Treść opublikowana przez jawosz
-
[ALL B6] Tunel Srodkowy - wymiana na tunel z B7
Witam serdecznie! Jako, że moj tunel środkowy jest w opłakanym stanie to chciałbym go wymienić. Czytałem temat ad TUnelu z miescem na kubki jednak nie ma tam wyraźnie napisanego co trzeba zrobic Czy Tunel z B7 podjedzie do mojej B6ki ? Przykład: http://allegro.pl/item1111433504_audi_a4_8e0_b6_b7_tunel_srodkowy_2_din_telefon.html Jak wyglada sprawa z ręcznym? W przeciwienstwie do B6ki w B7 wyglada jak by reczny miał obudowę - czy wjedzie w nią moj stary ręczny czy będę musiał cos rezać (zmieniać reczny na b7kowy) Druga sprawa to co z mocowaniem 1DIN / 2DIN. Nie mam RNS-E i nie bedę raczej miał takowego, mam więc zwykłe radio fabryczne i panel klimy. Czy w 2 DIN moge zamontować bez problemu te rzeczy czy będę musiał rezac? A jeżeli rezac to czy mogę przełożyć mocowania ze starego tunelu?
-
[ALL B6] Klimatyzacja - problem z chłodzeniem
W moim przypadku sprawa jest troche zaszła (jak widać na dacie postu)... Jednak podsumuje Padniete było sprzegło w sprezarce
-
[ALL B6] Lampy DEPO
Tak tak !! Dawaj fotki bo nawet mnie to zaciekawilo. Nie wygladaja tak topornie jak pozostale day line. A wlasnie to one sa w bi-xenon czy tylko ala bi-xenon ? http://allegro.pl/item992671100_lampy_audi_a4_8e_bi_xenon_dayline_chrom_depo_01_04.html
-
[ALL B6] Felgi B8 na B6 -śruby, rozstaw, piasta?
Tak samo ja, jednak przykro mi ale et nie pamietam.
-
Malowanie zacisków hamulcowych
Felgi mam dokladnie takie : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=960995024
-
Malowanie zacisków hamulcowych
Tak tez myslalem bo o dziwo z tylu mam pomalowane na srebrno a z przodu nie musze cos z tym zrobic tymbardziej ze teraz mam 16" felgi Ale rozumiem ze trzeba zdjac zeby pomalaowac ?
-
Malowanie zacisków hamulcowych
Dwa pytanka : 1) Co sadzicie o pomalowaniu zaciskow na niebiesko (mysle o srebrnych jeszcze) w przypadku niebieskiego koloru nadwozia (http://media.photobucket.com/image/audi%20a4%20b6%20blue/docurley/B6%20to%20RS4%20B7%20Project/008__scaled_600_001_001.jpg odrazu dodam ze to nie moj samochod ale kolor mnie wiecej taki sam:P) . 2) to pytanie jest prawdopodobnie glupkowate (ale jestem laikiem) - czy zdjecie zaciskow do pomalowania wiąże się z jakimis bardzo skomplikowanymi operacjami bo niestety brakuje mi warunkow i w duzej mierze zdolnosci manualnych
-
[ALL B6] Felgi B8 na B6 -śruby, rozstaw, piasta?
Tak jak pisales :-) Wszystko pasuje :-) Ja wybralem metalowe pierscienie - ale o tych wymiarach co podales. Sruby z 15ek podpasowaly tez bez problemu. Temat do zamkniecia :-)
-
[ALL B6] Felgi B8 na B6 -śruby, rozstaw, piasta?
sweeet to dobrze bo juz jada do mnie [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 19:56_________________________________________________A jeszcze mam pytanie. Obecnie mam ori felig 15" czy sruby beda pasowac do tych felg z b8?
-
[ALL B6] Felgi B8 na B6 -śruby, rozstaw, piasta?
Witam serdecznie! Mam pytanko, czy jest jakas roznica w rozstawie srub badz innych elementow mocujacych w B8 względem B6? A konkretnie to znalazlem felgi : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=960995024 A teraz mnie naszlo ze one moga nie pasowac
-
Dziwne mocowanie wycieraczek w A4 B6
Dzisiaj taka piekna pogoda :-) Rano ide na parking zaczynam odkopywac samochod... podnosze wycieraczke a tu zonk lewa wycieraczka została mi w dłoni :-) wszystko sie rozsypalo- pekło to mocowanie na ramieniu. Wycieraczke wcisnalem maxymalnie polozylem na szybie i z dusza na ramieniu jechalem do roboty - jak tracilem widocznosc wtedy dopiero wlaczalem wycieraczki W serwisie krzykneli mi za komplet AERO 324 zł. NIe ma wyjscia wiec kupilem. Jutro zakładam.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mowie ze byl zaspany
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ET 35 Szerokosc podal tak : 1,5x17j Troche koles zaspany byl wiec moglem czegos nie zrozumiec w szerokosci.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ALe widze ze duzo osob ma ostrzezenia na forum ;-) czyzby z nowym rokiem jakies obostrzenia weszly no dobra dobra ;-) dlatego czekam na info od kolesia o ET i szerokosci ;-) jak zaakceptujecie to kupuje ;-) A sluchajta - ile bedzie mnie orientacyjnie kosztowac obnizenie furki zeby te felgi dobrze wygladaly ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moskal a komu tak podpadles ze zostales ostrzezony
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zadalem kolesiowi pytanie o ET i szerokosc felg. Jeszcze jedna rzecz mnie martwi. Jak zaloze takie laczki do seryjnego zawiasu to pewnie bedzie wygladal jak allroad
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam was serdecznie! Dawno sie nie odzywalem ale niestety sajgon w robocie:) Przepraszam ze tutaj ale mam pytanko na szybko bo chce dokonac zakupu. Znalazlem taka aukcje: http://allegro.pl/item876513032_audi_a6_felgi_z_oponami_toyo_t1r_17.html Czy te kolka podjeda do mojego samochodu ?
-
Polecane opony zimowe
Ciezko mi porównać z innymi oponami ale poprzednio jezdzilem na Kleberach w porównaniu do UG7 to Goodeyear'y sa bezglosne Mnie sklonila oczywiscie renoma i atrakcyjna cena tych opon
-
Polecane opony zimowe
Wybor padl na GoodYear Ultra Grip 7+ 195/65/15
-
Polecane opony zimowe
a niby dlaczego masz dostac mandat? gdzie masz auto zarejestrowane, w Polsce czy tez w panstwie w/w? w Polsce. A co sadzicie o oponach zimowych TOYO ?
-
Polecane opony zimowe
No wlasnie w chwili obecnej nie po drodze mi do brief'u dlatego pytam sie na forum moze w ETCE jest cos napisane?
-
Polecane opony zimowe
praktycznie rzecz biorac to masz racje. Mi raczej chodzi o kwestie formalna
-
Polecane opony zimowe
Przeprszam ze pewnie jako setny forumowicz zadaje to pytanie. Jaki index predkosci jest wymagany do mojego autka. Wiem ze jest to zalezne od predkosci jaka bede jezdzil. Nie planuje przekraczac w zimie 190, jednak wybieram sie za granice (wlochy, niemcy, austria) i nie wiem jak to u nich wyglada w prawie co do indeksow czy przypadkiem jak mnie nie zatrzymaja to nie dostane mandatu za nieprawidlowy rodzaj opony.
-
Dziwne buczenie w Audi A4 B6 1.9TDI AWX
U mnie jeszcze objaw polegal na tym, ze telepalo na jalowym przy wylaczonej klimie. Po wlaczeniu - ergo wiekszym obiciazeniu silnika- drgania ustawaly.
-
Dziwne buczenie w Audi A4 B6 1.9TDI AWX
U mnie problem telpania zniknal po wymianie czujnika temperatry i termostatu.