Treść opublikowana przez jawosz
-
[B6 AWX] Kolejne B6 do analizy
Szkoda ze jestem manualny wcale ;( takie rzeczy to tylko u mechaniora robie a on pewnikiem zaraz bedzie gadal ze wszystko do wymiany
-
[B6 AWX] Kolejne B6 do analizy
Jak narazie bylo to tylko 2 razy i o ile dobrze pamietam to tuz po odpaleniu silnika - na lekko wystudzonym silniku (po 1-2h postoju). Na zewnątrz bylo zimno na 100% bo w przedziale 1 miesiąca to się stało. Dla uzupelnienia tematu dodam ze wystepuje u mnie czasem to zjawisko: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17053.0
-
[B6 AWX] Kolejne B6 do analizy
Po tym jak kupilem samochod pojechałem do Spanky'ego i zrobilismy logi ;-) Powiedziałeś ze uprawiam PSJ Od tego czasu nie oszczedzam mojej niebieskiej strzałki i 3mam ja na obrotach (oczywiscie przy cieplym silniku). Chyba ponownie muszę się do Ciebie wybrać zebys na zywo spojzal okiem pro na moje logi :-)
-
[B6 AWX] Kolejne B6 do analizy
OK. Mineło troche czasu ale mogę wam powiedziec ze czyszczenie zdziałało cuda ;-) Wyniki przed czyszczeniem macie wyżej w logach. Niestety nie zdazylem zapisac logow ale odchyłka na każdej pompce nie przekracza wartosci (+/- 0,4). Ale zeby nie bylo tak slodko znowu raz mi wpadl w nolauf a VAG pokazał błąd: 1 DTC's Found: 17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation 35-00 - - Z czego to moze wynikać?
-
[B6 AWX] Kolejne B6 do analizy
Ok :-) dziękuje bardzo :-) własnie czyszcza się pompki :-) po zabiegu dzisiaj wieczorem wstawie logi :-)
-
[B6 AWX] Kolejne B6 do analizy
ok dziekuje poprostu myslalem ze po niecalych 2ch latach i 15k km nie powinno byc odchylek ;-) wiem ze to sie miesci w zakresie ale... ;-) I ten kat i pompki moga miec wplyw na odpalanie poranne :-) bo czasem jak zatelepie przy -12 to az mnie ciary przechodza ;-)
-
[B6 AWX] Kolejne B6 do analizy
tak tak ;-) raczej mam watpliwosci czy czyszczenie nie zaszkodzi im bardziej ;-) Aha i jeszcze bardzo bym prosil o odpowiedz ws kata synchronizacji w rozrządzie ;-) Bo jutro rano jade do mechanika, ktory mi zakladal i nie wiem czy po nim skakac i domagac sie ustawienia tego kata ;-)
-
[B6 AWX] Kolejne B6 do analizy
A można po ludzku bo nie rozumiem :-( to co u mnie występuje może wynikać z zabrudzenia ? Czy powinienem czyścić ? Czy to może zaszkodzić?
-
[B6 AWX] Kolejne B6 do analizy
Sorki ze tak cisne sprawa tych pompek. Co oznacza ze mi leja?? Tzn ze są zapchane czy są nieszczelne :-) mogę jutro jechać na czyszczenie ale nie wiem czy nie pogorsze sprawy...
-
[B6 AWX] Kolejne B6 do analizy
Może i nie ma filozofii ale przy tych temperaturach jakiekolwiek prace na zewnątrz przy samochodzie są problematyczne :-) zobaczymy ile mechanik będzie chciał za to :-)[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 09:12_________________________________________________Mam pytanko. Czy kat synchronizacji po 2 latach i 17000 km powinien wahać się w wartościach od 0 do 1.1? Czy mogę wnosić o reklamacje i ustawianie na nowo rozrzadu? 2ga sprawa : czy w grupie 12 w silniku powinno być napięcie 14.30 V ? Czy to za dużo ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam Wiecie może gdzie w W-wie mogę wyczyścić wtryskiwacze? Wiem ze na Cynamonowej jest warsztat gdzie to robią ale nie ma on zbyt dobrych opinii ;-(
-
[B6 AWX] Kolejne B6 do analizy
Ze wzgledu na to ze nie jestem w stanie tego zrobic sam to w czwartek jade wyczyscic pompki u mechanika ;-) potem logi i zobaczymy ;-)
-
[B6 AWX] Kolejne B6 do analizy
A jak to skorygować/poprawić? Przepraszam za tak idiotyczne pytania ale jestem mało doswiadczony Ale dziękuję wszystkim za uwagi :notworthy:
-
[B6 AWX] Kolejne B6 do analizy
co to oznacza?
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
ok... to gniazdo się wymienia ? jezeli tak to czy ktos to robił?
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
TO w takim razie to jest jakiś kompletny absurd... Usterka która nie istnieje Fantom-usterka
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Mam wrazenie, ze tego typu zabiegi były przeprowadzane już i dzwięk powracał :-) TO co wyczytałem to jedyna osoba która się pozbyła tego dzwięku to ta która wywaliła kata.
-
[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
- [ALL B5] Dziwne obcieranie, dziwne dźwięki.
Witam serdecznie! Sorki za odgrzewanie kotleta ale mam dokładnie taki problem od 2ch dni w mojej b6ce :/ co to możne być ?- [ALL B6] Problem z podświetleniem nóg + problem z pedałem gazu - ROZWIĄZANIE
Przepraszam ze odgrzewam temat ale mam pytanko ;-) czy trudny jest demontaż tej obudowy?- [ALL B6] Chorus - nie działają 2 głośniki
Witam serdecznie! Posiadam radio Chorus - kaseciak Mam problem z głośnikami w mojej Działają mi tylko 3 z 5 mianowicie: przedni lewy, tylni prawy i subwoofer. Mam podłączoną zmieniarkę mp3. Z tyłu za radiem wiszą mi 2 wtyczki luzem niebieska i czarna. Gdzie mogę szukać przyczyny - radio czy wzmacniacz?- [B6 AWX] Metaliczny stukot gdzies z tyłu samochodu
ja miałem ten hałas na nierównościach. A sprężyna to sprężyna od zawieszenia ciężko mi ją opisać taka przy amorku Musisz podnieść samochód i sprawdzić czy ta sprężyna za kołem jest cała. Możesz jeszcze kopnąć w koło i zobaczyć czy przypadkiem nie dzwonią ci zaciski od klocków hamulcowych bo wiem ze czasem coś tam się luzuje.- [B5 AVG] Metaliczne stukanie z zawiechy
Mam podobny objaw Po sprawdzeniu na SKP (przy okazji przeglądu) okazało się ze pękła sprężyna i kawałek latał. http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_metaliczny_stukot_gdzies_z_tylu_samochodu-t142554.0.html- [B6 AWX] Metaliczny stukot gdzies z tyłu samochodu
Ok sprawdzone Pęknięta sprężyna i kawałek dzwonił :gwizdanie:- [B6 AWX] Metaliczny stukot gdzies z tyłu samochodu
Witam serdecznie. Zauwazylem ostatnio ze na wertepach slysze stukanie z tyłu samochodu. W kabinie słychać delikatny stukot. Natomiast gdy otworze okno słyszę metaliczne stuknięcia jakby klucze mi się przewalały gdzieś z tyłu samochodu albo jakby jakiś element metalowy był luźny i po prostu latał (od razu podkreślę ze bagażnik sprawdziłem i nic tam sie nie wala). Czekam na pomysły co i jak powinienem sprawdzić. - [ALL B5] Dziwne obcieranie, dziwne dźwięki.