Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felga AT - co sądzicie o tej marce i o tym modelu ?


fastest

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy podoba Wam sie ta felga, co sadzicie o tej marce, o tej feldze, czy bedzie wygladac ok na AUDI B6 AVANT ? z gory dzieki

9687eb1cf9e4fecfm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie srednia.. :cool1:

A jaki rozmiar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak 16, to lepiej kupić ładne kołpaki - będzie sporo taniej a efekt taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 17 tez mozna kupic ladne kolpaki efekt podobny :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak.

Poczytaj i pooglądaj trochę forum, a zobaczysz, że 16 w B6 to "niewyglądają" nawet nijak - szkoda pieniędzy na felgi.

17' to minum co można założyć, żeby dało jakiś efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak ty to widzisz, dla mnie felga ma byc ladna nie musi byc do czolgu to tylko audi a4 avant, nie szukam 18 czy 19 do opony 245 , wiem ze teraz zjedza mnie maniacy ktorzy takie zakladaja ;), szukam felgi w granicach cenowych 1600zl za 4szt. , 500zl trzeba dac za zwykle zelazniaki , wiec zbyt duzo nie inwestuje w ten temat a ty wyskakujesz z kolpakami, czekalem na jakas propozycje byc moze inny typ, inny wyglad ale dzieki za fatyge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te felgi w tym rozmiarze to fajnie wyglądają na Golfie a nie na B6 :wink4: Do 1600PLN to znajdziesz ori 17" z oponami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się kolego, że większość opinii będzie podobnych do mojej, bo tutaj udzielają się głównie maniacy.

Jak poczytasz wątku o felgach to sam zobaczysz.

A poza tym, zapytałeś czy w będą wyglądać OK na B6 ?! Tak? To Ci napisałem, że nie będą i według mnie lepiej zainwestować w ładne kołpaki, a pozostały tysiąc przeznaczyć np. na chipa. A skoro nie jesteś maniakiem, to parę ładnych skrzynek gorzały :tongue4:

Jeżeli pytasz o opinie, to musisz się liczyć też z takimi jak moja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma problemu, dzieki za opinie ale z tego co poczytalem na temat felg to zgodze sie jedynie w kwestii ze 17 oplacalo by sie zalozyc, 18 i 19 to zdecydowanie nie na ten samochod i nie na nasze drogi, co 5 minut w polsce ktos placze nad wygieta felga, swoja piekna, duza aluminiowa :polew:, sa to felgi nadjace sie na tor lub po to zeby autko stalo w garazu a my przy skrzynce wodki lub raczej jej braku ze wzgledu wydanej kasy, spogladali na nasz piekny samochod :polew:, a 17 nie zaloze dlatego ze mam kupione oponki 16 i nie zamierzam ich zmieniac, co do kolpakow to prosze Cie tego typu opinie mnie poprostu bawia...pokaz mi swoje felgi lub kolpaki wtedy sie moze zdecyduje na nie :hi:[br]Dopisany: 16 Maj 2009, 14:33_________________________________________________

Te felgi w tym rozmiarze to fajnie wyglądają na Golfie a nie na B6 :wink4: Do 1600PLN to znajdziesz ori 17" z oponami.

mmm chodzi ci o wyglad felgi czy o rozmiar? jesli o rozmiar to przypominam ze ten samochod wychodzi na takich felgach z salonu, kazdy kto pojedzie do salonu AUDI zobaczy nowe sprzety na felgach 16' - te 16 audi nowe sa bomba tylko koszt 1400zl za sztuke, a wy mi piszecie ze fajnie na golfie haha dziwne, moze powinienem zmienic temat i napisac, prosze pomozcie znalezc ladna felge aluminiowa 16' to by ucielo spekulacje na temat rozmiaru itp. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fastest, kołpaki to oczywiście ironia.

Ale przynajmniej moim zdaniem wydanie 1600 złotych na aluminiowe felgi, które nie robią żadnego efektu (a 16' na B6 nie robi), jest zbędnym wydatkiem. Lepiej już faktycznie wydać 500 na stalowe a pozostały tysiąć zainwestować w coś innego.

