Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Kolizja - Nasza kochana Policja i UKŁADY


Rekomendowane odpowiedzi

z curwami tak to już jest.Działaj j.w.opisane-sprubój chociaż syfu im

narobić jak to oni potrafią porządnym ludziom robić...

dla mnie zawsze byli ostatnimi ludzmi i nic tego nie zmieni :bicz3: :bicz::baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwiska mam, lekko miał miękko w gaciach jak zobaczył, ze tyle przyjechałem i biorę od dyżurnego dane ;)

Byłem ponownie na stacji, kobieta z obsługi widziała zajście, ale nie chce zeznawać, jeździć na przesłuchania i nie chce problemow...

Nie ma to jak pomoc drugiemu człowiekowi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro jest tak "pomocna" :polew: to wyczaruj jakos jej dane (moze od keirownika ;] jakims podstepem) i po prostu podaj ja jakos siwadka. jak juz sad ją wezwie to chyba zlozy te zeznania :wink4: :wink4:

a jak skargi na policmejstrow nie pomoga u ich komendatna, to oni maja cos takiego jak wewnetrzna sluzbe przeciw lapowkarzom ale kumoterstwo tez tepia... to by mial dopiero miekko jak by do niego wpadli na spytyki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora !!!

to ze Ci dwaj policanci zachowali sie karygodnie to nie znaczy ze cała Policja jest taka!!!

sprawa trafiła do sądu bo nie było świadków zdarzenia ani nagrania z monitoringu wiec było słowo przeciw słowu a nazwisk nie podaje sie przez telefon bo przez telefon nie widac kto dzwoni nie masz napisane na czole kowalski a ludzon niezainteresowanym i nie biorącym udziału w zdrzeniu nazwisk sie nie podaje. skarge jak najbardziej moze złożyc kazdy obywatel a nazywając policjantów k**wami to dopiero świadectwo prostactwa!!! nikt ich nie lubi bo wykonuja niewdzięczny zawód ale ktoś to musi robić fayera!!! brak słów.... [br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 01:51_________________________________________________

Dokładnie, skarga wysłana do wydziału spraw wewnętrznych policji ;)

ten wydział nie zajmuje sie takimi pierdołami... skargi rozpatruje wydział prezydialny jak juz coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takimi pierdołami...

tych 2 policjantów też pewnie pomyślało sobie, że to pierdoła, a poza tym kolega no to oni się nie zajmują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takimi pierdołami...

tych 2 policjantów też pewnie pomyślało sobie, że to pierdoła, a poza tym kolega no to oni się nie zajmują

80% policjantów to układowcy , łapówkarze i tym podobni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora !!!

to ze Ci dwaj policanci zachowali sie karygodnie to nie znaczy ze cała Policja jest taka!!!

sprawa trafiła do sądu bo nie było świadków zdarzenia ani nagrania z monitoringu wiec było słowo przeciw słowu a nazwisk nie podaje sie przez telefon bo przez telefon nie widac kto dzwoni nie masz napisane na czole kowalski a ludzon niezainteresowanym i nie biorącym udziału w zdrzeniu nazwisk sie nie podaje. skarge jak najbardziej moze złożyc kazdy obywatel a nazywając policjantów k**wami to dopiero świadectwo prostactwa!!! nikt ich nie lubi bo wykonuja niewdzięczny zawód ale ktoś to musi robić fayera!!! brak słów.... [br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 01:51_________________________________________________

Dokładnie, skarga wysłana do wydziału spraw wewnętrznych policji ;)

ten wydział nie zajmuje sie takimi pierdołami... skargi rozpatruje wydział prezydialny jak juz coś

We Wrocławiu ten wydział zajmuje się takimi sprawami.

To że nie było świadków, to dlaczego miał mnie kompletnie w d... gdy prosiłem aby cofnąć transitem, aby zobaczył ślady na śniegu.

Ponadto w poniedziałek było po śnieżycy, moje audi z przodu całe brudne, oblodzone, a w miejscu uderzenia czyste, zarysowania, odprysk lakieru?

