Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antalek1

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antalek1

  1. Witajcie drodzy koledzy
  2. Iga Wyrwał na emigracji http://www.mototube.pl/film/2993/iga-wyrwal-nago-i-jej-slynne-piersi/
  3. Moskal wyciągnie pomocną dłoń jak zawsze ja też mogę wyciągnąć pomocną dłoń tylko wszystkim ona kojarzy się z liściem :gwizdanie: To co mogę liczyć na pomoc? Będziesz na dziś spocie?
  4. Może ktoś na Spocie będzie chciał mi pomóc? i będzie miał Vaga?
  5. to chyba nie pedał gazu tylko hamulca - jak chcesz mam gdzies w samochodzie sprawny czujnik - podmienisz na spocie i powinno być ok U mnie objaw był taki że walił kontrolką BRAKE na FIS a wynikiem tego było za niskie napiecie podczas rozruchu i gdy wartość spadał poniżej 11V FIS wywalał taki komunikat. Po wymienie AQ było OK ...za to zegary wyjebało w kosmos Wiem że AndyN miał podobne objawy do Twoich - w czasie jazdy zapalało się ESP - po wymianie czujnika położenia ped.hamulca - jest OK. Diex. Będę na spocie to pogadamy. Jest sens podpinać Vaga?
  6. Mieliście może jakieś problemy z ESP? Zapala się mi czasem kontrolka. Czytałem coś o tym na forum, że to może być czujnik pod pedałem gazu lub zawilgocony chyba sterownik. Ale tam było opisane połączenie kontrolki ESP ze świecami żarowymi.
  7. Od niedawna jestem członkiem Klubu i nie mam nawyków szukania naklejek na samochodach
  8. Moja. Myślę sobie co za gość ciągle mruga:)
  9. Też mam coś ciekawego http://www.smog.pl/wideo/30293/serbski_pol_krazownik_szos/[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 08:01_________________________________________________http://www.smog.pl/wideo/30276/wszyscy_kochamy_rosje_sprawdz_za_co/
  10. Jest potrzebny klucz, coś w rodzaju nakrętka ze śrubą żeby wcisnąć cylinderek. Można zrobić to bez klucza ale trzeba uważać żeby nie uszkodzić gumki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.