Treść opublikowana przez jawosz
-
[ALL B6] Oświetlenie tablicy rejestracyjnej
Troche odnawiam temat. Czy ta listwa jest na wcisk? Jaki jest jej numer bo niestety muszę ją wymienić :/
-
[B6 AWX] Pomocy , elektronika problem z odpaleniem
Podstawowa rzecz to tak jak pisali wcześniej. Wjechać pod dach i dać wyschnąć ECU. A potem sprawdzić kanały odpływowe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema ! Mam pytanie - pewnie jedno z pierdyliarda podobnych pytań - szukam dobrego mechanika w Warszawie najlepiej okolice Ursynowa (ale bez presji). Jak by ktos miał namiar to proszę o PW
-
Plastikowe osłony na zbiorniczki itp pod maską
Podpinam się pod pytanie Może ktoś zamieścić fotkę jak to sie prezentuje?
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Rezerwuje 12 PIN
-
Wymiana wskaźnika temperatury
Ale chyba musiałeś przekodować licznik right?
-
Wymiana wskaźnika temperatury
Witam moim drodzy. Mam pytanko. Od początku posiadania samochodu mam uszkodzony wskaźnik temperatury w zegarach (padl jakiś silniczek krokowy) Doszedłem do wniosku, że spróbuje go wymienić. Metodę zdjęcia zegarów znalazłem w zrób to sam przy okazji opisywania wymiany tarczek. Czy procedura wymiany tego wskaźnika jest skomplikowana i wymaga wyzszych umiejętności z zakresu elektrki/elektroniki? Czy mogę przeszczepić wskaźnik z zegarów z anglika, a dodatkowo z innej wersji samochodu (ja mam B6 AWX a mam dostęp do benzynowych) ? Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
80-85% bo dzwiek jest prawie nieslyszalny ;-)
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
WYmienilem wymiana n75 i g71 niestety nie pomoglo w 100% jednak teraz po wymianie auto czesto wpada mi w notlauf'a ;-(
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
A u mnie kupno 2ch elementów zadzialalo na samochód jak "pacaneum" :gwizdanie: dostałem powiadomienie, że zostało wysłane, nie zdażyłem założyć a tu od 3 dni cisza Poczekam aż dźwięk wróci i wtedy założę bo tak to jest kompletnie niemiarodajne
-
[B6 AWX] Brak świateł postojowych po prawej stronie
podziekował ;-) tak też bede kombinował ;-) niestety dopiero blizej weekendu bo teraz czasu nie ma ;-(
-
[B6 AWX] Brak świateł postojowych po prawej stronie
super ;-) ale rozumiem ze skoro mam problem po prawej stronie to od prawej isc tak ? :-) wiem, że domin79 mi pisał ale nie jest jestem pewien czy odrazu od MCe idzie na prawa i lewa strone? przepraszam ze takie glupie pytania zadaje ale dla mnie to jest troche czarna magia
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
nie pisze bo jeszcze nie wymienilem ;-) Nie chce mi sie wierzyć, ze jest to rzecz do ktorej trzeba sie przyzwyczaic bo jest kompletnie nienaturalna moim zdaniem. Moze to nie jest usterka poważna jednak skoro tego nei ma u niektorych wogole badz tak jak u mnie wsytepuje co jakiś czas tzn ze nie jest to naturalne. MOim zdaniem nie można się poddawać i trzeba walczyć z tym dziadowskim chrobotaniem
-
[B6 AWX] Brak świateł postojowych po prawej stronie
Bede musial rozgrzebać slupek i tam sprawdzic... o tyle dziwne ze tego typu usterka raczej jest niespotykana... Jedyne co wiemy to to, że kabel jest pewnie przerwany na odcinku prowadzącym do prawej strony ale przed rozdzieleniem na przod i tyl. Domin79 polecił sprawdzenie w progu ;-)
-
[B6 AWX] Brak świateł postojowych po prawej stronie
Zabralem od kolegi MCE wersja C. Podłączony , przypisany ale niestety dalej swiatła postojowe po prawej stronie nie swieca ;-(
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
dzieki za link ;-) Dam znac na 100% czy cos pomogło ;-)
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
ok dzieki :> Ale jeszcze jak by mogl mnie ktos nakierować gdzie te 2 dziady siedza :gwizdanie: jakieś zdjecie albo rysunek PLZ
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
rzeczywiscie oba z przesyłką wyrwałem za 280 ;-) a wracajac do samej wymiany to rozumiem ze tam nie musze sie obawiać jakiegoś zapowietrzenia albo bog wie jeden czego ?? oczywiscie po wymianie dam znac
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
a jeszcze pytanko ;-) trudno jest wymienić te 2 rzeczy? czy to jest P&P? Aha i gdzie one się znajdują ;-) prosze jakies foto ;-)
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
czy ktos wreszcie zrobil wymiane tego zaworu n75 i czujnika g71? Nie wiem jak to u was wyglada ale w ASO AUTO VIVA chca 215 zł za każdy z nich.
-
[B6 AWX] Brak świateł postojowych po prawej stronie
Głupie pytanie :-) a gdzie jest ten MCE i jak wyglada :-)?
-
[B6 AWX] Brak świateł postojowych po prawej stronie
OK sprawdzilem. MCE mam bez jakiejkolwiek literki na koncu. VAG nie wywala zadnego bledu ;-/ Jakie następne kroki?
-
[B6 AWX] Brak świateł postojowych po prawej stronie
dzisiaj sprawdze ;-) myslalem ze moze w b6 tak jak w b5 jest bezpiecznik od tego ;/
-
[B6 AWX] Brak świateł postojowych po prawej stronie
Witam ! mam problemik z prawymi swiatłami postojowymi. Nie swiecą się ;-( Świeci kierunek, stop a postojowe przednie i tylnie nie ;-( Sprawdziłem żarówki i są ok. CO może być przyczyną?
-
[B6 AWX] Kolejne B6 do analizy
:polew: jakie to bylo delikatne