-
A4 b6 tdi 130 awx- ciężko pali- im zimniejszy silnik tym gorzej pali
Witam was serdecznie! U mnie też jest taki problem ze jak samochód postoi przez nocke bądź zimny dzień to mam problem z odpaleniem. Wygląda to tak, ze pierwsze krecenie daje taki skutek ze cos zaczyna łapać ale mimo dodania gazu nie startuje. Potem już wogóle nie reaguje. Znajomy w krytycznej sytujacji polecił mi psiknięcie do wlotu powietrza jakimś sprayem i rzeczywiście pomogło. Jak samochód chodź raz odpali to juz nie ma żadnego problemu poźniej z odpaleniem do czasu aż znowu się wychłodzi. Jedyne co zarejestrowałem po podłączeniu do VAG to błąd 17664.
-
Wyciek płynu przy czujniku temperatury płynu chłodzącego
Chyba problem cieknącego płynu rozwiązany - wymieniłem króciec wodny i przestało ciec. Niestety chyba uszkodził (albo zabrudził) się czujnik bo jak odpalam silnik to sam przygazowuje i przez pierwsze kilometry na jałowym na ok 1100 obrotów. Musze jeszcze VAG'a zapiąć, ale podobno to to.
-
Wyciek płynu przy czujniku temperatury płynu chłodzącego
Czekam na ten krociec wodny. Zamowilem z allegro. Jutro powinien dotrzec.
-
Wyciek płynu przy czujniku temperatury płynu chłodzącego
W tym problem ze musialbym kupic ale chyba jest dosyc drogi w aso :/ i szkoda ponad 300 wydawac jak to nie to
-
Wyciek płynu przy czujniku temperatury płynu chłodzącego
Mechanik nawet go wyjal ale oglada oglada i nic
-
Wyciek płynu przy czujniku temperatury płynu chłodzącego
Ten akurat nie... On jest wkrecany w blok silnika. No mnie kapalo kapalo az wreszcie oddalem do mechanika a ten rozlozyl rece i mowi ze moze jest jakies mikro pekniecie tego metalowego i przy temperaturze sie rozszerza i leci.
-
Wyciek płynu przy czujniku temperatury płynu chłodzącego
O zawleczke zapytam. Uszczelka podobno nowa. Czujnik identyczny. On mowi ze musi byc jakies pekniecie w tym metalowym kryccu w ktory sie wklada czujnik. Nie chce mi sie w to wierzyc. Powinien chyba polombinowac z tym oringiem...
-
Wyciek płynu przy czujniku temperatury płynu chłodzącego
Kurna teraz stoi u mechaniora w Piastowie :/ Brak tej zawleczki moze byc powodem wycieku? Podobna tak cieknie jak by uszelka byla za mala ale nawet silikon nie pomagal podobno a i tylko na cieplym sp***rza.
-
Wyciek płynu przy czujniku temperatury płynu chłodzącego
Prze zawleczke rozumiesz te przy czujniku, ktora sie podwaza przy wyjmowaniu go? Bo plyn nasuwa jak by czujnik nie byl szczelny i zza niego leci. Dlatego go mechanik wymienil ale dalej leci
-
Wyciek płynu przy czujniku temperatury płynu chłodzącego
Witam Was serdecznie! Mam problem z uciekającym plynem przy czujniku temperatury. Czujnik wymieniony, uszczelki też i dalej ucieka. Tam jest taka obudowa aluminiowa tego czujnika ta w którą się go wpina. Może ona jest walnięta ? Ewidentnie płyn ucieka zza czujnika. Może potrzeba jakiejś większej/grubszej uszczeliki? Mechanik próbował na silikon ale nie trzyma Jakieś pomysły?
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
W tym problem ze nie. Pogadam z moimi czy chca hardcore.
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Moim zdaniem bc2 i bf3 sa najlepszymi obecnie fps'ami.
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Same here
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655391334496351/ Spoko mozna cos zrobic W jakim plutonie jestes?
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Kilkunastu aktywnych a 30tu w plutonie
jawosz
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta