Treść opublikowana przez jawosz
-
[B6 AWX] Drgania przy niskich obortach
ciesze sie jednak nie mam takiego mechanika ;( może macie takowego w W-wie? Niestety "Rogal" podaje terminy 2 tyg co mnie osobiscie przeraza bo chcialbym spokojnie na urlop pojechac ... Drugą sprawą jest to, że ja nigdy nie mialem diesla wiec może poprostu mam syndrom nowozakupionego auta - wszedzie doszukuje sie usterek
-
[B6 AWX] Drgania przy niskich obortach
przepraszam za glupie pytanie ale co przez to rozumiesz ?
-
[B6 AWX] Drgania przy niskich obortach
Co do paliwa to dzisiaj zatankuje jakis Olejek wysokooktanowy i zobaczymy. Jednak chciałbym tez sprawdzić te wtryskiwacze. Czy jakis miły klubowicz z Warszawy moglby sie ze mna umowic na podlaczenie VAG - bo może to jest kwestia regulacji wtrysku? Niestety jeszcze sie nie dorobiłem swojego zestawu, a chciałbym to jak najszybciej sprawdzic bo boje sie na urlop wyjechac ... Oczywiscie podjade we wskazane miejsce chciałem przyjechac na spot ale niestety w robocie mnie zatrzymali
-
[B6 AWX] Drgania przy niskich obortach
Mam pytanko :> Podaczas ostanich upalnych dni zauważyłem jedną - niepokojącą - rzecz Przy odpalonym silniku, na luzie przy włączonej klimatyzacji silnik pracuje prawidłowo, jednak w momencie kompletnego wyłączenia klimatyzacji silnik obniża obroty i przkazuje drgania na kabine - sa one odczuwalne w dosc wysokim stopniu Po ponownym włączeniu klimy wszystko się stabilizuje - podaczas jazdy problem nie występuje. Czy to jest normalne ? Czy mam zaczać ziberać kase na jakiś poważny remont? ;([br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 12:02_________________________________________________Jeszcze jedna rzecz. Gadałem wczoraj z mechanikiem i mówi ze to może być kwestia wtryskiwacza... Czy na VAG można to sprawdzić?
-
[B6 AVF] Luźna gałka zmiany biegów
ok bede sie gimnastykował
-
[B6 AVF] Luźna gałka zmiany biegów
rozumiem ze zdjęcie mieszka nie stanowi jakiegos problemu? tam jest plastik a ja nie chciałbym moimi zgrabiałymi łapskami czegoś połamac
-
[B6 AVF] Luźna gałka zmiany biegów
Czy istnieje możliwość dokrecenia , badz docisnięcia gałki zmiany biegów? Denerwuje mnie bo ma mały luz i się obraca w zakresie 20-30 stopni i wpada czasem w drgania jak nie trzymam na niej reki
-
[B6 AVF] Lampy Dayline
dzieki za szczere odpowiedzi odwiedliscie mnie od oszpecenia mojej niebieskiej strzały
-
[B6 AVF] Lampy Dayline
ok czyli wioska tez nie widzialem ich na zywo
-
[B6 AVF] Lampy Dayline
Witam serdecznie jest to moj pierwszy post, ale chyba błędu w Temacie nie zrobiłem Własnie zarejestrowałem moja sliczna (jak ja umyje to zrobie fotki i się pochwalę). Zastanawiam się czy ktoś was zamontował (badz widział zamontowane) swiatła typu Dayline. Tutaj są przykładowe: http://allegro.pl/item680281912_lampy_przednie_dayline_audi_a4_8e_01_04_czarne.html Co o tym sądzicie ? Straszna wioska ? I jak wygląda sprawa jakości tych lamp (może są lepsze na rynku - jak tak to co polecacie?)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam bardzo serdecznie Jestem tuz przed zakupem Audi A4 B6 wiec to forum na pewno bedzie pomocne Pozdrawiam wszystkich forumowiczow