jarek.m2

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez jarek.m2

1. Witam :a4fan: ponownie klubowiczów, pare dni temu pisałem juz o tym temacie ale bez odzewu, wiec pisze jeszcze raz.

Czy sa jakieś ustawienia żeby kom. pokładowy pokazywał jednostki np. średnie spalanie litry na kilimetry a nie galon na mile tak jak w moim z Audi z kierownicą po prawej stronie. :rotfl::wink::rotfl::wink:

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 11-04-2007, 14:34 ]

temat dodany do FAQ

2. Mam pytanie do wszystkich klubowiczów odnośnie Audi A4 w wersi angielskiej a mianowicie komputera pokładowego. Czy da sie coś zmienić w ustawieniach wyświetlania parametrów jazdy ( mój komp. pokładowy pokazuje np. aktualne spalanie w jednostakch galon na mile itp. czy da sie to jakoś zmienic na standart europejski. Jeżeli jest to jakoś możliwe to prosze o instrukcje. :lol::lol::lol: