Treść opublikowana przez STANIV
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Może ma ktoś koledzy w sprzedaży stabilizator 20/22mm ? Czy mi sie wydaje, czy tylnych nigdzie nie ma na aukcjach ?
-
Audi S4 B7 LIMO / 2.7 BiT Black Vader by Pro Performance
Bardzo rozwojowy temat, czekam na składanie tego do kupy powodzenia!
-
8E MaPi 1.8TQ -> LC&HL&P'n'B & K03H & 525cc & Gwint & Fmic & Pompei S5 9J & Bix & Sline & Quattro Swap & VFIZ
Na dniach wpadły fotele z pełną elektryką i pamięcią, narazie słabe foto w trakcie ich odszczurzania Zostało jeszcze podłokietnik i boczki do kompletu dokupić
-
8E MaPi 1.8TQ -> LC&HL&P'n'B & K03H & 525cc & Gwint & Fmic & Pompei S5 9J & Bix & Sline & Quattro Swap & VFIZ
5 Zima tego granatowego wozidła ! Małe porównanie jak zaczynaliśmy w 2015r : Po długiej drodze zimowy setup 2019r : Oponki Imperial Snowdragon UHP 225/35 Pare dni temu wpadła też kamera cofania:
-
8E MaPi 1.8TQ -> LC&HL&P'n'B & K03H & 525cc & Gwint & Fmic & Pompei S5 9J & Bix & Sline & Quattro Swap & VFIZ
-
Zanikające Wspomaganie Servotornic
Założyłem servotronic + pompe wspomagania 130bar do 1.8T. Niestety mam taki problem że nie ważne czy przekaźnik jest w gnieździe czy nie, 0 różnicy. Cała instalacja jest zrobiona bez zarzutów, gdy podam 12V na zawór w maglownicy przy odpalonym silniku można kręcić paluszkiem. Niestety wymiany przekaźnika nic nie dają, zawór sprawdzony (wysuwa się iglica), jedynie jak odpale auto trzymając skręconą kierownice pojawia sie wspomaganie. Ktoś ma jakiś pomysł ?
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Panowie, wymieniałem magiel na servo + pompe 130 bar w 1.8T , wczoraj po odpięciu i ponownym podłączeniu akumlatora można było kręcić paluszkiem. Natomiast rano odpalam i cięzko chodzi na postoju, po wyjęciu przekaźnika z końcówką D 0 różnicy, tak jakby może zawór sie przyciął?
-
8E MaPi 1.8TQ -> LC&HL&P'n'B & K03H & 525cc & Gwint & Fmic & Pompei S5 9J & Bix & Sline & Quattro Swap & VFIZ
Na pokład wpada skrzynka 2.0tfsi GVE z całym potrzebnym osprzętem różnica w wybierakach Spadam składać ?
-
8E MaPi 1.8TQ -> LC&HL&P'n'B & K03H & 525cc & Gwint & Fmic & Pompei S5 9J & Bix & Sline & Quattro Swap & VFIZ
-
Naprawa czujnika od samopoziomowania świateł
czy można przełożyć samą płytkę z przedniego czujnika do tylnego, i będzie działać? , poz.
-
8E MaPi 1.8TQ -> LC&HL&P'n'B & K03H & 525cc & Gwint & Fmic & Pompei S5 9J & Bix & Sline & Quattro Swap & VFIZ
-
Bmw e34 czarna blacha
Bardzo fajnie lecisz z robotą Powodzenia, rób więcej fot
-
8E MaPi 1.8TQ -> LC&HL&P'n'B & K03H & 525cc & Gwint & Fmic & Pompei S5 9J & Bix & Sline & Quattro Swap & VFIZ
-
8E MaPi 1.8TQ -> LC&HL&P'n'B & K03H & 525cc & Gwint & Fmic & Pompei S5 9J & Bix & Sline & Quattro Swap & VFIZ
-
Spoty Olsztyńskie
Szkoda, że w niedziele
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
może zostać
-
8E MaPi 1.8TQ -> LC&HL&P'n'B & K03H & 525cc & Gwint & Fmic & Pompei S5 9J & Bix & Sline & Quattro Swap & VFIZ
Coś myśle nad mocniejszą gruchą, ale ciężko dawce sprawnego dostać Otóż to przy obecnej mocy i jeździe spisuje sie świetnie, motor o wiele ciszej chodzi przy wyższej temperaturze
-
8E MaPi 1.8TQ -> LC&HL&P'n'B & K03H & 525cc & Gwint & Fmic & Pompei S5 9J & Bix & Sline & Quattro Swap & VFIZ
-
Wydech końcowy a4 b6 1.8t co założyć ?
Dp zamiast kata, zamiast środkowego 2 strumienice + końcówki do wyglądu Zewnątrz Wewnątrz
-
TIP pod k03 hybryda
pisz do gościa, on spawa to na bieżąco
-
Zawieszenie Sportowe AP
Poszukaj używanego gwintu, ustawisz tak wysoko jak będziesz chciał, na zime podniesiesz w razie potrzeby. Mam gwint AP i bardzo chwale
-
TIP pod k03 hybryda
https://allegro.pl/tip-dolot-audi-a4-a6-passat-1-8t-k03-k04-hybryda-i7502357266.html mam, polecam
-
Napinacz łańcucha 1.8 T AVJ
W pon zakładam bez cewki a w ecu juz wszystko wyłączone
-
Prośba o ocenę logów po wirusie
To samo przerabiałem , spaprał mi mape, silnik żył własnym życiem, Łukasz uratował sytuacje Rób szybko bo szkoda silnika ?
-
Audi a4 b6 Avant 1.9 TDI AVF 182Km/370nm Czarnula by MilUl
No już teraz fajne kółko, dawaj jeszcze Q