Treść opublikowana przez gooralos
-
[ALL] Renowacja felg aluminiowych przed i po
Zobacz dokładne zdjęcia "przed" były takie korozje, które i tak polerka nie pomoże. Spokojnie można wypolerować taka korozję
-
[ALL B6] Felgi 10J na tył
http://www.polerowanie-felg.pl/a4mtm/
-
[ALL B6] Felgi 10J na tył
ja jezdziłem na Schmidt`ach Space Line`ach z tyłu było 10Jx18 i et 35, było idealnie.
-
[ALL B7] 20cali et 42 Zmiesci sie do a4 b7 avant ?
UPDATE! Dziś mierzyłem 20" 9J, et 46 i jest szeroko, wiec przy 10" może wystawać!
-
[ALL] Propozycje renowacji felg
Ubytki uzupełnij za pomocą spawarki TIG, nie będzie śladu po polerowaniu.
-
[ALL] RNS-E VS Nawigacja na szybie
działa.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=164085.0 u nas w magro to zakute pały żadnych rabatów [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 21:14_________________________________________________Robert tacie spodobała się ta B6 z drugiego linka ale jak wysłał mi kolo zdjęcia to wydaje mi się że ona ma większy przebieg no i była 3 razy malowana do tego po wymianie pompowtrysków i wałka wg.jego opisu ma 220tyś i ma 3 właściciela szukam dalej[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 21:18_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=165744.0 - ta jest piękna slina niestety sprzedana w takim razie życzę znalezienia perełki z allegrowym przebiegiem tam na pewno nikt się szczerością nie wykaże
-
[ALL B5] 245/35R18 co myślicie o tym rozmiarze?
Postaw koło pionowo i popatrz z boku Na tej samej feldze tak wygląda 225/40 : @slaweq : Z tyłu w B6, a felgi sprzedałem do B5 i jeżdżą nadal
-
[ALL B5] 245/35R18 co myślicie o tym rozmiarze?
Ja jeździłem na 245/35/18 z tyłu, felga miała 10" szerokości i nic nie obcierało. Z przodu, na feldze 8,5 " będzie wyglądała jak kondon ponieważ będzie wystawała za obrys felgi duuzo
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
czaki22
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
ja mam auto z początku produkcji, zastanawiam się czy będzie wszystko działało jak założę BNS bo w Concercie działa tylko głos Zakładaj RNS`e
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Na pewno w RNS`e
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
W B6 z kiera od B7 rolka nie działa, w B7 działa.
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
w concercie nie będzie Ci działała lewa rolka
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
wyłącz i włącz RSN-E naciskając pokrętło głośności No faktycznie, samo wyłączenie i włączenie stacji pomogło. Przynajmniej nie muszę za każdym razem robić resetu, szybciej wystarczy załączyć navi. Idzie to jakoś „zreperować” czy tak za każdym razem muszę to wyłączać? A co bedzie, jak bedziesz przełaćzał przyciskiem od kompa pokładowego w dzwigni od właczania wycieraczek?
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
w kierze B6 nie ma rolek którymi sterujesz i nie trzeba modułu Q a w kierze B7 są rolki i nie będą działać bez modułu Q Jeszcze raz bo znalazłem moduł na Ebay.de za małą kasę i koleś zapewnia ze pasuje pod kier multi. Ale numer jest taki 8E0 953 549 N L http://cgi.ebay.de/Audi-A4-8E-B6-B7-GRA-Tempomat-MUFU-Lenkrad-nachrust-Set-/290469392100?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item43a1532ee4 150 euro? U nas kupisz za 50... Zagadaj do Czakiego
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
0xxxxx7
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
W zmieniarce mam zwykłe płyty z muzyka CD
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
A czy ktoś się spotkał z takim przypadkiem, że po zamontowaniu RNS-A`a, wszystko prawidłowo podłączone i zakodowane, navi widzi zmieniarkę z B6, na której jest naklejka "fur RNS-E", widzi że są załadowane płyty, jak wyciągam to tez sygnalizuje, jednakże płyty z navi są nieaktywne, nie można ich uruchomić.
-
[ALL B6] Problem z zamkiem,błąd 01811-problem rozwiązany
należy ja przesunąc śrubokrętem własnie zakoncyzlem z tym walkę dzis
-
[B6 AVF] Czy można w Quattro założyć 235/40/r18 przód , a tył 255/35/r18 tył???
Ale koła podane przez Marcina posiadają tą sama średnicę i mogą być zastosowane w napędzie quattro.
-
[B6 AVF] Czy można w Quattro założyć 235/40/r18 przód , a tył 255/35/r18 tył???
Jeżeli masz zawieszenie sline to tył będzie obcierał o nadkola
-
[ALL] Malowanie felg aluminiowych proszkowo czy natryskowo (wzór na zdjęciach)
Oczywiście, że da się pomalować proszkowo tak felgę Są lakieru z głębią, lustrem itd. Jednakże wszystko zależy od sposobu przygotowania powierzchni przed malowaniem
-
[ALL B6] Kolizja - Nasza kochana Policja i UKŁADY
wg słów Pana Policjanta, kiedy pokazałem mu ślady przesunięcia auta po śniegu : "przecież mógł Pan sobie przestawić auto" Ps. sprawą zajęło się DAS, sprawa jest już w sądzie. Czekam na finał
-
[ALL] Co sądzicie na temat tych felg?
hmmm ...