Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o ocenę logów po wirusie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prosze o pomoc w ocenie logów. Po okolo 6 tys. obratow czuc jakby dv odpuszczało i ponownie pompowało.

http://vaglogi.pl/log-002_033_a69iw7.html

http://vaglogi.pl/log-003_020_56NuJ.html

http://vaglogi.pl/log-115_118_2TfKc.html

Edytowane przez Frond Side

Opublikowano

Ten program to teraz robiłęś? Bo to jest porażka straszna, błedy jakieś są? sonda nie wporowadza korekt, paliwa brakuje, turbo przeładowuje i żyje własnym życiem, spora korekta zapłonów..

Opublikowano

Szkoda motoru tylko... Gdzie takie cuda robią? ?

Opublikowano

A masz może logi robione przed programem ? 

Możliwe że ten kiepski program jest zrobiony na nieogarniętym silniku.???

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, Łukasz13 napisał:

Ten program to teraz robiłęś? Bo to jest porażka straszna, błedy jakieś są? sonda nie wporowadza korekt, paliwa brakuje, turbo przeładowuje i żyje własnym życiem, spora korekta zapłonów..

na dniach robiony

11 minut temu, przem8 napisał:

Szkoda motoru tylko... Gdzie takie cuda robią? ?

PowerUP Ełk

Opublikowano
  • Autor
Teraz, jacek70 napisał:

A masz może logi robione przed programem ? 

Możliwe że ten kiepski program jest zrobiony na nieogarniętym silniku.???

http://vaglogi.pl/log-002_033_K9EsTw.html

http://vaglogi.pl/log-003_020_fo746ms.html

http://vaglogi.pl/log-115_118_doWBs6.html

Opublikowano

Logi przed nie najgorsze. Pasowałoby sprawdzić ciśnienie paliwa i turbo ciut przeładowuje. Niech Ci wgrają serię i oddadzą kasę za tą profi usługę.

Opublikowano

Typowy przykład jak nie należy robić programów, jedz na świeżo wgrać serię i odzyskać kasę, seria może idealna nie była ale to nie powód zeby tak to spaprać. Na temat tej firmy z ełka mogę CI dać namiar na goscia z tamtych okolic to CI opowie co to za firma...

Opublikowano
  • Autor
Teraz, przem8 napisał:

Logi przed nie najgorsze. Pasowałoby sprawdzić ciśnienie paliwa i turbo ciut przeładowuje. Niech Ci wgrają serię i oddadzą kasę za tą profi usługę.

 

Teraz, Łukasz13 napisał:

Typowy przykład jak nie należy robić programów, jedz na świeżo wgrać serię i odzyskać kasę, seria może idealna nie była ale to nie powód zeby tak to spaprać. Na temat tej firmy z ełka mogę CI dać namiar na goscia z tamtych okolic to CI opowie co to za firma...

To pewnie nie będzie takie proste. Az tak to lipnie wygląda?

 

Opublikowano

No dobrze nie wygląda, pewnie wydaje CI sie że dobrze idzie, przez to przeładowanie na 1,5 na początku :), ale to nic dobrego dla auta i reszty, góra dv sapie bo brakuje paliwa i zaczyna przez to falować doładowanie, jeśli uważasz że jest ok to nie ma tematu.

Edytowane przez Łukasz13

Opublikowano

No nie powiem aby te logi  były idealne. Są braki.

Edytowane przez jacek70

Opublikowano
  • Autor

Rozumiem

Opublikowano

Szkoda twojego silnika na ten soft z power up ełk... tez kiedyś mi robił program i duzo nie brakowało a bym szukał drugiego słupka jak i turbo.... Ma Pi tez z a4klub u niego byl jak i jakis gość nawiązał z powerup współprace z power up i wgral przez niego obrobina mape do bmw f10 i mazdy6 gosc ktory wgral te mapy płacil za naprway 4K+ euro.... szkoda słów... Power up i tak ci kasy nie odda i powie ze masz zjebane auto.... pogadaj dobrze z Lukasz13 to dobrze zrobi Ci program tak jak Bóg nakazał

Edytowane przez Kevinass
Uaa

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, Kevinass napisał:

Szkoda twojego silnika na ten soft "tunera pawła" z power up ełk... tez kiedyś mi robił program i duzo nie brakowało a bym szukał drugiego słupka jak i turbo.... Ma Pi tez z a4klub u niego byl jak i jakis gość nawiązał z powerup współprace z power up i wgral przez niego obrobina mape do bmw f10 i mazdy6 gosc ktory wgral te mapy płacil za naprway 4K+ euro.... szkoda słów... Power up i tak ci kasy nie odda i powie ze masz zjebane auto.... pogadaj dobrze z Lukasz13 to dobrze zrobi Ci program tak jak Bóg nakazał

Fajnie by bylo tylko mam do niego 6h drogi i chwilowo brak kasy na kolejny program. Ale dzieki 

Opublikowano
2 godziny temu, Frond Side napisał:

Fajnie by bylo tylko mam do niego 6h drogi i chwilowo brak kasy na kolejny program. Ale dzieki 

To samo przerabiałem , spaprał mi mape, silnik żył własnym życiem, Łukasz uratował sytuacje :D

Rób szybko bo szkoda silnika ?

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, STANIV napisał:

To samo przerabiałem , spaprał mi mape, silnik żył własnym życiem, Łukasz uratował sytuacje :D

Rób szybko bo szkoda silnika ?

Własnie zgodził sie ratowac u mnie:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.