Jak bym mógł sam to zrobić? Przecież jeżdżąc w takich warunkach cały przód byłby brudny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karygodnie to nie znaczy ze cała Policja jest taka!!!

tylko jedna wypowiedz tutaj jest w tym tonie, wiec tez nie wrzcuaj nas do jednego worka ;]

znam cala mase policjantow i w wiekszosci sa bardzo wporzadku..

niestety sa tez egzemplarze ktore uwielbiaja wykorzystywac swoja pozycje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj szkoda gadać jak ta policja działa. Mam dwie sprawy zgłaszane na policji z allegro bo zostałem oszukany i jak dzwonie do wrocka dowiedzieć sie o co chodzi to ciśnienie mi sie podnosi jak słysze o ich bezradnosci i ślamazarnych poczynaniach. Najlepszy był tekst policjanta jak skąłdałem zeznania za kupienie Tv i gosc mi nie przysłał i kazali mi przyneść komp na obejrzenie czy mam programy legalne na co podziękowałem za skaładanie zeznan bo komp miał tydzień i był nieco wiecej wart od plazmy 42". Złżyłem oswiadczenie, że mam wszystkie programy legalne i jakosć poszło można powiedzieć do przodu. Ręce opadaja i to wszystko w naszym pięknym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora !!!

to ze Ci dwaj policanci zachowali sie karygodnie to nie znaczy ze cała Policja jest taka!!!

sprawa trafiła do sądu bo nie było świadków zdarzenia ani nagrania z monitoringu wiec było słowo przeciw słowu a nazwisk nie podaje sie przez telefon bo przez telefon nie widac kto dzwoni nie masz napisane na czole kowalski a ludzon niezainteresowanym i nie biorącym udziału w zdrzeniu nazwisk sie nie podaje. skarge jak najbardziej moze złożyc kazdy obywatel a nazywając policjantów k**wami to dopiero świadectwo prostactwa!!! nikt ich nie lubi bo wykonuja niewdzięczny zawód ale ktoś to musi robić fayera!!! brak słów.... [br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 01:51_________________________________________________

Dokładnie, skarga wysłana do wydziału spraw wewnętrznych policji ;)

ten wydział nie zajmuje sie takimi pierdołami... skargi rozpatruje wydział prezydialny jak juz coś

Z opisu kolegi gooralosa wygląda, że trafił jednak na "czarne owce" jak to byś pewnie nazwał.

Niestety, ja chyba też mam pecha, bo rzadko trafiam na normalnego człowieka w mundurze, z którym można normalnie pogadać (nie mówię tutaj o darowaniu mandatu).

Jak tak słucham o przestrzeganiu przepisów, to mi się nóż w kieszeni otwiera. Gdybym miał kamerkę na samochodzie, to codziennie bym jakiegoś cfaniaka ustrzelił na prędkości, braku kierunków, przekraczaniu linii itd.

A mierzenie prędkości - nie oszukujmy się, 90% przypadków to miejsca, gdzie można zarobić lub odstrzelić odpowiednią ilość kierowców.

Dlaczego w pobliżu szkół, przedszkoli itp. nie widać Policji - chyba ich zadaniem jest w pierwszej kolejności prewencja?!

Dodam tylko, że podobną "czarną owcę" w rodzinie miałem, więc wiem co nieco.

Niestety, sami sobie psują opinię. A jeżeli opinia jest krzywdząca, niech pozbędą się czarnych owiec - każda firma tak funkcjonuje, a jak widać Policja to też firma, bo zarabia i mając znajomości można coś załatwić.

Sorry za OT :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na auto posiadam wykupiona polisę DAS, w czasie zdarzenia zadzwoniłem, polecili mi abym wziął nr polisy sprawcy od policjantów i zgłosił szkodę.

Dziś o 13 oględziny, wycena, następnie mój własny rzeczoznawca biegły i czekamy na rozwój sprawy w sądzie niestety.

Bez świadków, wydaje mi się, ze jestem na przegranej pozycji, ale moje ogłoszenia na stacji coś może dadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na auto posiadam wykupiona polisę DAS, w czasie zdarzenia zadzwoniłem, polecili mi abym wziął nr polisy sprawcy od policjantów i zgłosił szkodę.

Dziś o 13 oględziny, wycena, następnie mój własny rzeczoznawca biegły i czekamy na rozwój sprawy w sądzie niestety.

