dzis
  17. Ale koła podane przez Marcina posiadają tą sama średnicę i mogą być zastosowane w napędzie quattro.
  18. Jeżeli masz zawieszenie sline to tył będzie obcierał o nadkola
  19. Oczywiście, że da się pomalować proszkowo tak felgę Są lakieru z głębią, lustrem itd. Jednakże wszystko zależy od sposobu przygotowania powierzchni przed malowaniem
  20. wg słów Pana Policjanta, kiedy pokazałem mu ślady przesunięcia auta po śniegu : "przecież mógł Pan sobie przestawić auto" Ps. sprawą zajęło się DAS, sprawa jest już w sądzie. Czekam na finał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.