Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jawosz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jawosz

  1. Troche odnawiam temat. Czy ta listwa jest na wcisk? Jaki jest jej numer bo niestety muszę ją wymienić :/
  2. Podstawowa rzecz to tak jak pisali wcześniej. Wjechać pod dach i dać wyschnąć ECU. A potem sprawdzić kanały odpływowe
  3. Siema ! Mam pytanie - pewnie jedno z pierdyliarda podobnych pytań - szukam dobrego mechanika w Warszawie najlepiej okolice Ursynowa (ale bez presji). Jak by ktos miał namiar to proszę o PW
  4. Podpinam się pod pytanie Może ktoś zamieścić fotkę jak to sie prezentuje?
  5. Ale chyba musiałeś przekodować licznik right?
  6. Witam moim drodzy. Mam pytanko. Od początku posiadania samochodu mam uszkodzony wskaźnik temperatury w zegarach (padl jakiś silniczek krokowy) Doszedłem do wniosku, że spróbuje go wymienić. Metodę zdjęcia zegarów znalazłem w zrób to sam przy okazji opisywania wymiany tarczek. Czy procedura wymiany tego wskaźnika jest skomplikowana i wymaga wyzszych umiejętności z zakresu elektrki/elektroniki? Czy mogę przeszczepić wskaźnik z zegarów z anglika, a dodatkowo z innej wersji samochodu (ja mam B6 AWX a mam dostęp do benzynowych) ? Pozdrawiam
  7. jawosz odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    80-85% bo dzwiek jest prawie nieslyszalny ;-)
  8. jawosz odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    WYmienilem wymiana n75 i g71 niestety nie pomoglo w 100% jednak teraz po wymianie auto czesto wpada mi w notlauf'a ;-(
  9. jawosz odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    A u mnie kupno 2ch elementów zadzialalo na samochód jak "pacaneum" :gwizdanie: dostałem powiadomienie, że zostało wysłane, nie zdażyłem założyć a tu od 3 dni cisza Poczekam aż dźwięk wróci i wtedy założę bo tak to jest kompletnie niemiarodajne
  10. podziekował ;-) tak też bede kombinował ;-) niestety dopiero blizej weekendu bo teraz czasu nie ma ;-(
  11. super ;-) ale rozumiem ze skoro mam problem po prawej stronie to od prawej isc tak ? :-) wiem, że domin79 mi pisał ale nie jest jestem pewien czy odrazu od MCe idzie na prawa i lewa strone? przepraszam ze takie glupie pytania zadaje ale dla mnie to jest troche czarna magia
  12. jawosz odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    nie pisze bo jeszcze nie wymienilem ;-) Nie chce mi sie wierzyć, ze jest to rzecz do ktorej trzeba sie przyzwyczaic bo jest kompletnie nienaturalna moim zdaniem. Moze to nie jest usterka poważna jednak skoro tego nei ma u niektorych wogole badz tak jak u mnie wsytepuje co jakiś czas tzn ze nie jest to naturalne. MOim zdaniem nie można się poddawać i trzeba walczyć z tym dziadowskim chrobotaniem
  13. Bede musial rozgrzebać slupek i tam sprawdzic... o tyle dziwne ze tego typu usterka raczej jest niespotykana... Jedyne co wiemy to to, że kabel jest pewnie przerwany na odcinku prowadzącym do prawej strony ale przed rozdzieleniem na przod i tyl. Domin79 polecił sprawdzenie w progu ;-)
  14. Zabralem od kolegi MCE wersja C. Podłączony , przypisany ale niestety dalej swiatła postojowe po prawej stronie nie swieca ;-(
  15. jawosz odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    dzieki za link ;-) Dam znac na 100% czy cos pomogło ;-)
  16. jawosz odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    ok dzieki :> Ale jeszcze jak by mogl mnie ktos nakierować gdzie te 2 dziady siedza :gwizdanie: jakieś zdjecie albo rysunek PLZ
  17. jawosz odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    rzeczywiscie oba z przesyłką wyrwałem za 280 ;-) a wracajac do samej wymiany to rozumiem ze tam nie musze sie obawiać jakiegoś zapowietrzenia albo bog wie jeden czego ?? oczywiscie po wymianie dam znac
  18. jawosz odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    a jeszcze pytanko ;-) trudno jest wymienić te 2 rzeczy? czy to jest P&P? Aha i gdzie one się znajdują ;-) prosze jakies foto ;-)
  19. jawosz odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    czy ktos wreszcie zrobil wymiane tego zaworu n75 i czujnika g71? Nie wiem jak to u was wyglada ale w ASO AUTO VIVA chca 215 zł za każdy z nich.
  20. Głupie pytanie :-) a gdzie jest ten MCE i jak wyglada :-)?
  21. OK sprawdzilem. MCE mam bez jakiejkolwiek literki na koncu. VAG nie wywala zadnego bledu ;-/ Jakie następne kroki?
  22. dzisiaj sprawdze ;-) myslalem ze moze w b6 tak jak w b5 jest bezpiecznik od tego ;/
  23. Witam ! mam problemik z prawymi swiatłami postojowymi. Nie swiecą się ;-( Świeci kierunek, stop a postojowe przednie i tylnie nie ;-( Sprawdziłem żarówki i są ok. CO może być przyczyną?
  24. :polew: jakie to bylo delikatne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.