Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mkkermit

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mkkermit

  1. mkkermit odpowiedział(a) na mkkermit temat w Audi A4 B5
    Dzieki, w przyszłym tygodniu wybieram sie do warsztatu, dam znać co zdiagnozowano. Pozdrawiam
  2. mkkermit odpowiedział(a) na mkkermit temat w Audi A4 B5
    Z całym szacunkiem, czytałem ten wątek, jednak uważam, że mój problem jest nieco inny. Wszyscy piszą, że udaje się odpalić auto raz na trzy czy cztery próby. U mnie po zamianie kluczyka udaje się zawsze za pierwszym, a przed zamianą nawet po dziesiątym nie zaskakuje. No chyba, że nikt nigdy nie próbował zamieniać kluczyków ?? Może forumowicze mający ten problem wypowiedzą się w tej kwestii ?? Pozdrawiam
  3. mkkermit opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, problem jest następujący: podjeżdżam na stację benzynową, tankuję po czym nie mogę odpalić auta, wszystkie kontrolki zachowują się normalnie, rozrusznik kręci auto nie odpala. Jadę do domu po zapasowy klucz odpalam bez najmniejszego problemu. Wniosek: coś się stało z immo w kluczyku. Następnego dnia zostawiam auto na chwile pod sklepem po czym znów nie mogę odpalić, po dowiezieniu zapasowego kluczyka (tego którym nie mogłem odpalić auta na stacji benzynowej) auto odpala bez problemu. Wniosek upada, proszę szanownych forumowiczów o jakieś sugestie. Pozdrawiam uzupełnij profil [pre_pl]
  4. Witam, kto podpowie gdzie znajdę instrukcję do tego sprzętu po polsku lub angielsku ?? Nie chodzi mi o instrukcję serwisową tylko użytkownika. Pozdrawiam
  5. Witam, jak w temacie, proszę o informacje z ETKI do jakich silników przeznaczone jest to koło pasowe. Pozdrawiam
  6. Cześć, przewody nie bedą pasować, ja kupiłem zestawy naprawcze, kabelek zakończony z obu stron końcówką, wieć z jednego masz dwa, jesli masz wtyczki do kierunków (stare też nie pasują) to razem potrzebujesz 6 koncówek na jedną stronę (nie licząc ewentualnego sterowania wysokości - to jeszcze trzy)
  7. Witam, czy ktoś orientuje sie czy do Concerta I można podłączyć zmieniarkę Panasonica DP-801 ?? Jesli tak to poprosze jakiś schemat przejściówki. Pozdrawiam
  8. Witam, może wie ktoś jaka jest różnica miedzy wentylatorami klimatyzacji o kodach 8D0959455B i 8D0959455C ? Mam A4 z 98 silnik 1,6 AHL i oryginalny wentylator w wersji B. Zastanawiam sie czy C bedzie pasował.
  9. chyba lekko sie nie rozumiemy, silniczek nie ma zadnego opisu - to jak bede wiedział gdzie podłączyć plus a gdzie minus ?? Na kablach to rozumiem, ze bede wiedział który jest który bo zmierze.
  10. ok, tylko że ani jeden ani drugi silnik nie ma żadnych opisów, co mi da to, że je zmierze ??
  11. Witam, kto podpowie jak bez zbednych kombinacji i doswiadczen dokonać zamiany silniczków z Boscha na Valeo ?? Wymieniłem w aucie reflektory z Bocha na Valeo niestety silniczki mają różne wtyczki, pytanie jak rozróżnic który kabelek gdzie podłączyć ?? Pozdrawiam edit by wojtas-audi : Prosze przeczytac REGULAMIN i sie PRZYWITAC !! [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 08-02-2007, 14:22 ] otworzyłem ponownie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.