Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

age

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Za 2-3 tygodnie :>
  2. Strasznie chcieliśmy przyjechać i w końcu Was poznać, ale niestety nasza mała nienarodzona najwyraźniej miała inny plan i tak mi dała popalić, że nie byłam w stanie się ruszyć a Basen bał się zostawić mnie samą. W każdym razie super, że spot się udał Pozdr
  3. Nooo...w końcu Poznań zaczyna się rozkręcać :oklaski: ale co się stało ze "starą" spotową ekipą?? Wszyscy pozbyli się czy nikt już nie ma czasu?? A tak na marginesie, to jak zrobi się cieplej i będzie dłużej jasno, to naprawę przemyślcie przełożenie spotów na późniejszą godzinę (16.30-17.00), bo jest kilka osób, które nawet w niedzielę muszą tyrać
  4. Miejsce zawsze się wymyśli. Ważniejsze, żeby ludzi dopisali, bo ostatnio kiepsko nam to wychodziło Chyba jesteśmy z Basenem na czarnej liście w gokartowni, bo rezerwacja była na nas a się nie pojawili- poza biednym pet3rem, który zaliczył jednoosobowy spot... Ustalmy jakiś konkret termin, który przypasuje większości i będziemy kombinować "atrakcje"
  5. Hehehe...widzę, że nam się forum "przebranżowiło" A jakiś spot planujemy? Dla mnie luty, to chyba ostatnia szansa, żeby się dokulać :> Pozdrowionka dla wszystkich
  6. Niezly temat . Kupujesz przyklejasz i po temacie. :oklaski:
  7. Bardzo mi przykro, ale musimy odwołać spot ;( ponieważ kolejna osoba zrezygnowała. Nie jesteśmy w stanie uzbierać nawet 6 osób
  8. Z rezerwacją jest tak, że musi być minimum 6 osób. Mam nadzieję, że chociaż pet3r i style się zjawią, bo jak nie to leżymy. My teraz staramy się na szybko skołować 2 osoby, ale nie wiem jak to wyjdzie. Pozdr
  9. Proponuję spot o 15:00 na parkingu przed marketem Carrefour na Franowie. O 15:20 trzeba być już w Poznań Indoor Karting, więc jeżeli się ktoś spóźni, to niech od razu uderza do Kinepolis. Zawodowi zawodnicy;) 1. pet3r 2. Iverson 3. basen 4. berciu 5. style x2 6. straz (dotrzesz?) To do jutera chłopaki
  10. Spotykamy się twardo- nie ma, że boli A wracając do pytania bercia: kto nadal jest chętny??
  11. Zrobiliśmy z Basenem rezerwację na 17:00 (01.12.2007.), ale czekamy jeszcze na potwierdzenie dostępności toru. Proponuję spotkanie o 16:00 na parkingu przed marketem Carrefour na Franowie. Dla tych którzy wybiorą się po raz pierwszy na gokarty krótkie info: na miejscu trzeba być co najmniej 10 min wcześniej, żeby dokonać jednorazowej rejestracji przed startem w zawodach i zakupić kartę członkowską. Koszt mini grand prix to w tym przypadku 60zł od osoby (2 wyścigi po 12min). Więcej na www.gokarty.poznan.pl Najszybsi z najszybszych 1. Iverson, 2. pet3er, 3. basen, 4. berciu, 5. style, Dostaliśmy odpowiedź, że tor jest wolny tylko od 14:30 do 16:00 . Dacie radę zjawić się na 15:30??
  12. tak jest kinepolis
  13. Hmm...zainteresowanie jak zwykle powalające :bicz3: Ale nie ma co się łamać- w końcu wystarczy 6 osób, żeby zorganizować grand prix. Mam nadzieję, że chociaż tylu chętnych się zgłosi. Proponuję wersję mini, bo jest o 20zł tańsza a czas przejazdu jest identyczny (2x12min). Chyba, że koniecznie chcecie mieć medale . Jaka pora Wam chłopaki pasuje? Muszę mniej więcej wiedzieć, żeby sprawdzić dostępność toru
  14. Oko-będziemy o 15 przed M1 Aaa...gdyby ktoś chciał dołączyć później, to będziemy na torze w Kinepolis przy Katowickiej. Do zobaczyska :>
  15. Dla mnie może być 16 :)Myślałam, że będziecie potrzebować więcej czasu na zakupy... Zmiana planu...niestety...okazało się, że na torze od 18 mają imprezę zamkniętą, dlatego zrobili nam rezerwację na godzinę 17.15 i tylko na jeden wyścig Proponuję, żeby spotkać się o 16 i już około 16.30 pojechać na tor, żebyście jak się uda zrobili sobie dodatkową rundę, żeby przygotować się profesjonalnie do wyścigu Przykro mi, że tak wyszło, ale nie było innej możliwości...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.