Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gooralos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gooralos

  1. A czemu ?? piszą na forach ze to dobre zabezpieczenie ale nie felg samochodowych. Podczas anodowania felga czernieje! Do anodowania, felga nie mogła by zawierać domieszek innych metali. Jak chcesz mieć efekt piękny i trwały to oddaj do chromowania.
  2. zapieczone kierownice w turbinie, zawór n75, standard!!!
  3. ET 32 będzie idealnie z nadkolem Zaaplikuj oponę 225/40 bądź 45 aby ładnie się chowała w nadkolu i Pan Policjant się nie przyczepił, ze bieżnik wystaje poza nadkole
  4. Sava i Dębica to ten sam koncern i robią takie same opony, lecz pod różnymi nazwami
  5. Wszystko zależy od zakładu galwanicznego. Potem lakierowanie felg 300-400zl / kmpl Niestety musisz pamiętać, ze posiadasz pseudo śrubki, które się zamalują.
  6. Taka imprezka kosztuje około 500-600 plnów w zależności od rozmiaru, struktury felgi... :gwizdanie: Ostatnio sam o to pytałem. W tym wątku nieco o tym jest... http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_b7_jak_rozpoznac_czy_felga_s4_jest_oryginalna-t98617.0.html;msg1224241#msg1224241 ja mam takie felgi nie bedzie problemu z pomalowaniem ich ? Niestety problem jest, bo musisz oddać felgi do zakładu galwanicznego w celu zdjęcia powłoki chromu. Każdy zakład to wykonuje. Dobrze by było, aby po zdjęciu chromu, zamoczył felgi w sodzie bądź fosforze, juz nie pamietam, wtedy zostanie piekna i idealna powierzchnia aluminium, która nalezy przygotować do lakierowania. A resztę zrobi już lakiernik.
  7. która zimówka przeznaczona do aut osobowym ma więcej niż 10mm? Każda ma ledwo 9mm, chyba, że dostawcza to owszem.
  8. W aucie z 2003 roku? Wątpię. zależy jaki auto ma faktyczny przebieg. Nie raz się już spotkałem z takim problemem tak młodych perełek...
  9. na 90% przeguby wewnętrzne są wyrobione...
  10. a jak puścisz tylko pedał gazu to trzęsie nadal?
  11. replika = plastelina Miałeś ? Czy tylko powielasz opinie innych ? miałem i na co dzień prostuje takie felgi na potęge. Nie ważne czy jest to Mam, czy made in Germany czy Italy. Wszytsko jakosci Turcja / Chiny
  12. Gosc dobry kiciarz jest, bo Osram nawet takich zarnikow w swoim sortymencie nie ma. http://catalogx.myosram.com/zb2b/b2b/start.do;jsessionid=(J2EE108432400)ID1538200453DB00604947277822489180End;saplb_ Przeczesujac caly internet na w poszukiwaniu tych zarnikow szybko stwierdzimy, ze gosc jest jedynym posiadaczem takich zarnikow na swiecie. piękna podróba
  13. jeżeli nie cieknie płyn, to weź pistolet ze sprężonym powietrzem i dmuchnij w dysze w ramieniu wycieraczki. Mam u siebie taki problem 2 razy do roku, szczególnie po wakacjach, gdzie nie używa się wycieraczki.
  14. felga głownie trzyma się na piaście, Jazda na samych śrubach może spowodować ich zerwanie.
  15. kiedy s w c4, spolerowałem swoje relingi, 2 lata jeździłem, były w alpach, dolomitach i nigdy nie zaśniedziały. Po każdym myciu wycierane. A na wiosnę szmatka i pasta.
  16. u mnie objawia się podobny problem, ale mam na niego wytlumaczenie. Auto osobiście kupowałem w de, vagowalem, sprawdzałem itd. Wszystko było OK, aż do pierwszego zatankowania w PL. Auto na wolnych obrotach potrafi czasem drgnąć, kombinowałem już na wszystkie sposoby, od wymiany popowtryskow, mierzenia kompresji, wymiany walka, dźwigienek, wszystko nowe, a problem nadal był. Jedyną tego przyczyna jest polskie paliwo. Jeżdżąc do de, Austrii, Włoch czy innych krajow, taki przypadek wogole nie wystepuje. Sprawdzone kilkakrotkie, wiec jezeli ktos ma podobny problem to prosze sie nie marwtic
  17. ale b5 to nie terenówka, tylko auto osobowe, wiec po co na silę chcesz upychać oponę z przeznaczona do X3? opona na pewno się nie zmieści z przodu!
  18. zacznij od oglądnięcia kol, sprawdź czy felgi proste, wyważone, czy nie są po wewnętrznej stronie zabrudzone

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.