-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
wgrywałem dziś z aktywatora "a4_camera_8w0907217A_FD_FrontAssistOn_VZE_On.flash " i niestety nie pomogło.
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
To chyba u mnie tylko taki bug z amerykanska stara jednostka, ze przestało rozpoznawać znaki po update. tak reszta działa bardzo dobrze
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
.
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
Nie mam, w tych się stało tak po samym update, jeszcze bez skryptu. W tym drugim dziś robiłem i nie pomyslalem o autoscanie a byłem ciekawy czy to po wgraniu wyższego softu się dzieje czy po skrypcie i wyszło ze po wyższym sofcie.
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
001C37 (U111100) ten błąd widzę pierwszy raz. tamte były wczesniej po konwersji z aktywnymi ikonkami radia, i VZE działał. zrobiłem dzis w drugim identycznym aucie h11 sw0275 update na 0379 i tez przestało odczytywać znaki... zdjecia przed update chwile pozniej po update samego licznika.
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
patrze na tym autoscanie ze wyskoczył jeszcze jeden o którym nie wiedziałem autoscan_20220708_1807.txt
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
Błędów brak, tzn są te co zostały po konwersji bo to z USA. Kodowania zostały takie jakie były, przed zabawa.
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
Witam jakoś na początku stycznia postanowiłem sobie aktywować layout za pomocą skryptu VCP. Ale nie zwróciłem uwagi na wersje softu H11 0275. Po wrzuceniu softu 0313 Layout wystartował, niestety uciekły mi znaki. Robiłem ponownie parametryzacje kamery i nic nie pomogło, później zrobiłem update na 0379 i dalej nie rozpoznaje znaków. Pomoże ktoś?
-
AUTO HOLD
Podaj numer przycisku i wiazki jak mozesz
-
kamera cofania delikatne zakłócenia na wyswietlaczu
Witam orientuje sie ktoś może gdzie idzie wiązka kamery cofania? Mam problem z kamera ktory pojawił sie po wymianie oleju w skrzyni biegów, podczas cofania mam delikatne zakłócenia na wyswietlaczu
-
Zgasiłem auto i nie odpala
zobacz czy zapali w tyrybie awaryjnym na LPG, przed włączeniem zapłonu trzymasz guzik na centralce lpg do odpalenia. a jak nie zapali to tylko podlaczyc pod kompa
-
Prośba o ocenę logów po wirusie
Szkoda twojego silnika na ten soft z power up ełk... tez kiedyś mi robił program i duzo nie brakowało a bym szukał drugiego słupka jak i turbo.... Ma Pi tez z a4klub u niego byl jak i jakis gość nawiązał z powerup współprace z power up i wgral przez niego obrobina mape do bmw f10 i mazdy6 gosc ktory wgral te mapy płacil za naprway 4K+ euro.... szkoda słów... Power up i tak ci kasy nie odda i powie ze masz zjebane auto.... pogadaj dobrze z Lukasz13 to dobrze zrobi Ci program tak jak Bóg nakazał
-
A4 B6 RNS D Problem TMC GALLA
wywalilem ten guzik i zamiast niego sygnal z liczkika dalem
-
A4 B6 RNS D Problem TMC GALLA
dolozylem 3 kabelki z licznika, radio startuje po przekreceniu kluczyka, podswietlenie dziala ale wyswietlacz zmienia barwe na czarna po zapaleniu podswietlenia