Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. no właśnie Malutka podpisz sie :polew:
  2. a gdzieś Ty był jak Cie nie było :mysli:
  3. o staniu kolego :kox:
  4. nie byłam na dwóch ostatnich a 5 lipca bede (hu* na hu*u stanie a przyjade :polew:) spokojnie mała jak stanie to będziesz wiedzieć :naughty: :polew: ja zawsze wiem kiedy stanie :polew: na ogól jak staje to już jest wilgotno :naughty:
  5. nie byłam na dwóch ostatnich a 5 lipca bede (hu* na hu*u stanie a przyjade :polew:) spokojnie mała jak stanie to będziesz wiedzieć :naughty: :polew:
  6. ale 5 będziesz
  7. a Ty będziesz 5 bo ja tak a malutka nie wiem jak jej nie poznałeś to długo Cie nie było :cool1: :mysli:
  8. siema ADAŚ co tam u Ciebie dawno MY sie nie widzieli
  9. włączcie UWAGA na TVN [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 19:53_________________________________________________ u mnie wóda odpada-gupi łeb mam po wódce :polew: ale na zlot cuś tam wezme ty wody rozmowny :polew: ja biore browar chyba jaką skrzyneczke :gwizdanie: :gwizdanie:
  10. co tak mahasz tym kapelusznikiem :mysli: Te Różowy !!! A Ty nie machasz??? :polew: eeeeee niebieska nie za bardzo rozwydrzona już uwa....... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox: :polew:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 19:51_________________________________________________ nie rób mi smaka kolego :kox: :gwizdanie:
  11. ello Co robicie ??? U mnie zaraz bedzie browarek......u Was pewnie już jest???? u mnie jest kawa bo do pracy na 22 niestety a jutro będzie napewno bo weekend :gwizdanie: :gwizdanie: nie pij za duzo mała :tongue4:
  12. co tak mahasz tym kapelusznikiem :mysli:
  13. na moje sie nie rzucą-za stare Ale innym przyjdzie za chwile spać w autach... wszystkim :hi: malutka Sie masz Wentylku a dzięki powolutku powolutku a co u Ciebie kobitko :mysli:
  14. przerwe sobie zrobilem walnij se kawe i pilnuj fury bo chyba plaga na audi teraz :wallbash:
  15. na moje sie nie rzucą-za stare Ale innym przyjdzie za chwile spać w autach... wszystkim :hi: malutka
  16. kumplowi wczoraj w Wolsztynie skubneli A4 ,kużwa plaga chyba jakaś :wallbash:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 19:42_________________________________________________ :hi: PAWEŁ już po gierce czy sie nie chce już :cool1: :gwizdanie:
  17. siema co tam w twoich stronach też pogoda kapryśna :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 16:25_________________________________________________ Vario spoks napewno coś da sie zrobić :good:
  18. :hi: :hi: siema chłopy pogoda do bani nic sie nie chce , całe szczęście że juz weekend prawie chyba sie na rybki wybiore :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 16:11_________________________________________________ to daj znać jakl będziesz, telefon mój masz :hi: :hi: Młodzik co tam[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 16:12_________________________________________________a co tu taka cisza wszyscy pracują czy nygusują :cool1:
  19. Madas zakwaterowanie oki coś czuje że piątek będzie ciężki do przeżycia :shocked: :gwizdanie: :gwizdanie:
  20. :hi: siemka
  21. :hi: witam wpadłęm w odwiedziny
  22. :hi: witamy na pokładzie kolego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.