-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
badz co badz ja bede jak ktos chce niech wpadnie, ładna pogoda wiec zapraszam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jutro bedziie spottt
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czy ktos dzisiaj spotyka sie na franowie przy mc donalds, ot taki spot:P powiedzmy na 16
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no własnie chyba coś było grzebane:P
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka:P pytanko czy to auto jest z USA bo na to konkretnie sie czaje ale nie wiem jak to jest z autami z USA http://otomoto.pl/audi-s4-C11180429.html
-
[ALL B7] Nakładka pod tablice RS4 B7
no mozliwe ze cabrio juz sam nie wiem, jednak zdjecia tego auta są na necie i ten konkretny to sedan.... skoro to ramka z cabrio, to masz moze nr czesci??
-
[ALL B7] Nakładka pod tablice RS4 B7
http://www.gmgracing.com/images/gmgblackb76big.jpg kurcze to nie mam pomysłu na tym zdjeciu nie ma wersji cabrio tylko normalny sedan.... jakies pomysły
-
[ALL B7] Nakładka pod tablice RS4 B7
no tą stronke tez widziałem w etce jak w serwisie byłem i również wskazałem serwisantowi nr 4 jednak jak potem sie okazało samych "czwórek" jest kolejne kilka modeli...
-
[ALL B7] Nakładka pod tablice RS4 B7
witam szukam nakładki pod tablice od modelu rs4 b7, mianowicie poszukuje numeru czesci, chodzi o polerowaną nakładke która posiada zarówno na dole jak i u góry dwa paski z chromu.. ponizej zamieszczam zdjęcie... i oczywiscie pytanie czy bedzie ona pasować do a4 b7 ze zderzakiem s-line chodzi dokładnie o coś takiego http://www.gmgracing.com/images/gmgblackb76big.jpg pozdrawiam i z góry dziekuje za pomoc
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pewnie jacyś posiadacze audi a4
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oo dzieki za info wybiore sie moze cos ciekawego mi podpowiedzą[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 19:13_________________________________________________a wiesz kto ma ta b7?? bo chodzi konkretnie o tą ramke pod tablice z przodu (polerowaną)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
vario jednak szpere zakładasz>???? moze poczekasz aż śniegi opadną Zakładasz 100% szpere czy mniej?? ps. pamietacie na zlocie kiedyś za starych czasów przyjechały dwie a4 b6 i b7 avant jedna miała pneumatyke, macie moze namiar do tego kolesia???
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
okazało sie ze tamte były dobre ale jak juz rozkreciłem to stwierdziłem ze włoze te bo wieksze, no i powiem ze lepiej pociskają:PPP ps. a przerywało dlatego ze chinch przy radiu był luźny heheheh... to jak bede przejazdem to dryndne i ci podzuce a jak nie to na jakims zlocie na którym bedziesz... pozdro i dzieki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka Pany:PPP troche mnie nie było ale tez troche sie pozmieniało nareszcie jest chip :PPPP wypluło w serii 146km i 346Nm po czipsie 182km i 402Nm wiec ogolnie zadowolony jestem na maksa ps. vario bedziesz teraz w niedziele na zlocie?? wylicz mi ile płace za zwrotnice:P ps. druga sprawa ogarniał ktoś temat dołożenia tempomatu w b7??? na allegro znalazłem coś takiego.... http://moto.allegro.pl/item903475051_przelaczniki_tasma_audi_a4_b7_2007_tempomat.html czy to wystarczy czy brakuje jeszcze czegos??? Jest ktos od nas kto podejmie sie tego tematu z zamontowaniem i dostrojeniem??? (czy ta taśma z manetkami to avant czy sedan?? i czy jakas róznica w funkcjonowaniu jest chodzi o to iż w avancie jak wiadomo jeszcze jest tylnia wycieraczka) ps. madas oki dzieki bo bym przyjechał teraz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
madas film jest za***isty.. trzyma w niepewnosci, a tu nagle Madas:P
emperorek
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta