Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zima022

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. witam mam taki problem "poci" mi sie tylny mechanizm roznicowy a dokłanie przy wejściu półosi , czy wiecie jakie tam sa oringi chodzi mi o ich rozmiary ? Pozdrawiam
  2. o dzwięk mi głównie chodzi :>
  3. oki dzieki za inf.SYKET a ma jeszcze pytanko jaki sożek? chodzi mi o wielkosc
  4. Panowie chciałbym załozys filtr sozkowy do sinika 2.6v6 tylko nie wiem gdzie go szukac poniewaz na (górnej) obudowie orginalnego filtra jest umocowana przepływka Czy sa jakies przejscia moze?? pradzcie czy stozki juz do tego przystosowane
  5. jezeli masz akumulator dobrany katalogow czyli nie za duzy i nie za mały to wydaje mi sie ze albo jet on wadliwy fabrycznie lub mozesz miec cos nie tak z legulatorem napiecia sprawdz poziom elektrolitu w nim jeszcze
  6. zima022 odpowiedział(a) na kermit temat w Audi A4 B5
    ja bym bardziej stawiał na świece niz przewody
  7. kurde pox dzieki jak niewiem za schemacik miałem lampy boscha ale kupiłem autko juz ze zmienionymi tylko kistki zostały jeszcze raz dzieki i Pozdrawiam
  8. mam taki problem nie cmoge znalec wiazki od halogenów a na desce jest od nich włacznik i mysle ze kiedys to auto miało je Mam zderzak od wersi s a tam na haolgeny miejsca niema chciałem załozyc soczewki halogenowe i probuje znalesc gdzies te przewody ale ich nigdzie nie widze
  9. Panowie udało sie :> przelutowałem ta pompke i wszystko jest oki działa bez zarzutów dzieki za dobre rady Pozdrawiam
  10. witam ma pytanie jaki kupic filtr stozkowy do 2.6 v6 tam jest przepływka w obudowie filtra powietrza orginalnie jesli sa takie sożki to jakie ? i gdzie ich szukac?
  11. najlepiej zrobic tak .... łapiesz kogos z takim samym autkiem i robisz podmiane wymotowanie jej to moment i wiesz wtedy na czym soisz ja tak zrobiłem i teraz jestem pewien ze to pompka ale moze jeszcze pomoze jej przelutowanie
  12. witam ma taki problem po przejechani około 15 km zaczyna strasznie hałasować pompa od wspomagania i przy tym ubywa płynu jak się do tego zabrać gdzie co jest możliwe jest tylko rozszczelnienie tego układu ?
  13. ale zamyka się a potem wraca w dół ??? nie nie domyka ja centralny a po chwili jak trzymam i czekam na inne szyby i szyber to szyba pasazera opuszcza sie
  14. tak bezpieczniki oki jak dłuzej postoi to czasem sie otworzy z centralnego nie wiem co jest grane moze jakis kabelek sterujacy masuje nie mam pojecia
  15. witam mam problem z domykaniem szyby . gdy przytszymam kluczyk w pozycji zamykania wszystko sie domyka szyber , szyba kierowcy , a pasazera przeciwnie leci w dół Panowie gdzie szukac przyczyny ???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.