Treść opublikowana przez jawosz
-
A4 b6 tdi 130 awx- ciężko pali- im zimniejszy silnik tym gorzej pali
Witam was serdecznie! U mnie też jest taki problem ze jak samochód postoi przez nocke bądź zimny dzień to mam problem z odpaleniem. Wygląda to tak, ze pierwsze krecenie daje taki skutek ze cos zaczyna łapać ale mimo dodania gazu nie startuje. Potem już wogóle nie reaguje. Znajomy w krytycznej sytujacji polecił mi psiknięcie do wlotu powietrza jakimś sprayem i rzeczywiście pomogło. Jak samochód chodź raz odpali to juz nie ma żadnego problemu poźniej z odpaleniem do czasu aż znowu się wychłodzi. Jedyne co zarejestrowałem po podłączeniu do VAG to błąd 17664.
-
Wyciek płynu przy czujniku temperatury płynu chłodzącego
Chyba problem cieknącego płynu rozwiązany - wymieniłem króciec wodny i przestało ciec. Niestety chyba uszkodził (albo zabrudził) się czujnik bo jak odpalam silnik to sam przygazowuje i przez pierwsze kilometry na jałowym na ok 1100 obrotów. Musze jeszcze VAG'a zapiąć, ale podobno to to.
-
Wyciek płynu przy czujniku temperatury płynu chłodzącego
Czekam na ten krociec wodny. Zamowilem z allegro. Jutro powinien dotrzec.
-
Wyciek płynu przy czujniku temperatury płynu chłodzącego
W tym problem ze musialbym kupic ale chyba jest dosyc drogi w aso :/ i szkoda ponad 300 wydawac jak to nie to
-
Wyciek płynu przy czujniku temperatury płynu chłodzącego
Mechanik nawet go wyjal ale oglada oglada i nic
-
Wyciek płynu przy czujniku temperatury płynu chłodzącego
Ten akurat nie... On jest wkrecany w blok silnika. No mnie kapalo kapalo az wreszcie oddalem do mechanika a ten rozlozyl rece i mowi ze moze jest jakies mikro pekniecie tego metalowego i przy temperaturze sie rozszerza i leci.
-
Wyciek płynu przy czujniku temperatury płynu chłodzącego
O zawleczke zapytam. Uszczelka podobno nowa. Czujnik identyczny. On mowi ze musi byc jakies pekniecie w tym metalowym kryccu w ktory sie wklada czujnik. Nie chce mi sie w to wierzyc. Powinien chyba polombinowac z tym oringiem...
-
Wyciek płynu przy czujniku temperatury płynu chłodzącego
Kurna teraz stoi u mechaniora w Piastowie :/ Brak tej zawleczki moze byc powodem wycieku? Podobna tak cieknie jak by uszelka byla za mala ale nawet silikon nie pomagal podobno a i tylko na cieplym sp***rza.
-
Wyciek płynu przy czujniku temperatury płynu chłodzącego
Prze zawleczke rozumiesz te przy czujniku, ktora sie podwaza przy wyjmowaniu go? Bo plyn nasuwa jak by czujnik nie byl szczelny i zza niego leci. Dlatego go mechanik wymienil ale dalej leci
-
Wyciek płynu przy czujniku temperatury płynu chłodzącego
Witam Was serdecznie! Mam problem z uciekającym plynem przy czujniku temperatury. Czujnik wymieniony, uszczelki też i dalej ucieka. Tam jest taka obudowa aluminiowa tego czujnika ta w którą się go wpina. Może ona jest walnięta ? Ewidentnie płyn ucieka zza czujnika. Może potrzeba jakiejś większej/grubszej uszczeliki? Mechanik próbował na silikon ale nie trzyma Jakieś pomysły?
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
W tym problem ze nie. Pogadam z moimi czy chca hardcore.
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Moim zdaniem bc2 i bf3 sa najlepszymi obecnie fps'ami.
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Same here
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655391334496351/ Spoko mozna cos zrobic W jakim plutonie jestes?
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Kilkunastu aktywnych a 30tu w plutonie
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Jak cos to my mamy serwer z podstawkami
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Lol Yes Sir !
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Ale widze Nosfer ze nadmiernej aktywnościw grze nie wykazujesz
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Siema! Własnie się zorientowałem, że jest temat o BF3. W Bf'a gram od wydania. jestem w polskim plutonie EXpendables (Expendables - Plutony - Battlelog / Battlefield 3) Gram na PS3 wiec proszę o dodanie mnie do listy psn id : jawosz
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Ok zamieszcze fotki
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Panowie jako, że zbliża się wiosna to chciałbym zadbać o swoje auto. Moj lakier (niebieski) jest bardzo zniszczony i wymaga dużo pracy, a jednocześnie przy dosyć ograniczonych środkach. Co byście polecili? Pozdrawiam
-
Polecane opony letnie
To wiem ale chodzi mi o jakość tych opon
-
Polecane opony letnie
A czy moze ktos ocenic : http://moto.allegro.pl/4szt-205-55r16-toyo-t1-sport-205-55r16-nowe-i3037290894.html
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Zgodnie z informacja z ASO w AVANT i Sedan ta część ma identyczny numer. Audi A4 8E0 Listwa Oświetlenia Tablicy Mikrostyk (3026168062) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Tutaj znalazłe ale chyba to jest od anglika i boje się że mogę mieć problem z przelożeniem zamka :/
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Panowie mam pytanko: czy jest gdzieś info nt wymiany tej listwy trzymającej te lampki (znalazłe jakiś post ale jest mega niejasny, nie wiem czy musze zrywac tapicerke czy nie)? Czy ona jest na wcisk? Czy różni się wersja do Avanta i sedana?