Bez świadków, wydaje mi się, ze jestem na przegranej pozycji, ale moje ogłoszenia na stacji coś może dadzą.

jakbym mieszkał bliżej to mógłbym być świadkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na auto posiadam wykupiona polisę DAS, w czasie zdarzenia zadzwoniłem, polecili mi abym wziął nr polisy sprawcy od policjantów i zgłosił szkodę.

Dziś o 13 oględziny, wycena, następnie mój własny rzeczoznawca biegły i czekamy na rozwój sprawy w sądzie niestety.

Bez świadków, wydaje mi się, ze jestem na przegranej pozycji, ale moje ogłoszenia na stacji coś może dadzą.

nie jestes na przegranej pozycji, masz pecha ze trafiłeś nie na leniwych policjantów lecz na nieuczciwego drugiego uczestnika ruchu kierowce transita który nie przyznał sie do winy, tylko dlatego sprawa trafiła do sądu! to tak samo jak nie przyjmiesz mandatu sprawia trafia go sądu grodzkiego, wtym wypadku jezeli jeden z uczestników nie przyznaje sie do winy tez musi rozstrzygać sąd i niestety to trwa :chytry: a śłady na śniegu opon to nie do końca przekonujący dowód, zatem napewno jeden z Was albo cofał i uderzył albo odwrotnie , policjant na miejscu moze jedynie udokumentować zdarzenie a do jego oceny i wymierzenia sprawiedliwosci jest Sąd. Pewnie jak w kazdej firmie człowiek wyrabia sobie układy i układziki ale niech któryś z Was pierwszy rzuci kamień kto jest szlachetny, czysty i bezukładowy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną sytuację z kierowcą autobusu, który wyjechał z drogi podporządkowanej i nie zatrzymał się na stopie. Chcąc uniknąć zderzenia musiałem uciekać w "krzaki". A kierowca pojechał dalej, nie przyjął mandatu, kłamał w sądzie, że 2 razy się na stopie zatrzymał.

To, że się NIE zatrzymał widziało 40 osób w autobusie i kilkanaście innych osób. A świadka miałem jednego bo nikt nie chciał pomóc.

Na Twoim miejscu spróbowałbym jeszcze raz pogadać z babką ze stacji, powiedzieć jej żeby złożyła zeznanie na policji. Może wtedy kierowca forda zmięknie jak dowie się, że masz świadka i nie będzie sprawy w sądzie. "Mój" kierowca autobusu się nie ugiął ale Ty próbować możesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak w kazdej firmie człowiek wyrabia sobie układy i układziki ale niech któryś z Was pierwszy rzuci kamień kto jest szlachetny, czysty i bezukładowy!!!

widzę że bronisz tych policjantów jak możesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak w kazdej firmie człowiek wyrabia sobie układy i układziki ale niech któryś z Was pierwszy rzuci kamień kto jest szlachetny, czysty i bezukładowy!!!

widzę że bronisz tych policjantów jak możesz

W komentarzach dotyczących pijanych kierowców powodujących wypadki, też się zawsze znajdzie jakiś inteligent, który pisze np. na pewno każdy z was min. raz w życiu jechał po alkoholu, albo wy też przekraczacie prędkość.

To, że inni są źli i większość robi źle to nie znaczy, że tak ma być powszechnie przyjęte za poprawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdz swiadka za pare $$$, moze byc przeciez z wroclawia albo okolicy albo jakis uzytkownik forum znajdzie czas i mogl znalezc sie na tej stacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak w kazdej firmie człowiek wyrabia sobie układy i układziki ale niech któryś z Was pierwszy rzuci kamień kto jest szlachetny, czysty i bezukładowy!!!

widzę że bronisz tych policjantów jak możesz

W komentarzach dotyczących pijanych kierowców powodujących wypadki, też się zawsze znajdzie jakiś inteligent, który pisze np. na pewno każdy z was min. raz w życiu jechał po alkoholu, albo wy też przekraczacie prędkość.

To, że inni są źli i większość robi źle to nie znaczy, że tak ma być powszechnie przyjęte za poprawne.

stop. nie wplątujmy tutaj nietrzeźwych kierujących bo to przestępstwo i tego nie popieram ale to zupełnie inny temat.[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 16:52_________________________________________________uwazam tylko ze niestety tak wyglądają polskie przepisy prawne i luki które nieuczciwi wykorzystują jak sie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...