B5, które posiadam wychodziło z salonu na 15' - zerknij w mój profil na seryjne 15' i zobacz czy wygląda dobrze, tym bardziej na seryjnym zawiasie. Wygląda(ło) tragicznie, tym bardziej, że jest ET45 czyli fele mocno schowane w nadkolach.

Ostatnio założyłem 18' (fotek jeszcze brak) i powiem szczerze, że mimo wielu opinii, że to przesada (wielkość), to wcale nie jest tak źle. Jedyny minus, to dużo mocniej czuć studzienki. Wszystkie inne doły, nierówności czuć tak samo jak na 15' (dodatkowo mam utwardzone i obniżone zawieszenie, czyli generalnie czuć mocniej niż na ori zawiasie).

No ale ja jestem chyba jednym z maniaków, bo ostatnio wsiadłem do szefa Laguny (na 16') i ... w koleinach samochów prowadzi się tak samo jak mój (mimo węższych opon 205 do 225 u mnie), ale od bujania się nadwozia o mało nie dostałem choroby morskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmm chodzi ci o wyglad felgi czy o rozmiar? jesli o rozmiar to przypominam ze ten samochod wychodzi na takich felgach z salonu, kazdy kto pojedzie do salonu AUDI zobaczy nowe sprzety na felgach 16' - te 16 audi nowe sa bomba tylko koszt 1400zl za sztuke, a wy mi piszecie ze fajnie na golfie haha dziwne, moze powinienem zmienic temat i napisac, prosze pomozcie znalezc ladna felge aluminiowa 16' to by ucielo spekulacje na temat rozmiaru itp.

O wygląd w połączeniu z rozmiarem :decayed: Ten wzór na masywnej budzie B6, jeszcze w Avancie będzie wyglądał w tym rozmiarze ubogo :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polec cos z gory dzieki za rady![br]Dopisany: 17 Maj 2009, 07:51_________________________________________________a co sadzicie o tych felgach

35cf4f2ef4a24c82m.jpg[br]Dopisany: 17 Maj 2009, 08:40_________________________________________________

Ale przynajmniej moim zdaniem wydanie 1600 złotych na aluminiowe felgi, które nie robią żadnego efektu (a 16' na B6 nie robi), jest zbędnym wydatkiem. Lepiej już faktycznie wydać 500 na stalowe a pozostały tysiąć zainwestować w coś innego

z tym zdaniem sie nie zgadzam, ale rozumiem o co Ci chodzi, wg. mnie ladne 16 robia wystarczajace wrazenie, jak powiedzialem nowe budy wychodza rowniez na 16 z rewelacyjnym wzorem i niezlym kapciem;) , poza tym chcialem powiedziec ze obecnie mam na feldze 16' opony 225x50, rowniez mi odradzano, ze wzgl. na niepasujaca felge, przeklamywanie licznika, duze spalanie, koleiny, z opon jestem bardzo zadowolony, a zgadzam sie tylko z koleinami, licznik chodzi jak w zegarku gdyz 225x50x16 jest idealnym zamiennikiem do 205x55x16, co do spalania to chyba, musialbym mierzyc to na jakims zaje...specjalistycznym urzadzeniu zeby zauwazyc roznice co do mocy to samo :polew:, mam bridgestone turanza er300, auto jest tak samo miekkie jak bylo, a kapcie wygladaja zajefajnie :evil:, nie planowalem zmiany felg to tez kupilem opony 16 i niestety albo stety musze szukac i znalezc jakas ladna felge 16' do moich nowych oponek, a rozumiem ze 17' byly by lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fastest ten wzor nie wystepowal ori w tym rozmiarze. Co za tym idzie jakosc tej feli moze byc srednia. Kupuj albo ori, albo cos sprawdzonego producenta. W sumie z 16 ori nic ladnego nie ma do B6..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fastest ten wzor nie wystepowal ori w tym rozmiarze. Co za tym idzie jakosc tej feli moze byc srednia. Kupuj albo ori, albo cos sprawdzonego producenta. W sumie z 16 ori nic ladnego nie ma do B6..

