Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Kolizja - Nasza kochana Policja i UKŁADY


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się z Wami podzielić dzisiejszą swoja wspaniała przygoda.

Wjeżdżam na stacje w celu zakupienia kawy i hot doga, stacja słabo odśnieżona, stanę za Fordem Transitem z paka.

Myślę, cofnę jeszcze, bo może będzie cofał i nie zauważy.

Pracownik Orlenu pyta się mnie jakie sosy do hot doga, odpowiedziałem, ale jakoś odruchowo drgnęło mnie aby sobie

popatrzeć na Audiczke.

Zauważyłem, ze kierowca Forda Transita nie może ruszyć i cofa.

Myślę sobie chyba zauważy audi, ale jak zobaczyłem jak się zatrzęsło,

rzuciłem hot dogami, kawa i wybiegam, patrze zapina 2 bieg i jedzie, łapie go,

wyrywam z auta i pytam się czy wie co zrobił?

A on, ze nie, to mowie, zobacz!

A on, ze się do niczego nie przyznaje, to ja mowie, dzwonie na policje, a on, ze nie ma czasu na nią czekać.

Ja mówię to jedz sobie. Dodzwoniłem się na Policje, przekierowali mnie do miejscowości obok, na co sprawca z Forda się ucieszył i

powiedział, że już poczeka.

Policja przyjeżdża do mnie i mówi, czy nie mogliście tego załatwić miedzy sobą? Nawet się nie przedstawili.

Odpowiedziałem, ze sprawca nie przyznaje się, na to policjant podszedł do audi,

widzi świeży ślad na zderzaku i masce, podchodzi do transita, to niemożliwe, Transit nie miał czym uderzyć.

Ja szok, mowie, tutaj są ślady boksowania kół, proszę zobaczyć ile auto się przesunęło od uderzenia, a on do mnie,

ze mogłem sam przestawić! Ja mowie, ze nie ruszałem, poprosiłem aby cofnął Transitem i by zobaczyli, a policjant,

to i tak nic nie da, bo sprawca się nie przyznaje i z wyraźnym naciskiem abym dal sobie spokój i kieruje sprawę do sadu :o

Spisują nasze dane i na odchodne Policjant do mnie : ja i tak nic nowego w sadzie nie wniosę :o

Proszę czekać na zawiadomienie o przesłuchaniu.

Jestem tragicznie załamany. Później dzwonie na komendę, aby dyżurny podał mi dane policjantów, a on na to, ze może mi podać kryptonim, jak chce dane imienne to mam sobie sam przyjechać! Mam 65km w jedna stronę ...

Wielka stacja Orlen, kamery tam nie sięgają, świadków brak, a było milion ludzi, nie wiem, czy ludzie są tacy niechętni do pomocy?

Jestem załamany, bo jestem pedantem... a teraz sprawa będzie się toczyła z 2 lata...

Nie życzę najgorszemu wrogowi, aby został tak samo jak ja potraktowany jak szmata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jadę po nazwiska, skarga na policjantów napisana, jutro wysyłam poleconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postrasz ich jakąś telewizją, UWAGA, itd. [br]Dopisany: 11 Styczeń 2010, 23:16_________________________________________________

Jutro jadę po nazwiska, skarga na policjantów napisana, jutro wysyłam poleconym.

:good:

Na piśmie wszystko składaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jadę po nazwiska, skarga na policjantów napisana, jutro wysyłam poleconym.

BRAWO :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumie kolego co czujesz, jeśli to twoja okolica to po upływie odpowiedniego czasu odszukałbym na własną rękę kierowcę transita :baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja wiem gdzie mieszka właściciel transita, co mi po tym? Przecież nie będę się zachowywał jak prostak, bo to i tak nic nie da.

Chodzi mi głownie o sam fakt wyparcia i potraktowanie mnie przez policje... Pewnie moja skarga nic nie wniesie, ale cóż, może na coś się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak będziesz składał jakieś papiery to pisz je w dwóch egzemplażach i zażądaj potwierdzenia przyjęcia na tym który zostawisz sobie (pieczątka i podpis czytelny ) ... jeśli wysyłasz skargę lub jakieś wyjaśnienia to poleconym za potwierdzeniem odbioru (poczta przyśle Tobie papierek że list odebrał np. Kowalski w dniu takim o godz. takiej )

Jak jutro jedziesz po nazwiska to złóż skargę osobiście to od razu dostaniesz potwierdzenie odbioru na komisariacie na drugim egzemplarzu .

Życzę powodzenia :good:

P.S.

Rozmawiałeś z pracownikami stacji benzynowej odnośnie monitoringu .... nagranie z kamer może być dla Ciebie bardzo pomocne ,zwłaszcza że nie miałeś świadków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powodzenia w pozytywnym zakończeniu sprawy

pisz skargi do ich konkretnego komisariatu i do komendy wojewódzkiej wysyłaj te same skargi ,nawet jak będą chcieli zatuszować to u siebie to dostaną po głowie z góry , kiedyś miałem taki numer ... 0-800.... do składania skarg na policję , poszukam jutro i dopiszę jak znajdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja rada-nie straszyc,tylko działać,jesli dojdzie do sprawy-właściciel stacji bedzie musiał udostepnić nagrania z kamer-jesli jeszcze bedzie je miał,moze bedzie na nich Transit-wiec sie nie wymiga,ze go tam nie było-zdanie Policji też można podważyc...napisz,czy spisali protokół zdarzenia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrania z kamer nie będzie, po kamery są ustawione pod dużym kontem i obserwują jedynie dystrybutory, a główna kamera jest na wjazd, sprawdzałem z kierownikiem stacji zapis, nie widać niestety uderzania, ani mojego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie widac jak wjezdzales?

moze da sie zauwazyc ze wjezdzales calym autem a wyjezdzajac miales np krzywo cos lekko?

skoro pracownicy stacji to widzieli to chyba musisz ich poprosic o swiadkowanie.

ogolnie to w takich sprawach juz wcisneli znajomemu obupolna wine po tym jak koles mu wjehcal w tyl :wallbash: :wallbash: tez mala miejscowosc, znajomy policjant i jak sie okazalo snajoma sedzina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kamera jest takiej jakości, ze nie zauważy, zniszczenia są małe, zagięty róg maski przy grillu, i zderzak do malowania, więc kamera tego nie wychwyci.

Biegałem po całej stacji i nikt nic nie widział, życie, nikomu nie chce się później chodzić po sadach, ale taki kraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kamera jest takiej jakości, ze nie zauważy, zniszczenia są małe, zagięty róg maski przy grillu, i zderzak do malowania, więc kamera tego nie wychwyci.

Biegałem po całej stacji i nikt nic nie widział, życie, nikomu nie chce się później chodzić po sadach, ale taki kraj

ja bym pojechał te 65km z czystego k**estwa , zeby te chóje wiedzieli że nie ma tak łatwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kamera jest takiej jakości, ze nie zauważy, zniszczenia są małe, zagięty róg maski przy grillu, i zderzak do malowania, więc kamera tego nie wychwyci.

Biegałem po całej stacji i nikt nic nie widział, życie, nikomu nie chce się później chodzić po sadach, ale taki kraj

ja bym pojechał te 65km z czystego k**estwa , zeby te chóje wiedzieli że nie ma tak łatwo.

jadę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...