Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felga AT - co sądzicie o tej marce i o tym modelu ?


fastest

Rekomendowane odpowiedzi

nie widze aby mozna bylo wybrac inne kola niz 16' opona 225x55 na 7,5' ???????? i nie pisz ze to standard, bo standard to moze byc tapicerka welurowa huh a ogumienie to jest zalecane !! w tym modelu a ze ktos chce wlozyc 18' to poprostu moze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem screena z internetowego konfiguratora

schowek01b.th.jpg

Więc dalej twierdze ze rozmiar 16 jest standardem a wieksze rozmiary masz w opcji za dopłatą :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego poczytaj raz jeszcze dokładnie co napisałem, bo chyba tego nie zrobiłeś.

Czy ja Ci gdzieś kazałem założyć 17' lub 18'? Nie, bo nie narzucam Ci swojego zdania. Wyrażam tylko swoją opinię, z którą masz prawo się nie zgadzać.

Ale nie narzucaj komuś swojego zdania, tym bardziej że nie sprawdziłeś tego na własnej skórze.

Tak się składa, że ja akurat opieram się na doświadczeniu, może krótkim, ale jednak doświadczeniu.

Piszesz, że krążą opinie.

Ktoś mądry kiedyś powiedział: Liczą się fakty, a nie opinie!

Nie chcesz 17', bo krąży opinia, że to max na polskie drogi. OK, Twoja sprawa.

A wcześniej B5 miałeś?

Dlaczego?

Przecież krąży opinia, że przednie wielowahaczowe zawieszenie się nie nadaje na polskie drogi, bo się momentalnie sypie?!

I kupiłeś wbrew opinii? I teraz kupiłeś nowszy model?

Sprawdziłeś na własnej skórze, że jednak nie jest tak źle.

Więc może sprawdź najpierw na własnej skórze 17' i 18', a potem przekonuj ludzi, że się nie nadają, popierając to faktami.

Jest opinia, że każde repliki felg Audi i inne nie ori/markowe to plastelina. I co? I nic. Kupa ludzi jeździ na takich (nawet zakładają ludzie, których teoretycznie stać na ori drogie felgi). I jakoś nie słychać na forum, żeby ktoś strasznie narzekał, że pierwsza dziura i po feldze.

Co do wyglądu - czy z domu wychodzisz w brudnej, pogniecionej, rozdartej koszuli?

Podejrzewam, że nie.

Dlaczego?

Bo chcesz jakoś wyglądać.

Ja też chcę jakoś wyglądać, co nie znaczy, że Tobie się to będzie podobać.

I chcę, żeby mój samochód jakoś wyglądał, bo można powiedzieć, że takie mam hobby.

A jak bym miał więcej gotówki, to miałbym jeszcze z 5 samochodów, w których bym robił takie rzeczy. Bo to lubię, bo mnie to interesuje, bo dobrze się czuję jak coś zmienię i zmienię na lepsze (według mnie).

Jak wiadomo są gusta i guściki - każdy ma swój. Dobry, zły - to jest pojęcie względne.

Zrozum, że ile ludzi, tyle opinii !!!

Co do Audi i felg w standardzie.

Dlaczego B8 wychodzi na 16'?

A dlaczego inne samochody wychodzą na stalówkach? Przecież lżejsze felgi aluminiowe to mniejsza masa resorująca = lepsze prowadzenie = większy komfort.

A dlaczego nie dostajesz w standardzie np. 10 poduszek i ESP? To jest bezpieczeństwo.

A dlaczego nie dostajesz w standardzie klimatyzacji (chyba nadal w A3 jej nie ma standardowo). To jest komfort.

Koszty, koszty, koszty!!!

Skoro Audi uważa, że najlepsze felgi to 16' (według ciebie, bo daje je na pierwszy montaż), to po co robią większe rozmiary?

Bo Audi, w przeciwieństwie do Ciebie, daje ludziom wolny wybór - w zależności od potrzeb i majętności.

Aha, masz ścigacza.

A przecież panuje opinia, że motocykliści na ścigaczach to dawcy organów, szaleńcy, samobójcy?

Zgadzasz się z tym?

Napewno NIE. Bo ktoś kto lubi komfort jazdy na 16' raczej nie może być szaleńcem.

Chyba, że jak zakładasz kask, to wstepuję w Ciebie Mr Hyde :evil:

Nie wiem. Mniejsza o to.

Pozwól ludziom mieć własne zdanie - po co pytałeś o tą felgę, skoro i tak wiesz swoje i masz gdzieś, kto coś Ci napisał?

Nie ma ludzi wszechwiedzących, więc Ty też taki być nie możesz i jednak w pewnych sprawach możesz się mylić, tym bardziej, że nie masz doświadczenia.

Ja np. nie mam doświadczenia ze ścigaczami, wogóle z motorami, w pewnych innych sprawach też nie mam doświadczenia, więc nie zabieram głosu a tym bardziej nie narzucam innym swojego zdania opartego na opiniach, które bardzo często mają niewiele wspólnego z rzeczywistością.

Ufff, pewnie znowu niektórzy pomyślą, że się napociłem :decayed:

Pech, ale jakoś łatwo mi przychodzi pisanie o rzeczach, które wiem z doświadczenia, a nie najpierw muszę szukać opinii :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za opinie, wcale nie uwazam zeby 17' bylo za duza felga do tego samochodu, jak juz pisalem zakladam 16' bo mam taka opone za ktora dalem 2k, poprostu nie jestem za przeginaniem, byc moze 18' do tego samochodu jest w sam raz ! W kazdym razie dzieki edmondo za dyskusje, napewno nie pozostala dla mnie obojetna, probuje wylapac temat :notworthy:, byc moze nastepnym razem zaloze 17lub 18 i zweryfikuje dane , raczej nie bede przesadzal z wiekszymi, przynajmniej do tego saochodu, z gory dzieki za wszystkie info! pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co.

Cieszę się, że w końcu się zrozumieliśmy :good:

Spokojności :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...