Tak ja wiem ze to nie sa oryginalne felgi tylko podrobka, co za tym idzie jest to dosyc dobra podrobka felgi model 2008 lub 2009 mowa o wzorze, bo przypomina go w 95% co za tym idzie te ori o ktorych mowa sa ladne, sa robione na 16' i kosztuja w salonie 1400zl za sztuke ;) ja dziekuje ale pasuje za ori w tym przypadku :hi:, zastanawiam sie jakich producentow, warto kupowac repliki? [br]Dopisany: 17 Maj 2009, 14:06_________________________________________________Jeszcze jedna sprawa, smiesza mnie lanserzy, ktorzy do samochodziku typu golf wkladaja felgi ponad 16' oraz felgi aluminiowe np.szprychowe huh nie dosc ze autko slabiutkie, cieniutkie to jeszcze trzeba siedziec w garazu i polerowac to ustrojstwo :kox: , ja rozumiem ze dibo i edmondo jedyne co potrafia doradzic to wieksze i wieksze i jeszcze wieksze ale nie o to pytalem montujac tego posta :wallbash:, poza tym przejrzalem felgi do 19' i oszlamiajacej roznicy miedzy 16' a 19' we wzorach nie widzialem, wszystko na jedno kopyto, co jest na 16' to jest na 19' - wiem ze zaraz ta dwojka doda komentarz w stylu "ale na 18' ten wzor lepiej wyglada" z tym stwierdzeniem akurat moge sie zgodzic bo przeciez co wieksze to lepiej widac, no i wszycy moga podziwiac :naughty:, dzieki za pomoc raczej zdecyduje sie na jakies ciekawe repliki dobrego producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fastest, a czego się pienisz ciągle?

Trzeba było zadać odpowiednio pytanie w pierwszym poście (że powyżej 16' nie zakładasz, bo ... nie) i nie miał byś wogóle mojego komentarza, który tak Cię boli.

Skoro nie możesz się pogodzić, że 16' calowa felga wygląda dla mnie w B6 nijak, to nie proś na forum o komentarze, albo uprzedź, że takich i takich komentarzy nie potrzebujesz, a nie wyzywasz mnie teraz od lanserów.

Akurat tu Cię zmartwię, bo z daleka mój samochód się nie wyróżnia wogóle - jestem w trakcie likwidowania wszelkich chromów, które świecą na prawo i lewo i rzucają się wszystkim w oczy.

Ale jak się przyjrzy jakiś maniak, to może doceni drobne zmiany - i to mi chodzi.

A najbardzie mi chodzi o moje dobre samopoczucie. I jak ty będziesz miał dobre samopoczucie na nowych 16' felgach aluminiowych - to też się ciesz, ale ode mnie się już "odstosunkuj".

Chciałeś komentarz, to dostałeś.

Trzeba było najpierw pomyśleć, że może być jednak nie po Twojej myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary powaznie jestem maksymalnie wyluzowany, a przeciez ty nie masz felg 16 czy 18 w golfie bo nie posiadasz tego typu samochodu jak zakladam...dlaczego zatem myslisz ze tekst o lanserach byl do Ciebie?? widze ze "spieniles" sie maksymalnie zarzucajac mnie to owe spienienie, kompletnie to nie bylo do ciebie, a rzucone w eter duskusji, nie obrazaj sie, stary luz, wiem co cie kreci duze, za***iście duze felgi i opony, z jednej strony Cie rozumiem, nie zawsze jest to w parze z komfortem jazdy, z tym co producent samochodu mial na mysli produkujac go i wypuszczajac na tasme takiego a nie innego, jak juz napisalem pewnie wrzucilbym te 17' i sie cieszyl podobnie jak ty ze swoich 18' ale poprostu mam kapcia 16' i potrzebuje pomocy a ty mi proponujesz kolpaki, dzieki za pomoc ale dla mnie i mysle ze nie tylko dla mnie tekst o kolpakach to za***iście durny tekst, pozdrawiam :no::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre repliki za przyzwoite pieniądze nie muszą być wcale lipton bynajmniej mi się tak wydaje Fastest :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fastest przede wszystkim nie polecałem Ci lanserskich dużych kół. Zapytałeś się jak te felgi będą wyglądać na B6 to Ci odpowiedziałem. A Ty się o to oburzyłeś o co zapytałeś :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...