Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jak zdemontować deskę żeby dostać się do parownika ?


STANIV

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zdjąć deskę aby dostać się do parownika muszę go wymienić, chyba ???? brak opisu szukałem

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zdjąć deskę aby dostać się do parownika muszę go wymienić, chyba ???? brak opisu szukałem

pozdrawiam

co się dzieje że ktoś ci doradził wymianę ? troszkę więcej informacji powinieneś napisać abyśmy w miarę możliwości mogli udzielić ci właściwych informacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skraplacz to chłodnica od klimy i jest z przodu auta, a parownik jest pod deska za schowkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem całej dyskusji. STANIV zadał proste i sensowne pytanie, a tu rozważania co miał na myśli. Miał na myśli to o czym pisał: parownik. A on znajduje się w B6 pod deską rozdzielczą (mniej więcej na środku). Gdy zdemontuje się schowek pasażera, to pod gumową zaślepką przy środkowym tunelu mozna zobaczyć parownik. Jednak aby go wymontować trzeba niestety zdjąć dechę. Ja bym się na to nie porywał, nawet mając instrukcję. Wolałbym sprawę oddać w ręce kogoś kto już to robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak aby go wymontować trzeba niestety zdjąć dechę. Ja bym się na to nie porywał, nawet mając instrukcję. Wolałbym sprawę oddać w ręce kogoś kto już to robił.

Potwierdzam. W poprzednim samochodzie passacie b5 zdejmowałem deskę celem wymiany nagrzewnicy. Mimo ,ze bez klimatronika to charówka i nerwy nieziemskie. Dwa dni zabieg trwał. Tu sądzę, ze byłoby jeszcze trudniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już awaria zdiagnozowana parownik nie wytrzymał cisnieni lub 2 diagnoza zamarzł i rozsadziło ale czy jedno czy drugie dziura była a co do zdjecia deski to naprawde uwierzcie roboty jest, sam nie zdejmowałem deski tylko fachman wykonał kawał dobrej roboty --szacunek :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...